Ranking Pożyczek Pozabankowych – Sierpień 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Okres wakacyjny upływa bardzo szybko.. Jeszcze niedawno miałem okazję publikować lipcowy ranking pożyczek, a już teraz przychodzi mi pisać kolejny czyli ranking pożyczek długoterminowych dla miesiąca Sierpień 2017. Połowa wakacji zatem za nami, ale nie ma się co przejmować bo jakby nie patrzeć druga połowa właśnie się rozpoczęła.

Jako że nad polskim morzem, niestety o te ciepłe dni bardzo trudno w tym roku, więc warto wykorzystać każdy jeden dzień obfitujący w wysoką temperaturę. Jeżeli potrzebna Wam dodatkowa gotówka na letnie wydatki, to zapraszam na najnowszy ranking pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi.

1. ZAPLO

Wiadomo że pożyczki pozabankowe pod względem kosztów są niestety droższe w spłacie od tych bankowych. Jeżeli jednak zależy nam koniecznie na pozyskaniu takiej pożyczki, warto poszukać takiej której koszty nie będą drastycznie wysokie. A przy tym będzie ona łatwiej dostępna od tradycyjnej pożyczki bankowej. Niektóre firmy choć działają na rynku pozabankowym, to wymagania mają niemal takie jak w banku. W Zaplo uzyskamy pożyczkę nie drogą w spłacie, a przy tym szybko i bez zbędnych formalności.

Za pośrednictwem Zaplo możemy pożyczyć nawet do 10 000 zł ze spłatą w ratach miesięcznych, od 3 do 24 miesięcy. Pożyczki do 7000 zł udzielane są bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Choć fizycznie nie jest konieczne przesyłanie dodatkowych dokumentów, nawet w postaci elektronicznej, to firma zweryfikuje w inny sposób nasze dochody. Będzie to możliwe dzięki aplikacji Instantor, która potrafi automatycznie zweryfikować rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki w Zaplo jest ukończone 21 lat oraz czyste konto w bazie dłużników oraz BIK.

2. WONGA pożyczka ratalna

Jeżeli zależy nam na uzyskaniu szybkiej pożyczki przez internet a zarazem takiej która będzie tania w spłacie, to Wonga będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Większości z nas, oferta firmy Wonga może kojarzyć się z chwilówkami, ale warto podkreślić że firma specjalizuje się również w udzielaniu pożyczek ratalnych. Podobnie jak w Zaplo, za ich pośrednictwem pożyczymy nawet do 10 000 zł. Jednak składając swój pierwszy wniosek o pożyczkę w Wondze, będziemy musieli się przygotować na to, że może nam zostać zaproponowana niższa kwota pożyczki. Okres spłaty pożyczki ratalnej może wynosić od 3 do 24 miesięcy.

Jeżeli czytają nas w tej chwili osoby które dopiero ukończyły 18 lat, to muszę wspomnieć o tym, że firma udziela pożyczek już od 18 roku życia. Wystarczy że posiadamy odpowiedni dochód umożliwiający spłatę rat pożyczki, oraz nie posiadamy zadłużeń widocznych w popularnych bazach takich jak KRD czy BIK.

3. HAPI POŻYCZKI

Zarówno Wonga jak i Zaplo udzielają pożyczki pozabankowe do 10 000 zł. Jeśli zależy nam na większej kwocie pożyczki pozabankowej powinniśmy zapoznać się z ofertą firmy Hapi Pożyczki, która umożliwia pożyczenie nawet do 15 000 zł. Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę z tego, że po im większą kwotę pożyczki sięgniemy, tym będziemy musieli być przygotowani na większe koszty takiej pożyczki. W przypadku oferty Hapi, okres spłaty pożyczki będziemy mogli dopasować do własnych potrzeb i wybrać taki z zakresu od 3 do 36 miesięcznych rat. O pożyczkę mogą tutaj złożyć wniosek wszystkie osoby które mają już ukończone 18 lat i nie odnotowały wcześniej opóźnień w spłacie kredytów, pożyczek lub innych zobowiązań finansowych.

4. RAPIDA MONEY

Ta propozycja jest skierowana do osób, które z różnych powodów potrzebują większej pożyczki i jedyną możliwością na pozyskanie dodatkowej gotówki mają w firmach udzielających pożyczki pozabankowe. Z pomocą Rapida Money, która jest nowością wśród ofert pozabankowych mamy możliwość pożyczenia nawet do 25 000 zł. To duża kwota pożyczki, która raczej rzadko oferowana jest przez firmy z tego sektora. A jeśli już któraś firma zdecyduje zaoferować tak wysoką kwotę pożyczki to koszty takiej pożyczki są tak drastycznie wysokie że niemal nie do zaakceptowania. W Rapida koszty nawet tak wysokiej pożyczki nie są aż tak wygórowane, jednak warunkiem jej uzyskania jest posiadanie osoby, która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki. Mowa tu o gwarancie lub żyrancie – osobie która w razie nie spłacania zaciągniętej przez nas pożyczki, podejmie się jej spłaty za nas. Na spłatę pożyczki będziemy mieli 12, 24 lub 36 miesięcy.

5. PROVIDENT

I nas sam koniec, nasz stary, dobry znajomy – firma Provident. Samej firmy chyba nie trzeba przedstawiać, a jeśli ktoś jednak chciałby jednak zasięgnąć dodatkowych informacji o nich, to zapraszam Was do artykułu w którym opisałem ofertę firmy Provident. Aktualnie w ich ofercie znajdziecie pożyczki nawet do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Firma nadal posiada w ofercie pożyczki domowe, jednak jeśli ktoś jest zainteresowany tańszą w spłacie pożyczką, powinien przyjrzeć się ofercie pożyczki samoobsługowej. Główny warunek uzyskania pożyczki w Providencie to ukończone 18 lat i posiadanie stałego źródła dochodów.

Czytaj również

Oceń:*