Ranking Pożyczek Pozabankowych – Październik 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Co mamy począć, jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy uzyskać kredytu gotówkowego w banku? Sprawdzoną alternatywą są pożyczki pozabankowe, które udzielane są na bardzo zbliżonych zasadach co kredyt bankowy. Decydując się na taką ofertę, musimy jednak pamiętać, że koszty w tego typu firmach mogą być różne. Warto więc poszukać takiej oferty, która będzie dla nas najbardziej korzystna.

Ponadto należałoby zwrócić uwagę, że złożenie wniosku o pożyczkę w firmie pozabankowej, nie musi wcale oznaczać że uzyskamy ją znacznie łatwiej niż w banku. Wszystko zależy od tego, co było głównym powodem odrzucenia naszego wniosku o kredyt w banku. A jak powszechnie wiadomo, takie powody mogą być bardzo różne. Może to być negatywna historia kredytowa, a bardzo często wpływ na odrzucony wniosek może mieć również niska zdolność kredytowa, czyli zbyt niski dochód uniemożliwiający spłatę kredytu.

1. BANCOVO

Jeśli mamy problem z dopasowaniem odpowiedniej pożyczki, lub jeśli któryś z kolei bank odrzucił nasz wniosek o kredyt, warto zwrócić się z pomocą do takiej instytucji jak choćby ta. Bancovo umożliwia uzyskanie kredytu czy pożyczki na wiele sposobów. Nie jest to ani bank, ani też firma pożyczkowa udzielająca bezpośrednio kredytowania. Specjalizuje się za to w pośrednictwie finansowym, umożliwiając otrzymanie kredytu lub pożyczki bez pobierania od klienta dodatkowej prowizji. Co więcej, szanse na uzyskanie finansowania będziemy mieli również w sytuacji, gdy nie uda nam się uzyskać kredytu w banku. Firma sprawdzi dla nas dostępne rozwiązania i znajdzie taką ofertę, która jednocześnie będzie dla nas dostępna i będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Wysokość kredytów gotówkowych dostępnych za pośrednictwem Bancovo to nawet do 200 000 zł.

2. PROVIDENT

Firma, która przypuszczalnie wiele osób wyratowała do tej pory z opresji. Swego czasu nie cieszyła może się zbyt dobrą opinią, co było spowodowane chyba głównie, tym że ich pożyczki domowe nie należały do tanich w spłacie. A nie każdy kto pożyczał u nich pieniądze, przed podpisaniem umowy poświęcił odpowiednio dużo czasu by przekalkulować koszty tej pożyczki. Dziś na szczęście nie jesteśmy już skazani na pożyczki udzielane w domu, a bez większych przeszkód mamy możliwość uzyskania pożyczki całkowicie przez internet. Nie dość że wygodniej to i znaczniej taniej. Dzisiaj Provident nie musi już wysyłać swoich pracowników po odbiór każdej raty, co przyczyniło się do obniżenia kosztów udzielanych pożyczek. Aktualnie za pośrednictwem firmy dostępne są pożyczki pozabankowe w wysokości do 20 000 zł z okresem spłaty od 3 do 48 miesięcy.

3. WONGA

Jeżeli będziecie poszukiwali pożyczki z niską ratą, takiej której której koszty niemal utrzymane są na zbliżonym poziomie co w banku, to powinniście zwrócić uwagę na ofertę firmy Wonga. Możecie to jeszcze sprawdzić, zanim jeszcze zdecydujecie się na złożenie wniosku o pożyczkę. Wystarczy na stronie firmy wskazać kwotę pożyczki którą jesteście zainteresowani oraz okres jej spłaty. Od ręki będziecie mogli poznać łączny koszt pożyczki oraz wysokość raty miesięcznej. Oferta jest tutaj dosyć bogata ponieważ maksymalna wysokość pożyczek to nawet do 20 000 zł. Firma udostępnia również jeden z dłuższych okresów spłaty, który wynosi obecnie do 60 rat miesięcznych. Podobnie jak w Providencie, możliwość uzyskania pożyczki będą miały osoby posiadające ukończone 18 lat oraz dochód, który umożliwia im spłatę pożyczki.

4. FERRATUM

Kolejną naszą propozycją pożyczki pozabankowej jest oferta Ferratum Money. Firma w ostatnim czasie zwiększyła limity dla swoich klientów. Dzięki temu, osoba składająca wniosek o pożyczkę w firmie po raz pierwszy, będzie mogła uzyskać pożyczkę w wysokości do 10 000 zł. Stali klienci firmy uzyskają pożyczkę w wysokości do 15 000 zł. Samodzielnie możemy również wskazać okres spłaty pożyczki, który może wynosić od 6 do 48 rat miesięcznych. Pożyczki Ferratum dostępne są dla osób posiadających ukończone 25 lat, polskie obywatelstwo a które uzyskają dobrą ocenę zdolności kredytowej w trakcie procesowania o pożyczkę.

5. ZAPLO

Idealna propozycja dla osób którym zależy nam szybkim zastrzyku dodatkowej gotówki. Pożyczka od Zaplo może zasilić nasze konto bankowe nawet w ciągu najbliższych kilkunastu minut. Firma posiada bardzo zaawansowany i zautomatyzowany system obsługi klienta, dzięki czemu czas oczekiwania na pożyczkę został skrócony do prawdziwego minimum. Aktualnie w firmie dostępne są pożyczki gotówkowe przez internet w wysokości do 15 000 zł. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego Zaplo, wskazujemy ile miałaby wynosić rata miesięczna pożyczki. Na tej podstawie system wyliczy zna okres spłaty pożyczki oraz dokładny jej koszt. Warunkiem otrzymania pożyczki za pośrednictwem firmy Zaplo jest ukończone 21 lat oraz pozytywna historia kredytowa w BIK i brak zadłużeń w bazach dłużników.

Czytaj również

Oceń:*