Ranking Pożyczek Pozabankowych – Sierpień 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Na rynku pożyczek pozabankowych pojawia się co raz więcej ciekawych ofert pożyczek ratalnych. A co może cieszyć najbardziej – spadają koszty tego rodzaju pożyczek. Zbliżając się co raz bardziej do kosztów porównywalnych z kredytami bankowymi. Co raz większa liczba firm pojawiających się na tym rynku, sprawia że warunki uzyskania pożyczki są co raz bardziej korzystne dla pożyczkobiorców.

Po raz kolejny dzisiaj przedstawiam Wam trzy wybrane firmy, których oferty z ręką na sercu mogę polecić. Żadna z przedstawionych firm nie będzie od Was wymagać wpłacania wysokich zaliczek czy przedpłat przed udzieleniem pożyczki.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Sierpień 2016

1. SOLVEN

Nowy gracz na rynku pożyczek pozabankowych, który ma do zaoferowania dosyć sporo. Największy atut ich oferty to bez wątpienia koszty pożyczek. Które na dzień dzisiejszy należą do najtańszych wśród firm oferujących pożyczki pozabankowe. W ofercie Solven znajdziecie pożyczki od 300 do 5000 zł. Z okresem spłaty który może wynosić od 1 do 18 miesięcy.

Główne warunki jakie należy spełnić aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Solven to ukończone 21 lat. Posiadanie stałych miesięcznych dochodów oraz czyste konto w bazach dłużników. Wszystkie formalności związane z pożyczką bez większych przeszkód załatwimy drogą internetową.

2. WONGA

W ostatnim czasie jeden z moich największych faworytów na rynku pożyczek ratalnych to Wonga. Może nie mają w zanadrzu zbyt dużych kwot pożyczek, ale za za to firma posiada jedne z najniższych kosztów pożyczek. Chciałoby się napisać że najniższe, ale tak było do momentu. kiedy na rynku pojawiła się oferta opisywanego wcześniej Solven.

W ofercie Wongi znajdziemy pożyczki do 3000 zł z okresem spłaty nawet do 24 miesięcy. Co warte zaznaczenia, nowi klienci mogą skorzystać ze specjalnej promocji i pierwszą pożyczkę mogą pożyczyć na promocyjnych warunkach (jedyne 10 zł). Pod warunkiem zwrotu pożyczki w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Pożyczki Wonga dostępne są dla osób od 18 roku życia. Które posiadają dowód osobisty, miesięczny dochód i nie są osobami zadłużonymi.

3. HAPI POŻYCZKI

Jeśli 3000 ani 5000 zł nie jest dla Was kwotą wystarczająca. To na nieco większe kwoty pożyczek będziecie mogli liczyć w Hapi Pożyczki, które oferują nawet do 7500 zł. Taką pożyczkę można rozłożyć u nich ze spłatą od 3 do 24 miesięcznych rat. W prosty sposób policzymy ile wyniesie nas rata miesięczna. Jeśli wskażemy kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani oraz okres spłaty w jakim możemy ją spłacić.

Hapi Pożyczki umożliwia uzyskanie pożyczki również całkowicie przez internet a starać się mogą o nią osoby które mają już ukończone 18 lat, posiadają stałych dochód a na koncie nie posiadają większych zadłużeń, o których informacja byłaby odnotowana w znanych bazach dłużników jak również w bazach BIK.

Czytaj również

1 Comment
  1. Jest jeszcze drugi segment pozabankowych pożyczek – pożyczki pod zastaw nieruchomości. Myślę, że tutaj pierwsze skrzypce odgrywa Speed Cash Polska. Wyniosłem cenne doświadczenie. Wśród największych zalet: elastyczne podejście, brak formalności, wszelakich zaświadczeń, sprawny kontakt i szybka reakcja.

Oceń: