Ranking Pożyczek Pozabankowych – Październik 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB

Październik – za oknami deszczowo, ponuro i wietrznie a więc przed nami zdecydowanie jedna z tych gorszych pór roku. Tradycyjnie w dzisiejszym rankingu pożyczek przyglądam się najciekawszym moim zdaniem ofertom, pożyczek pozabankowych ze spłatą w ratach miesięcznych.

Jeśli przymierzaliście się w ostatnim czasie do pozyskania pożyczki pozabankowej i nie za bardzo wiedzieliście, z jakiej oferty powinniście skorzystać to dzisiaj mam dla was 3 oferty pożyczek którymi powinniście się zainteresować.

1. WONGA

Dzisiaj na pierwszej pozycji Wonga, firma w której macie szanse na uzyskanie jednej z najtańszych pożyczek, jeśli mówimy o rynku pożyczek pozabankowych. Co ma nam do zaoferowania firma pod tym kątem? Przede wszystkim należy wspomnieć o tym że – bardzo szybką i łatwą pożyczkę, ponieważ wszystkie formalności z nią związane będziemy mogli załatwić drogą internetową. Nie będzie więc koniecznie ani wychodzenie z domu ani też podpisanie umowy u kuriera, wszystkie okiumenty trafią do nas drogą elektroniczną. Jeżeli natomiast chodzi o kwoty pożyczek to Wonga umożliwia uzyskanie pożyczek do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy (choć jeszcze nie dawno dostępny był 24 miesięczny okres spłaty)

Zainteresowani pożyczką w Wondze? Wymagania aby uzyskać u nich pożyczkę nie są specjalnie wysokie ponieważ wystarczy że mamy już ukończone 18 lat, posiadamy dowód osobisty oraz konto bankowe. Aby decyzja o przyznaniu pożyczki była pozytywna, nie możemy posiadać żadnych zadłużeń w postaci negatywnej historii kredytowej w BIK czy w bazach dłużników.

2. WYPŁACARKA

Ciekawa oferta o której miałem okazję pisać w ubiegłym miesiącu i która warta jest tego by częściej o niej wspominać. Wypłacarka nie jest typową firmą pożyczkową ale firma pośredniczącą, z pomocą której uzyskamy potrzebną pożyczkę pozabankową. W dużym skrócie mówiąc, działa to tak że my składamy sam wniosek o pożyczkę a Wypłacarka szuka dla nas odpowiedniej oferty, dopasowując ją do wielu różnych rzeczy a więc dopasowując ją do naszego wieku, historii kredytowej (również bez sprawdzania BIK) czy wysokości dochodów. Nie bez znaczenia jest również kwota pożyczki której potrzebujemy oraz okres w jakim zamierzamy spłacić całą pożyczoną kwotę.

Za pośrednictwem Wypłacarki możecie złożyć wniosek o pożyczkę w wysokości od 100 do 25 000 zł z okresem spłaty od 1 do 12 miesięcy. Możliwość uzyskania pożyczki mają osoby pełnoletnie, posiadające konto osobiste oraz telefon komórkowy.

3. ZAPLO

Na sam koniec firma która dosyć często przewija się przez pisane przeze mnie rankingi pożyczek. Mówiąc o ich ofercie, już na samym wstępie należy wspomnieć że trwa obecnie promocja „Dobra droga po zwrot odsetek!” o której pisałem już na początku września. Promocja polega na tym że osoby, które otrzymają pożyczkę w Zaplo a będą terminowo spłacały ratę pożyczki będą otrzymywały zwrot odsetek pożyczki.

A chwili obecnej za pośrednictwem Zaplo pożyczycie od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka udzielana jest całkowicie przez internet a żeby ją uzyskać konieczne jest ukończone 20 lat, brak zadłużeń oraz posiadanie konta bankowego, na które zostanie przelana pełna kwota pożyczki.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Szukam pilnie pożyczki10000zł.Proezę o podanie warunków oraz przysłanie wniosku, bo mam trudnosci ze znalezieniem własciwego wniosku.Pozdrawiam Mirosława z Lubliina.

    • 10 000 zł dostaniesz w Providencie, Zaplo, Incredit – warunki zbliżone i koszt praktycznie dwa razy takie co pożyczona kwota, więc trzeba przemyśleć kilka razy zanim się pożyczy.

Oceń:*