Ranking Pożyczek Pozabankowych – Styczeń 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Oto pierwszy w tym roku, ranking długoterminowych pożyczek pozabankowych w miesiącu styczeń 2017. Podobnie jak w przypadku rankingu chwilówek, główna zmiana na tym polu to wprowadzenie 5 firm, a nie jak dotychczas tylko trzech.

Styczeń tego roku zaczął się prawdziwie zimowo i wszystko wskazuje na to że biała aura będzie towarzyszyć nam przynajmniej do końca stycznia. Na jakie oferty pożyczek ratalnych warto zwrócić uwagę, jeżeli interesuje nas temat pożyczek pozabankowych? O tym opowiem w dzisiejszym artykule.

promocja providenta

1. PROVIDENT

Dzisiaj na pierwszej pozycji gości nam Provident z pożyczką samoobsługową, głównie z tego względu że do końca stycznia osoby zainteresowane pozyskaniem pożyczki za pośrednictwem firmy, mają możliwość skorzystania z promocji o czym będziecie mogli się przekonać po wejściu na ich stronę. Oczywiście pamiętajcie o tym że najkorzystniejszą ofertę pożyczki otrzymacie w przypadku pożyczki internetowej, która w przypadku pożyczki Providenta nosi nazwę pożyczki samoobsługowej. Firma oferuje możliwość pożyczenia na dzień dzisiejszy nawet do 15 000 zł z okresem spłaty w ratach miesięcznych od 3 do 24 miesięcy.

2. ZAPLO

Na drugiej pozycji nasz częsty gość a mianowicie Zaplo, który umożliwia uzyskanie pożyczek długoterminowych nawet do 10 000 zł z okresem spłaty podobnym jak u Providenta a więc od 3 do 24 miesięcy. Firma oferuje możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach, jednak limit w tym przypadku zostaje zmniejszony do maksymalnie 5000 zł. Jeśli interesuje Was pożyczenie pieniędzy za pośrednictwem Zaplo to powinniście mieć ukończone przynajmniej 21 lat, brak zadłużeń zarówno jeżeli chodzi o bazy dłużników jak również Biuro Informacji Kredytowej oraz posiadać odpowiednią zdolność do zaciągnięcia pożyczki (określony dochód).

3. RATKOMAT

Nowość w zestawieniu, którą miałem okazję opisywać w odrębnym artykule dosłownie przed chwilą. Bez wątpienia jest to jednak z korzystniejszych ofert jeżeli mówimy o długoterminowych pożyczkach pozabankowych do 5000 zł (więcej u nich niestety nie uzyskamy). Okres spłaty pożyczki może sięgać od 6 do 24 miesięcy. Pożyczka może być dostępna dla osób które mają ukończone już 20 lat i nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników.

4. FENIKO

Feniko w tym zestawieniu znalazło się nie bez przyczyny – ponieważ należy do jednych z bardziej dostępnych pożyczek jeżeli mowa o sektorze pozabankowym. Zadowoli jednak ona głównie osoby które szukają nie dużej kwoty pożyczki ze stosunkowo szybkim okresem spłaty. W Feniko możemy pożyczyć od 300 do 1000 zł ze spłatą w czterech miesięcznych ratach. Pożyczki dostępne są dla osób już od 18 roku życia, które nie posiadają zadłużeń widocznych w bazach dłużników.

5. CREDITMAX

Ostatnia pozycja należy do pośrednika finansowego, który ma w swojej ofercie wyłącznie pożyczki pozabankowe dostępne praktycznie dla wszystkich osób, pod warunkiem że mają ukończone 18 lat i dowód osobisty. CreditMax uzależni ofertę do naszej sytuacji finansowej i osobistej oraz dopasuje do tego, jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy oraz z jakim okresem spłaty. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek za pośrednictwem Creditmaxu to nawet do 25 000 zł.

Czytaj również

Oceń:*