Ranking Pożyczek Pozabankowych – Sierpień 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Ilość udzielanych pożyczek pozabankowych rośnie praktycznie z roku na rok, o czym informowaliśmy zresztą na naszych łamach w odrębnym artykule. Co powoduje, że tego typu pożyczki cieszą się tak dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród wielu osób? Te główne atuty postaram się Wam przedstawić w dzisiejszym rankingu pożyczek pozabankowych – sierpień 2018.

Bez wątpienia jednym z głównych atutów, dla którego pożyczki pozabankowe udzielane przez internet są tak popularne, jest czas i sposób ich realizacji. Taka pożyczka jest dla nas dostępne praktycznie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy że złożymy wniosek o udzielenie takiej pożyczki przez internet, wskażemy konto na które ma ona zostać przelana a następnie poczekamy od kilkunastu do kilkudziesięciu minut na przelew pożyczki. W dzisiejszym odcinku naszego rankingu, pokaże tradycyjnie te najbardziej korzystne i najbardziej atrakcyjne oferty pożyczek ratalnych dostępnych drogą pozabankową.

1. WONGA
Wonga w rankingu pożyczek

Wonga to bez wątpienia najbardziej atrakcyjna oferta pożyczki. Można ją szybko uzyskać przez internet a do tego firma oferuje najniższe koszty pożyczki pozabankowej na polskim rynku. Pewnym minusem jest fakt, że nie wszystkie osoby będą miały szansę ją uzyskać. Otóż firma stawia nieco wyżej poprzeczkę od większości firm pożyczkowych. Udziela pożyczek głównie tym osobom, które nie posiadają żadnych opóźnień w spłatach innych zobowiązań. Jeśli więc wnioskujemy o pożyczkę w Wonga, nie powinniśmy posiadać zadłużeń ani w bazach dłużników, ani też opóźnień związanych ze spłatą rat kredytów, o których informacja zarejestrowana byłaby w bazach BIK. Jeśli przejdziemy jednak pozytywnie weryfikację, mamy możliwość wnioskowania o pożyczkę w wysokości nawet do 20 000 zł, które udzielane są całkowicie przez internet. Samodzielnie możemy wybrać również okres spłaty naszej pożyczki z zakresu od 3 do 60 miesięcy.

Kto może ubiegać się o uzyskanie pożyczki w firmie Wonga? Podstawowy warunek jaki powinniśmy spełnić to ukończone 18 lat. Jak w większości firm pożyczkowych, do otrzymania pożyczki będzie nam potrzebne również konto osobiste w banku oraz telefon komórkowy. Z dokładnym kosztem pożyczki w firmie Wonga, możemy zapoznać się przed złożeniem wniosku, korzystając z ogólnie dostępnego kalkulatora pożyczkowego, zamieszczonego na stronie internetowej firmy.

2. ZAPLO

Kolejna z firm która dosyć często przewija się na łamach publikowanych przeze mnie rankingów pożyczek. Choć w Zaplo nie uzyskamy tak niskiej raty jak u poprzednika, to bez wątpienia jest to jedna z tych pożyczek pozabankowych, w których mamy szansę uzyskać niską ratę pożyczki. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej w wysokości do 10 000 zł. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć, wybierając wysokość raty miesięcznej jaką chcielibyśmy płacić. Dzięki temu możemy dopasować jej wysokość do naszych możliwości finansowych. Zaplo należy do tych firm, w których pożyczkę uzyskamy bardzo szybko. Co więcej, do jej uzyskania nie jest konieczne wysyłanie przelewu weryfikacyjnego ani przedstawianie zaświadczeń o dochodach. Pożyczkę w firmie będą mogły uzyskać osoby posiadające ukończone 21 lat oraz nie posiadające opóźnień w spłacie innych kredytów czy pożyczek.

3. RAPIDA MONEY

Jedna z nielicznych firm pożyczkowych, w której ofercie możemy znaleźć pożyczki dla zadłużonych. Nie oznacza to jednak, że firma posiada wygórowane koszty pożyczek, z którymi często kojarzą się tego typu firmy. Otóż firma posiada jedne z korzystniejszych warunków wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe. Za jej pośrednictwem mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł. Dostępny okres spłaty zaciągniętej pożyczki może wynosić od 12 do 48 rat miesięcznych. Osoba która chce wnioskować o pożyczkę w firmie Rapida Money może posiadać różnego rodzaju zadłużenia od tych mniejszych po te większe. Ważną kwestią, która konieczna jest do uzyskania pożyczki jest posiadanie gwaranta. To dodatkowa osoba, która powinna posiadać pozytywną ocenę zdolności kredytowej i brak posiadanych zadłużeń. Może to być nasz sąsiad, sąsiadka czy krewny z rodziny, stopień spokrewnienia nie ma odgrywa tu większego znaczenia.

4. FERRATUM

Kolejną firmą na którą warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań pożyczki pozabankowej jest Ferratum. W ofercie tej firmy znajdziemy pożyczki od 100 do nawet 10 000 zł. Sami decydujemy o tym, jak długi będzie nasz okres spłaty pożyczki. Może on wynosić od 3 do 24 rat miesięcznych. Firma udziela pożyczki szybko i bez dodatkowych formalności. Wystarczy że posiadamy ukończone 21 lat i nie posiadamy wpisów widocznych z poziomu baz dłużników. Podobnie jak w Zaplo, firma udziela pożyczki bez zaświadczeń i nie wymaga od nas przesyłania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

5. MIKRORATA

Ostatnią propozycją na dzisiaj, jest stosunkowo świeża oferta pożyczkowa firmy Mikrorata. Za pośrednictwem tej firmy pożyczycie pozabankowo od 1000 do 10 000 zł. Możecie tez samodzielnie wybrać odpowiadający Wam okres spłaty pożyczki. Nie może on być jednak dłuższy jak 24 miesięczne raty. Wskazując za pomocą kalkulatora kwotę pożyczki która Was interesuje oraz okres spłaty, poznacie dokładne koszty pożyczki, w tym również wysokość raty miesięcznej. Warunkiem uzyskania pożyczki, jest posiadanie ukończonych 20 lat. Ponadto powinniśmy posiadać udokumentowany stały dochód w Polsce oraz być osobą których dane nie znajdują się w rejestrze dłużników BIG, jak InfoMonitor, ERIF lub KRD. W ofercie Mikrorata znajdziemy pożyczki przez czek Giro, w ramach której pieniądze można odebrać w najbliższej placówce pocztowej, bez przelewania pożyczki na konto.

Czytaj również

Oceń: