Ranking pożyczek pozabankowych – styczeń 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Prowadząc co miesięczne rankingi chwilówek, chodziło mi po głowie by przedstawiać równie często. Również bieżące rankingi pożyczek długoterminowych. Czyli takie pożyczki, które możemy spłacać w ratach. Pojawia się co raz więcej takich ofert. A firmy które ich udzielają takie pożyczki od dawna, co raz częściej aktualizują swoje dotychczasowe propozycje. Stąd pomysł na pierwszy na łamach bloga, ranking pożyczek pozabankowych.

Moje rankingi chwilówek prezentowane na łamach bloga Banki24 pojawiają się zawsze na początku każdego miesiąca. Podobnie będzie z rankingami pożyczek, które również będę starał się Wam dostarczać każdego miesiąca. Będę w nim przedstawiał najciekawsze i najbardziej godne uwagi oferty. Nie tylko te z najtańszymi ratami ale również nowości oraz aktualne promocje. No to zaczynam.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking styczeń 2016

1. PROVIDENT

Zaczynam od Providenta głównie z dwóch najważniejszych powodów. Pierwszy powód jest dosyć znaczący a zarazem osobisty. Ponieważ była to firma która swego czasu postanowiła pożyczyć mi potrzebne pieniądze. Podczas gdy większość banków odmawiała mi udzielenia nie dużego kredytu. Z powodu niskiej zdolności kredytowej czyt. niskich dochodów. Niestety w czasie kiedy zaciągałem wspomnianą pożyczkę, koszty pożyczki do tanich nie należały. A dostępna była jedynie opcja domowa. Dzisiaj mamy jednak możliwość spłaty pożyczki przelewem. Dzięki czemu również, koszty takiej pożyczki są znacznie niższe od wspomnianej opcji domowej. Pożyczka Providenta jest na chwilę obecną najtańszą opcją na pożyczkę udzielaną drogą pozabankową. Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki w Providencie powinny mieć ukończone 18 lat i brak zadłużeń w rejestrach dłużników. Choć te “małe zadłużenia” wcale nie muszą przekreślać uzyskanie u nich pożyczki.

Kwoty dostępnych pożyczek to od 300 zł do nawet 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Lub pożyczki ze spłatą w ratach tygodniowych od 30 do 90 tygodni. Do uzyskania pierwszej pożyczki w Providencie wymagane jest spotkanie z przedstawicielem firmy.

2. ZAPLO

Na drugim miejscu znalazło się Zaplo, z dosyć prostej przyczyny. A mianowicie całkowicie nowej oferty w ramach której nie tylko wzrosła maksymalna kwota dostępnych pożyczek, ale obniżyły się przy tym również koszty samych pożyczek. W przeciwieństwie do Providenta, tutaj nie będziemy musieli się z nikim spotykać, a nawet nie będziemy musieli wychodzić z własnego mieszkania by dopiąć jakieś dodatkowe formalności. Zaplo to w pełni internetowa firma, która potrzebną pożyczkę przeleje nam na konto bankowe. W większości przypadków nie będzie od nas wymagała przedstawiania zaświadczeń o dochodach, czy innych podobnych dokumentów.

Uzyskanie pożyczki w Zaplo możliwe jest jeśli mamy ukończone 20 lat. Nie posiadamy zadłużeń w bazach dłużników oraz BIK. A ponadto posiadamy aktywny rachunek bankowy. Kwoty dostępnych pożyczek wahają się od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

3. SZALONA POŻYCZKA

Szalona Pożyczka

To akurat nie jest typowa firma udzielająca pożyczek. A firma, której oferta może być nam przydatna, jeśli nie za bardzo wiemy po jaką pożyczkę pozabankową sięgnąć. Szalona Pożyczka bez narzucania nam żadnych dodatkowych kosztów, pomoże nam wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki z rynku pozabankowego. Wybór będzie głównie uzależniony od naszych możliwości finansowych, historii kredytowej oraz od tego jaką mamy potrzebę, czyli jaką gotówkę zamierzamy uzyskać. Bywają takie sytuacje że potrzebujemy większej gotówki, którą jednak chcielibyśmy szybciej spłacić. A zarówno banki jak i dużo firm pozabankowych nie często decydują się na taki układ. Z pomocą Szalona Pożyczka taką ofertę pożyczki powinniśmy na pewno znaleźć.

O pożyczkę możemy u nich złożyć wniosek, jeśli tylko macie ukończone 18 lat, nie posiadacie żadnych większych długów zadłużeń w bazach dłużników i posiadacie konto bankowe. Kwoty dostępnych pożyczek mogą sięgać nawet 25 000 zł, ale równie dobrze uzyskanie tu i mniejsze pożyczki już od 100 zł.

Czytaj również

Oceń: