Ranking Pożyczek Pozabankowych – Styczeń 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pierwszy ranking chwilówek w nowym roku już za nami. Pora więc zająć się rankingiem pożyczek długoterminowych, czyli tych z ratami miesięcznymi. Tradycyjnie w tym zestawieniu znajdziecie wyłącznie te pożyczki, które udzielane są drogą pozabankową. Jest to więc alternatywa dla osób które z różnych powodów nie otrzymały potrzebnej pożyczki za pośrednictwem banków.

W tym miesiącu znajdziecie tutaj 5 różnych firm. Które specjalizują się w udzielaniu pożyczek w różnych sytuacjach. Przy każdej z nich dodałem informację, dlaczego warto skorzystać właśnie z tej konkretnej oferty. Są to oczywiście wyłącznie moje propozycje, które możecie sobie zweryfikować na swój własny sposób.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Styczeń 2018

WONGA – pożyczka ratalna

Dla kogo: dla osób z pozytywną historią kredytową w BIK i bez wpisów w bazach dłużników, posiadające niskie dochody.

Bez wątpienia Wonga to najbardziej korzystna oferta pożyczki ratalnej, jaką znajdziecie wśród firm pożyczkowych. Cechuje się stosunkowo niską ratą jak na warunki pozabankowe. Praktycznie nie znajdziecie tańszej pożyczki niż u nich. W zasadzie koszty pożyczek są niemal zbliżone do popularnych kredytów internetowych , które znajdziecie w iGotówce czy w Inbanku. Przy tym wszystkim, w Wondze będziecie mieli większe szanse na uzyskanie pożyczki. A ponadto pewność że uzyskacie ją bez wychodzenia z domu. Firma nie posiada stacjonowanych placówek a więc wszystkie pożyczki udzielane są drogą internetową.

W ofercie firmy Wonga znajdziecie pożyczki gotówkowe w wysokości do 10 000 zł,. Jednak przy pierwszej pożyczce musicie się liczyć z tym, że może Wam zostać zaproponowana nieco niższa kwota. Okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony na okres od 3 do 24 miesięcy. Warunkiem jej uzyskania jest ukończone 18 lat. Nie posiadanie opóźnień w spłacie innych kredytów oraz pożyczek. Również czysta kartoteka we wszystkich bazach i rejestrach dłużników.

ZAPLO – pożyczka ratalna

Dla kogo: dla osób z pozytywną historią kredytową w BIK i bez wpisów w bazach dłużników, posiadające niskie dochody.

W zasadzie oferta Zaplo jest bardzo zbliżona do propozycji pożyczek Wongi. Mamy tutaj bardzo podobny maksymalny limit pożyczek oraz podobny okres spłaty. No może z tą różnicą, że w Zaplo mamy do wyboru nieco dłuższy okres spłaty sięgający do 36 miesięcy. Co jednak wiąże się znacznie wyższymi kosztami pożyczki. Nieco inne są również wymagania jakie stawia firma potencjalnemu pożyczkobiorcy. Do uzyskania pożyczki w Zaplo wymagane jest ukończone 21 lat i polskie obywatelstwo. Również rak informacji o zadłużeniach pochodzących zarówno z baz dłużników jak i bazy BIK. Podobnie jak u Wongi wszystkie formalności załatwiane są drogą internetową. A więc potrzebna gotówka może w szybkim czasie zasilić wasze konto bankowe. Warto również dodać że w Zaplo nie jest konieczne przelewanie opłaty weryfikacyjnej. Zamiast tego pożyczkę możecie otrzymać korzystając z systemu Instantor. Dzięki niemu nie jest również konieczne przesyłanie jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

INCREDIT – pożyczka ratalna

Dla kogo: dla osób które mają problem z uzyskaniem pożyczki z powodu negatywnej historii kredytowej w BIK

Również za pośrednictwem firmy Incredit uzyskamy pożyczkę w wysokości do 10 000 zł. Jednak przy pierwszej pożyczce firma może nam zaproponować maksymalnie do 7000 zł. Koszty pożyczek w Incredit są co prawda nieco wyższe jak u poprzedników. Jednak łatwiej będzie ją uzyskać osobom, które posiadały wcześniej jakieś opóźnienia w spłacie kredytów bankowych. Główny warunek uzyskania pożyczki w Incredit to ukończone 21 lat, posiadanie regularnych dochodów oraz aktywne konto bankowe. Jak podkreśla firma w materiałach reklamowych, pieniądze powinny trafić na nasze konto w błyskawicznym czasie. To mogę akurat potwierdzić, ponieważ sam miałem okazję korzystać swego czasu z usług bliźniaczej marki Netcredit. Która pieniądze przelała na konto w czasie 1 godziny od chwili złożenia wniosku o pożyczkę. Jeśli więc zależy Wam na szybkiej pożyczce to będzie to na pewno oferta godna polecenia.

SZALONA POŻYCZKA – pożyczka ratalna

Dla kogo: dla osób które mają problem z uzyskaniem pożyczki z różnych powodów – niski wiek, zła historia kredytowa itp.

Szalona Pożyczka w Rankingu Pożyczek 2018

Coś dla osób które nie za bardzo wiedzą gdzie sięgnąć po pożyczkę drogą pozabankową. A te firmy które posiadają najniższe koszty pożyczek odrzuciły ich wniosek. Szalona Pożyczka to nie tradycyjna firma pożyczkowa a pośrednik, który pomoże nam w pozyskaniu dodatkowej gotówki. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że nie pobierający od nas żadnych dodatkowych opłat ze swojej strony, ponieważ rozliczający się z firmą, z oferty której zdecydujemy się skorzystać. Za ich pośrednictwem możecie pożyczyć nawet do 25 000 zł, z okresem spłaty pożyczki do 12 miesięcy. Firma znajdzie dla nas odpowiednią oferta zarówno w sytuacji jeśli posiadamy dopiero ukończone 18 lat, mamy negatywną historię kredytową w BIK. Jak również nie możemy uzyskać kredytu z innych przyczyn. Warto spróbować, jeśli bardzo potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki.

RAPIDA MONEY – pożyczka dla zadłużonych

Dla kogo: dla osób które posiadają zadłużenia różnego rodzaju: komornicze, zadłużenia BIK, w bazach dłużników KRD, Erif, BIG itp.

Rapida to jedyna sensowna propozycja pozabankowa dla osób, które nie dostaną ani kredytu w banku ani też dodatkowej gotówki z firmy pożyczkowej. Propozycja skierowana do osób zadłużonych, które mogą tutaj otrzymać wsparcie finansowe. Pod warunkiem że posiadają dodatkowego poręczyciela lub żyranta. Taka osoba powinna posiadać odpowiednią zdolność kredytową umożliwiającą spłatę raty pożyczki oraz nie naganna historię kredytową. Z pomocą firmy Rapida Money będziecie mieli szansę pozyskać pożyczkę w wysokości do 25 000 zł z okresem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Dokładny koszt takiej pożyczki możemy przeliczyć korzystając z kalkulatora umieszczonego na głównej stronie firmy Rapida Money. Szansa na uzyskanie pożyczki będą miały tutaj zarówno te osoby które posiadają zadłużenia komornicze, opóźnienia w bazach BIK jak również wpisy w bazach dłużników.

Czytaj również

Oceń: