Ranking Pożyczek Pozabankowych – Wrzesień 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, przedstawiamy kolejny ranking pożyczek pozabankowych. Tradycyjnie skompletowałem pięć wybranych firm udzielających pożyczek drogą pozabankową. Idealne propozycje finansowe, jeśli bank postanowił z różnych powodów odrzucić wasz wniosek o kredyt. Sprawdźcie jakie macie alternatywne opcje.

Szukacie nie dużej pożyczki, którą moglibyście pożyczyć w sytuacji jeśli nie możecie jej dostać w banku? Mam dla Was dzisiaj 5 różnych propozycji. Zarówno jeśli potrzebujecie pożyczki z bardzo szybką spłatą, jeśli szukacie pożyczki nie drogiej w spłacie. Jak również jeśli szukacie dodatkowej gotówki jako osoba zadłużona w bazach BIK czy w bazach dłużników.

1. MONEDO

Firma która w ostatnim czasie zdobyła sporą popularność na rynku pożyczek pozabankowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki długoterminowe nawet do 10 000 zł, których okres spłaty możemy rozłożyć od 1 do 24 miesięcy. Jeśli mamy taką możliwość możemy więc pożyczkę spłacić bardzo szybko wybierając okres spłaty z przedziału od 1 do 3 miesięcy. Jeśli pożyczkę chcielibyśmy rozłożyć na większą liczbę rat to możemy skorzystać z dłuższego okresu – 12 czy 24 raty miesięczne.

Muszę zaznaczyć że obecna oferta firmy Monedo to jedna z najtańszych propozycji pożyczek pozabankowych dostępnych na rynku. Jeśli więc szukacie alternatywy dla kredytu bankowego, to powinniście spróbować złożyć wniosek właśnie w Monedo. Oczywiście nie w każdej sytuacji firma może nam pomóc. Jednak jeśli posiadamy ukończone 18 lat i nie posiadamy większych zadłużeń i opóźnień w spłatach, to mamy duże szanse na uzyskanie pożyczki za ich pośrednictwem. Wszystkie formalności oczywiście załatwicie w tym przypadku przez internet a pożyczka może pojawić się na waszym koncie jeszcze tego samego dnia.

2. ZAPLO

Podobnie jak w Monedo, w Zaplo uzyskacie pożyczek pozabankową z ratami miesięcznymi do 10 000 zł. Warty odnotowania jest fakt że firma w ostatnim czasie zwiększyła dostępny okres spłaty pożyczki z 24 do 36 miesięcznych rat. Firma należy do jednych z tych firm, w ofercie której dostępne są pożyczki bez zaświadczeń. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnej aplikacji Instantor, która automatycznie weryfikuje dochody wpływające na konto pożyczkobiorcy.

Kto ma szansę uzyskania pożyczki za pośrednictwem Zaplo? Otrzymać pożyczkę w Zaplo mogą osoby które mają ukończone 21 lat i posiadają miejsce stałego zamieszkania na terenie Polski. Musimy również posiadać pozytywną historię kredytową, bez zadłużeń w bazach dłużników oraz BIK.

3. FENIKO

Kolejna z moich propozycji pożyczek pozabankowych, choć tym razem dosyć nie typowa. Otóż Feniko to propozycja dla tych osób które szukają nie dużej pożyczki i ze stosunkowo krótkim okresem spłaty. Kwoty dostępnych pożyczek w Feniko sięgają od 300 do maksymalnie 1000 zł. Do wyboru mamy tylko jeden okres spłaty a mianowicie 4 miesięczne raty. Jeśli więc ktoś z Was chciał pożyczyć nie dużo i w miarę szybko to spłacić, to propozycja Feniko może być warta zastanowienia. Tym bardziej że pożyczki firmy są dosyć łatwo dostępne. Wystarczy że posiadamy ukończone 18 lat i brak zadłużeń w rejestrach dłużników. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwimy drogą internetową.

4. INCREDIT

Ostatnie dwie propozycje to oferty dla osób posiadających mniejsze lub większe zadłużenia. W przypadku pożyczek Incredit mówimy raczej o tych mniejszych zadłużeniach. Firma co prawda weryfikuje bazy dłużników, ale podczas udzielania pożyczek nie sprawdza danych w BIK. Warunkiem uzyskania dodatkowej gotówki w Incredit jest ukończone 21 lat oraz brak odnotowanych opóźnień w spłacie pożyczek. W ramach pierwszej pożyczki możemy starać się o uzyskanie kwoty nie większej jak 7000 zł. W przypadku kolejnych pożyczek, ich limit może sięgnąć nawet do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 miesięcy.

5. RAPIDA MONEY

I druga z propozycji dla osób posiadających nie najlepszą historię kredytową lub jeśli szukacie kredytu na wyjście z długów. Propozycja Rapida może szczególnie zainteresować osoby poszukujące większej kwoty pożyczek udzielanych drogą pozabankową. Kwoty dostępnych pożyczek mogą sięgać tutaj nawet do 25 000 zł z okresem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Jakie warunki należy spełnić aby starać się o uzyskanie dodatkowego finansowania za pośrednictwem firmy? Nie musimy posiadać pozytywnej historii kredytowej, ponieważ pożyczki udzielane są tutaj zarówno w przypadku posiadania zadłużenia w bazach BIK, rejestrach dłużników czy zadłużeń komorniczych. Koniecznym warunkiem uzyskania pożyczki jest jednak posiadanie gwaranta czyli żyranta pożyczki.

Czytaj również

Oceń: