Ranking Pożyczek Pozabankowych – Sierpień 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Zbliżamy się nie ubłaganie do końca wakacji. Choć za oknami lato rozbujało się w najlepsze, to niestety już niebawem czeka nas powrót do codziennych obowiązków. My zabieramy się do pracy już teraz i oddajemy do waszych rąk najnowszy ranking pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi.

Co warto wiedzieć o firmach udzielających pożyczek pozabankowych i na co warto zwrócić uwagę sięgając po tego typu pożyczki? Przede wszystkim należy dokładnie zweryfikować jej koszt i dopasować ratę miesięczną do naszych możliwości finansowych. W naszym rankingu staramy się zawsze prezentować te najbardziej korzystne oferty finansowe. Pamiętajmy jednak o samodzielnej weryfikacji poszczególnych ofert. Dzięki temu unikniemy nie miłych niespodzianek i rozczarować w trakcie późniejszej spłaty pożyczki.

1. BANCOVO

Jeżeli nadal macie obawy co do tego z jakiej oferty pożyczkowej skorzystać, powinniście zwrócić uwagę na ofertę Bancovo. Za ich pośrednictwem otrzymacie najlepszą i najbardziej korzystną ofertę kredytu lub pożyczki. Firma ta specjalizuje się w udzielaniu zarówno kredytów bankowych online, jak również pożyczek z sektora pozabankowego. Jeśli więc nie macie pewności, czy otrzymacie kredyt w banku, to z pomocą Bancovo będziecie mogli otrzymać taką informację. Jeśli okaże się, że decyzja będzie negatywna, firma znajdzie dla Was odpowiednią ofertę pożyczki pozabankowej. Warto przy tym dodać że Bancovo umożliwia pozyskanie zarówno małych pożyczek jak i dużych kredytów bankowych nawet do 200 000 zł. Kwota przyznanego kredytu uzależniona jest w głównej mierze od posiadanej zdolności i historii kredytowej.

2. PROVIDENT

Zdecydowanie jedna z najtańszych opcji na uzyskanie pożyczki pozabankowej. Jeszcze do nie dawna Provident słynął z niezbyt tanich w spłacie pożyczek udzielanych drogą domową. Od wielu lat firma dała się jednak poznać jako firma nowoczesna i podążająca z duchem czasu. Dzięki temu bez większych problemów uzyskamy dzisiaj pożyczkę całkowicie przez internet i bez odbywania spotkań z konsultantami firmy. Co więcej, pożyczki Providenta dzięki temu że dostępne są przez internet, są znacznie tańsze w spłacie niż bywało to do tej pory. Można to zresztą sobie dokładnie zweryfikować za pomocą kalkulatora pożyczkowego zamieszczonego na stronie firmy. Wystarczy podać kwotę interesującej nas pożyczki oraz okres spłaty. Do wyboru mamy pożyczki w wysokości do 20 000 zł i okres spłaty od 3 do 48 miesięcy.

3. WONGA

Jeśli mowa o tanich pożyczkach pozabankowych, nie można tutaj zapomnieć o ofercie firmy Wonga. Oferta bardzo zbliżona do oferty Providenta, ponieważ za pośrednictwem tej firmy również pożyczymy maksymalnie do 20 000 zł. Różnicą może być maksymalny okres spłaty, ponieważ tutaj może on wynosić nawet do 60 miesięcy (5 lat). Podobnie jak w przypadku poprzednika, orientacyjny koszt pożyczki dla wybranej kwoty poznamy jeszcze przed złożeniem wniosku. Pożyczki Wonga udzielane są całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Jedyne co będzie konieczne do uzyskania pożyczki to ukończone 18 lat oraz uzyskiwany dochód w momencie składania wniosku o pożyczkę. Jak w przypadku większości internetowych pożyczek, niezbędne jest również posiadania konta osobistego w banku.

4. ZAPLO

Kolejna z pożyczek którą uzyskamy całkowicie przez internet do tego bez dodatkowych zaświadczeń. Maksymalny limit pożyczek w Zaplo wynosi 15 000 zł a okres spłaty do 36 miesięcy. Koszt pożyczki poznamy po podaniu kwoty pożyczki oraz wysokości raty miesięcznej jaką chcielibyśmy spłacać. Na tej podstawie system dopasuje nam okres spłaty pożyczki oraz obliczy łączny jej koszt. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki w Zaplo jest ukończone 21 lat, posiadanie zatrudnienia oraz brak zaległości płatniczych widocznych w bazach (zarówno kredytów jak również rachunków/faktur itp).

5. SUPER GROSZ

Jako nowemu klientowi, firma Super Grosz będzie nam mogła zaoferować pożyczki w maksymalnej wysokości do 10 000 zł. Przy kolejnych pożyczkach limit ten będzie mógł zostać podniesiony do 15 000 zł. Dostępny okres spłaty pożyczki to od 4 do 48 miesięcy. Jednak jeżeli wybierzemy okres spłaty nie przekraczający 36 miesięcy będziemy mogli uzyskać znacznie korzystniejsze oprocentowanie. Podstawowy warunek uzyskania pożyczki to ukończone 21 lat oraz posiadanie polskiego obywatelstwa. Będzie nam również do tego celu potrzebny aktualny dowód osobisty, konto bankowe raz telefon komórkowy.

Czytaj również

Oceń:*