Ranking Pożyczek Pozabankowych

– Styczeń 2020

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Ranking Pożyczek Pozabankowych 2020

Co mamy począć, jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymaliśmy kredytu w banku? Dać sobie spokój z wnioskowaniem, czy może poszukać alternatywnych rozwiązań? W każdym bądź razie nie należy się załamywać, ponieważ istnieje szereg innych rozwiązań z których możemy skorzystać.

Mamy tutaj na myśli oczywiście pożyczki z sektora pozabankowego. Ostatnie lata miały znaczący wpływ na rozwój tego rodzaju pożyczek. I Wbrew powszechnej opinii, tego rodzaju pożyczki nie muszą już być drogie w spłacie. Większość firm które zdążyły sobie wyrobić już odpowiednią markę na rynku polskim, jest w stanie zaoferować całkiem korzystne koszty. Dzięki temu raty pożyczek są utrzymane na bardzo zbliżonym poziomie do tych bankowych. Tu jednak należy zaznaczyć, ze dotyczy to wyłącznie nie dużych kwot, których wartość nie przekracza 10 000 czy maksymalnie 20 000 zł.

Czym kierować się przy wyborze pożyczki pozabankowej?

Przede wszystkim szukając takiej pożyczki, warto wybierać konkretną ofertę spośród firm już sprawdzonych. Aktualnie takich rzetelnych firm, które udzielają pozabankowe pożyczki ratalne jest całkiem sporo. Każda z nich posiada na swojej stronie kalkulator pożyczkowy. To z jego pomocą będziemy mogli zweryfikować jakie będą koszty pożyczki, oraz jak wysoka będzie rata miesięczna. Aby uzyskać takie informacje, wystarczy że wskażemy kwotę pożyczki którą chcielibyśmy pożyczyć oraz okres, w jakim mamy zamiar spłacić pożyczkę. Na podstawie takich danych będziemy mogli wybrać firmę pożyczkową, która będzie mogła zaproponować nam najniższą ratę pożyczki.

Gdzie sięgnąć po pożyczkę pozabankową w 2020 roku?

Wybór w temacie firm udzielających pożyczki pozabankowe jest bardzo szeroki. Co więcej, pożyczki tego typu są bardzo wygodne w pożyczaniu, ponieważ cały proces udzielenia pożyczki odbywa się zdalnie. My będziemy jedynie potrzebowali komputera czy smartfona z dostępem do internetu. Niezbędne będzie również konto osobiste, aby firma pożyczkowa mogła dokonać przelewu pożyczki. Cały proces odbywa się jednak całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

Aktualnie bardzo dużo firm umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej na korzystnych zasadach. Nie da się ukryć że przoduje tutaj Wonga, która może zaoferować zarówno wysokie kwoty pożyczki, długi okres kredytowania a przy tym najniższe koszty. Nie mniej korzystnie prezentują się również oferty innych firm pożyczkowych jak choćby Providenta, Monedo, Hapi Pożyczki czy Yolo.

Czytaj również

Oceń:*