Ranking Pożyczek Pozabankowych – Wrzesień 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

No to mamy wrzesień. A więc początek roku szkolnego i szereg związanych z tym wydatków. Co prawda w dobie popularności programu 500+ wiele osób ma znacznie lżej pod kątem finansowym niż do tej pory. Jednak mimo to pożyczki pozabankowe nadal cieszą się nie słabnącą popularnością.

W dzisiejszym zestawieniu najlepszych pożyczek, przedstawię Wam tradycyjnie 3 wybrane, sprawdzone i bezpieczne firmy pożyczkowe. Które udzielą Wam pożyczek ratalnych, czyli takich ze spłatą w ratach miesięcznych.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Wrzesień 2016

1. ZAPLO

Na pierwszej pozycji w dzisiejszym rankingu pożyczkowym znalazła się firma Zaplo. Znalazła się nie bez przyczyny. Ponieważ z początkiem września uruchomiła specjalną akcję promującą osoby terminowo spłacające raty pożyczki. W ramach tej akcji, wszystkie osoby które sięgną po pożyczkę w Zaplo i co miesiąc będą spłacały raty pożyczki terminowo, będą otrzymywały zwrot odsetek pożyczki. Przez co koszt pożyczki będzie znacznie niższy.

W chwili obecnej w ofercie Zaplo znajdują się pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł. Z okresem spłaty który może wynosić od 3 do nawet 24 miesięcznych rat. Szansę uzyskania pożyczki mają wszystkie osoby które ukończyły przynajmniej 21 lat. Zamieszkują na terenie Polski oraz nie posiadają ma swoim koncie żadnych większych zadłużeń.

2. FERRATUM

Również w Ferratum sięgając po pożyczkę możemy liczyć na promocję, tyle że ta jest skierowana wyłącznie do nowych klientów. Czyli takich którzy nie brali pożyczek ani w Ferratum ani w pobocznych markach przynależnych do firmy jak choćby Ekspres Kasa. Wspomniana promocja polega na możliwości pożyczenia do 1500 zł w dwóch miesięcznych ratach, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli jednak jesteśmy zainteresowani pożyczeniem większej kwoty to Ferratum posiada w swojej ofercie pożyczki do 5000 zł (wyższe kwoty nie są już objęte promocyjnymi warunkami) ze spłatą od 6 do 24 miesięcy. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest ukończone 20 lat oraz brak zadłużeń w Krajowym Rejestrze Długów. Jeśli szukacie pożyczki bez sprawdzania danych pożyczkobiorcy w bazach BIK to powinniście zainteresować się tą ofertą.

3. PROVIDENT

Kolejna firma i kolejna promocja, tyle że nie obejmująca niższych kosztów pożyczki. Provident w aktualnej swojej ofercie ma bowiem prezenty dla osób zainteresowanych pożyczką, którymi są tablety dla wszystkich tych, którzy spełnią warunki promocji ujęte w regulaminie. Nieco więcej na temat samej promocji pisałem jakiś czas temu na łamach bloga.

Oferta Providenta jest bogata pod kątem pożyczek ponieważ możemy w firmie pożyczyć do 15 000 zł, a kwotę do 7500 zł możemy uzyskać całkowicie przez internet, dzięki czemu unikniemy dodatkowych spotkań z konsultantami firmy. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć na raty tygodniowe (do 90 tygodni spłaty) lub miesięczne (do 24 miesięcy). Główne wymagania jakie stawia firma na drodze do uzyskania pożyczki to ukończone 18 lat, posiadanie dochodów które umożliwią nam spłatę rat pożyczki (nawet poniżej najniższej krajowej) oraz brak zadłużeń widocznych w bazach dłużników.

Czytaj również

2 Comments
  1. Miałam okazję ostatnio wziąć pożyczkę w Moneyman i jak na razie przy tej firmie pozostanę, pierwsza darmowa warto skorzystać.

Oceń: