Ranking Pożyczek Pozabankowych – Wrzesień 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Co raz bardziej możemy zauważyć, że jesień zbliża się do nas co raz większymi krokami. Dzień staje się co raz krótszy, a z drzew spada co raz więcej liści. Jako że mamy już wrzesień, pora również przedstawić Wam najnowszy ranking pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi.

Jeśli sięgamy po pożyczkę pozabankową, to głównie dlatego że nie możemy jej dostać w banku. To jednak wcale nie jedyny powód. Co raz więcej osób sięga po tego rodzaju pożyczki, ponieważ są znacznie łatwiej dostępne. Możemy je dostać całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Co więcej, czas oczekiwania na pożyczkę w niektórych sytuacjach to nawet kilka minut od chwili akceptacji wniosku.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Wrzesień 2018

1. ZAPLO

Firmą, którą w pierwszej kolejności chciałbym wyróżnić w tym rankingu jest Zaplo. To firma, w której bez najmniejszych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę. Firma o dużej akceptacji wniosków o pożyczkę, za pośrednictwem której możemy pożyczyć przez internet nawet do 10 000 zł. Sami możemy również zdecydować, w jakiej wysokości będziemy chcieli spłacać ratę miesięczną. Pod tym kątem mamy do wyboru okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Na tej podstawie firma dopasuje nam okres spłaty pożyczki. To wszystko możemy obliczyć sobie jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Firma posiada na swojej stronie internetowej, bardzo wygodny kalkulator pożyczkowy z którego możemy skorzystać. Z jego pomocą możemy wyliczyć dokładny koszt pożyczki w Zaplo.

Możliwość uzyskania pożyczki online w Zaplo będą miały osoby posiadające ukończone 21 lat. Takie osoby nie powinny posiadać opóźnień w spłatach pożyczek oraz innych zobowiązań, które byłyby widoczne w bazach dłużników. Ponadto do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebne konto osobiste, najlepiej takie, na które co miesiąc otrzymujemy wynagrodzenie. Choć firma Zaplo nie wymaga przesyłania żadnych zaświadczeń o dochodach, to przy większej kwocie pożyczki będzie chciała zweryfikować uzyskiwane przez nas dochody. Firma korzysta z gotowego systemu Instantor, który jest w stanie automatycznie zweryfikować i ocenić naszą zdolność kredytową.

2. RAPIDA MONEY

Firma, której oferta jest dosyć charakterystyczna. Choć z jej oferty mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby, to nie da się ukryć że jest to oferta skierowana głównie do osób posiadających zadłużenia różnego typu. Jeśli więc mamy negatywną historię kredytową, nasze dane widnieją w bazach dłużników czy jesteśmy osobą posiadającą zadłużenie komornicze. Praktycznie żaden bank czy nawet firma pożyczkowa nie udzieli nam w takiej sytuacji kredytu czy pożyczki. Rapida Money może nam jej jednak udzielić, ponieważ należy do nielicznego grona firma które udzielają pożyczek dla osób zadłużonych. Wymagane w tej sytuacji, jest jednak posiadanie gwaranta pożyczki, który będzie osobą odpowiedzialną, z dobrą zdolnością i historią kredytową. Jeśli spełnimy ten wymóg, możemy za pośrednictwem firmy uzyskać pożyczkę w wysokości nawet do 25 000 zł. Taka pożyczka może nam zostać udzielona na okres od 12 do 48 miesięcy. Do uzyskania pożyczki w firmie, nie jest konieczne posiadanie nieruchomości, ponieważ nie jest to pożyczka udzielana pod zastaw nieruchomości. Nie jest też konieczna wizyta w żadnych placówkach, ponieważ pożyczka udzielana jest przez internet.

3. FERRATUM

Kolejną z moich propozycji w temacie pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi jest oferta firmy Ferratum. Podobnie jak w Zaplo, tak również w Ferratum potrzebną pożyczkę powinniście uzyskać szybko i bez większych problemów. Firma raczej nie należy do tego grona firm, które nie robiłyby pod górkę potencjalnym klientom. W ich ofercie znajdują się pożyczki internetowe w wysokości do 10 000 zł. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć na raty miesięczne – może to być od 3 do maksymalnie 24 miesięcy. Główny warunek jaki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w firmie to ukończone 21 lat i brak zadłużeń, odnotowanych w bazach dłużników. Firma Ferratum umożliwia również pożyczenie chwilówki z 30-dniowym okresem spłaty. A będąc nowym klientem, możemy taką pożyczyć całkowicie za darmo, o ile całość zwrócimy w terminie nie przekraczającym 30 dni.

4. KWADRANS POŻYCZKA

kwadrans pożyczka w rankingu pożyczek 2018

Firma kryjąca się pod nazwą Kwadrans Pożyczka to tak na prawdę pośrednik, który pomoże nam w znalezieniu odpowiedniej oferty na rynku pożyczek pozabankowych. Firma specjalizuje się głównie w tego rodzaju pożyczkach, więc jeśli macie problem z wyborem konkretnej pożyczki, to Kwadrans Pożyczka może Wam pomóc ją znaleźć. Oferta obejmuje pożyczki w wysokości do 25 000 zł z okresem spłaty od 1 do 12 miesięcy. Możliwość uzyskania pożyczki w firmie, będą miały niemal wszystkie osoby posiadające ukończone 18 lat. Nie ma większego znaczenie czy macie problem z dostaniem kredytu z powodu negatywnego BIK czy z powodu niskiej zdolności kredytowej. Kwadrans Pożyczka dopasuje konkretną propozycję pożyczki tak, że będzie ona dopasowana do naszego profilu pożyczkobiorcy. Oczywiście będziemy mieli wpływ na to, czy przedstawiona oferta spełnia nasze oczekiwania czy też nie.

5. VIPPO

Ostatnią na dziś propozycją są pożyczki online na raty w firmie Vippo, którą nie tak dawno przedstawiałem szerzej na łamach bloga. Firma udziela pożyczek internetowych w wysokości do 5000 zł z okresem spłaty pożyczki o 6 do 36 miesięcy. Koszty pożyczki widoczne są po wskazaniu odpowiadającej nam kwoty pożyczki oraz okresu spłaty za pomocą kalkulatora. Dzięki temu zapoznamy się dokładnym kosztem pożyczki, jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Głównym wymogiem uzyskania pożyczki w Vippo jest posiadanie ukończonych 25 lat. Firma w celu ocenienia naszej zdolności oraz historii kredytowej, będzie weryfikowała bazy dłużników, by sprawdzić czy nie posiadamy zadłużeń pod tym kątem. Do uzyskania pożyczki w firmie Vippo, niezbędne jest posiadanie konta osobistego oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.

Czytaj również

Oceń: