Ranking Pożyczek Pozabankowych – Styczeń 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Mamy już za sobą co prawda połowę stycznia, jednak ranking pożyczek ratalnych pojawia się u nas dopiero teraz. Jak to jednak mówią – lepiej późno niż wcale. Jeśli po świętach i celebrowaniu nowego roku, zabrakło Wam gotówki a chcielibyście wspomóc się dodatkowym zastrzykiem gotówki, to mamy dziś dla Was 5 firm pożyczkowych, w których będziecie mogli uzyskać szybką i nie drogą w spłacie pożyczkę pozabankową.

Zanim jednak przejdziemy do rankingu pożyczek ratalnych udzielanych drogą pozabankową, chciałbym jeszcze nadmienić, że co raz więcej banków umożliwia w ostatnim czasie uzyskanie pożyczek drogą internetową. Jedną z najnowszych takich propozycji jest pożyczka internetowa Eurobanku. Pożyczki do 4000 zł udzielane są bez żadnych dodatkowych zaświadczeń o dochodach i na bardzo preferencyjnych warunkach. Jeśli jednak komuś zależy na pożyczeniu większej gotówki drogą internetową, to Eurobank ma do zaoferowania pożyczki w wysokości nawet do 50 000 zł.

1. ZAPLO

Zaplo należy do tych firm, które bardzo często przewijają się na łamach publikowanych przez nas rankingów. Jest to oczywiście podyktowane dobrymi warunkami pożyczek, które ma do zaoferowania firma. Koszty pożyczek nie są wygórowane, pożyczki udzielane są w ekspresowym czasie a do ich uzyskania nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Firma posiada własny system który umożliwia zdalną weryfikację zdolności kredytowej klienta. Aktualnie za pośrednictwem Zaplo można uzyskać pożyczki online w wysokości od 1000 do 15 000 zł. Spłatę pożyczki możemy rozbić na raty miesięczne, z uwzględnieniem tego jaką chcielibyśmy płacić ratę miesięczną. Na tej podstawie system dopasuje nam okres spłaty pożyczki. Pod tym kątem maksymalny okres spłaty może wynosić do 36 rat miesięcznych.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Zaplo? Niezbędnym warunkiem jest posiadanie ukończonych 19 lat i aktualnego dowodu osobistego. Ponadto będzie nam potrzebne konto bankowe, na które otrzymujemy wynagrodzenie od pracodawcy oraz telefon komórkowy. Jak już wcześniej wspomniałem, Zaplo udziela błyskawicznych pożyczek, dlatego też jeśli zależy nam na szybkim pozyskaniu dodatkowych pieniędzy, będzie to zdecydowanie opcja godna polecenia.

2. FERRATUM

Kolejna z firm w której uzyskamy pożyczkę długoterminową ze spłatą w ratach miesięcznych. Podobnie jak w Zaplo, uzyskamy ją również całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Nieco krótszy w przypadku pożyczek Ferratum jest maksymalny okres spłaty, ten może wynosić maksymalnie 24 miesiące. Jeśli jednak naszym głównym zamiarem będzie pożyczenie pieniędzy z jak najkrótszym okresem spłaty, to w Ferratum będziemy mogli wziąć pożyczkę z 3-miesięcznym okresem spłaty. Można również wybrać pożyczkę którą spłacimy podobnie jak chwilówkę w okresie 30 dniowym. W takiej sytuacji będziemy musieli jednak spłacić pożyczkę jednorazowo. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firmy, pierwszą taką pożyczkę na 30 dni uzyskamy całkowicie za darmo. Kwoty pożyczek dostępnych za pośrednictwem firmy to od 1000 do 10 000 zł. Można je uzyskać pod warunkiem posiadania ukończonych 21 lat, zatrudnienia i czystego konta w bazach dłużników.

3. WONGA

Kolejna pożyczka zdecydowanie warta wyróżnienia to propozycja od Wongi. Podobnie jak w Ferratum, tutaj również mamy możliwość pożyczenia zarówno pożyczek ratalnych, jak i pożyczek z 30 czy 60-dniowym okresem spłaty. Oferta Wongi jest bardzo elastyczna ponieważ umożliwia pożyczenie zarówno małych jak i dużych kwot pożyczek. Za ich pośrednictwem możemy pożyczyć zarówno małe pożyczki do 1500 zł, jak również większe kwoty pożyczek nawet do 20 000 zł. Co więcej, firma udostępnia bardzo rozległy okres spłaty. Mamy wspomniane 30 czy 60 dni na spłatę całości pożyczki, ale mamy również raty miesięczne, których długość może wynosić od 3 do 60 miesięcy. Firma udziela pożyczki od 18 roku życia, a więc do ich uzyskania głównie będzie nam potrzebny dowód osobisty. Niezbędnym elementem do uzyskania pożyczki będzie również posiadanie zatrudnienia w momencie składania wniosku.

4. PROVIDENT

Jeśli mielibyśmy policzyć jak długo firma Provident udziela pożyczek na krajowym rynku, to zapewne wyszłoby jakieś 20 lat. Przez te wszystkie lata oferta firmy ewoluowała i uzyskanie pożyczki w tej firmie nie wiąże się już z tak dużymi kosztami jak to bywało kiedyś. Co więcej, również u nich pożyczkę możemy wziąć całkowicie online, a więc przez internet. Dostępne kwoty pożyczek w firmie Provident sięgają od 300 do 20 000 zł. Nie musimy ich spłacać w ratach tygodniowych, jak bywało to kiedyś. Teraz firma proponuje spłatę pożyczki w równych ratach miesięcznych i udostępnia okres spłaty pożyczki od 3 do 48 miesięcy. Co ważne, z kosztami pożyczki możemy zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku przez internet. Pożyczkę w Providencie mogą otrzymać osoby posiadające ukończone 18 lat i zatrudnienie w momencie składania wniosku.

5. SUPER GROSZ

Internetową pożyczkę znajdziemy również w ofercie firmy Super Grosz. Jeśli po raz pierwszy składamy wniosek o pożyczkę w tej firmie, będziemy mogli uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 10 000 zł. W przypadku jeśli zdecydujemy się na pożyczenie kolejnej pożyczki za pośrednictwem firmy, a wcześniejszą spłacaliśmy terminowo, wtedy Super Grosz będzie mógł podnieść nam limit pożyczki do kwoty 15 000 zł. Warunkiem uzyskania pożyczki w firmie Super Grosz jest posiadanie ukończonych 21 lat i polskiego obywatelstwa. Firma nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu czy dochodach od pracodawcy. Jest to jedna z nielicznych ofert, która poza tradycyjnym przelewem pożyczki na konto, umożliwia również uzyskanie pożyczki na czek Giro z bezpośrednim odbiorem pożyczki na poczcie.

Czytaj również

Oceń:*