Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2020

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

By pozyskać dodatkowa gotówkę, nie musimy w tym celu odwiedzać stacjonarnych placówek banków czy innych instytucji finansowych. Takie dodatkowe pieniądze możemy otrzymać całkowicie przez internet. Wszystkie formalności, począwszy od złożenia wniosku, po otrzymanie pieniędzy na konto bankowe będzie mogli załatwić zdalnie.

Co jest potrzebne do uzyskania pożyczki przez internet? Niezbędne są tutaj praktycznie tylko trzy rzeczy a mianowicie dowód osobisty, aktywny rachunek bankowi i telefon komórkowy. Pierwszym krokiem w celu uzyskania dodatkowej gotówki jest złożenie wniosku o pożyczkę. Zanim jednak tego dokonamy, powinniśmy znaleźć ofertę pożyczki która spełni nasze oczekiwania. W tym może nam pomóc nasz ranking pożyczek pozabankowych, w przypadku których wszystkie prezentowane oferty, dostępne są drogą internetową.

Pożyczka online – krok po kroku

Po złożeniu wniosku o pożyczkę w wybranej firmie pożyczkowej, konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji osoby wnioskującej o pożyczkę. W przypadku pożyczek internetowych najczęściej odbywa się to w pełni automatycznie. Najczęściej ma ona na celu weryfikację rachunku bankowego, a przede wszystkim porównanie danych posiadacza rachunku bankowego z danymi osoby wnioskującej o pożyczkę. Muszę one być identyczne, w przeciwnym wypadku nasz wniosek może zostać dorzucony. Ma to związek z ochroną przed wyłudzeniem kredytów i pożyczek, do których dochodzi najczęściej drogą internetową.

Po wypełnieniu wniosku i poprawnym przeprowadzeniu weryfikacji powinien skontaktować się z nami telefonicznie, pracownik firmy pożyczkowej. Dokończy on proces weryfikacji a następnie będziemy mogli oczekiwać na decyzję o przyznaniu pożyczki. W przypadku firm udzielających pożyczki online, taka decyzja to już tylko kwestia kilku minut. Jeśli jest ona pozytywna, to już kilka lub kilkanaście minut dzieli nas od tego, by cieszyć się dodatkową gotówką na naszym koncie bankowym.

Najlepsze pożyczki ratalne dostępne online

Jeśli zależy Wam na tym, by taką pożyczkę online uzyskać od banku, powinniście zwrócić uwagę na ofertę Bancovo oraz Smartney. Oby dwie firmy pośredniczą w udzielaniu pożyczek i kredytów, bez pobierania dodatkowej prowizji. Poza pożyczkami pozabankowymi, firmy te są w stanie dopasować dla nas również odpowiedni kredyt bankowy przez internet. Jeśli więc posiadamy odpowiednio dobrą zdolność i historię kredytową, nic nie powinno stać na przeszkodzie, by taką pożyczkę uzyskać. Szukając pożyczki pozabankowej, na pewno warto zwrócić uwagę na te oferty, które cechują się najniższymi ratami miesięcznymi. Te znajdziemy w ofertach takich firm jak Monedo, Wonga czy Provident w ramach pożyczki samoobsługowej.

Czytaj również

Oceń: