Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Czy warto sięgać po pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi? Wszystko zależy od tego w jakiej sytuacji się znaleźliśmy. Jeśli nie możemy dostać kredytu w banku z powodu historii czy niskiej zdolności kredytowej, to taka pożyczka na pewno będzie dobrą alternatywą. Trzeba jednak pamiętać o tym, by taką pożyczkę wybierać z głową a nie pod wpływem emocji.

Rynek pożyczek pozabankowych jest do tego stopnia rozwinięty, że to my możemy wybierać firmę, w której weźmiemy pożyczkę, a nie firma nas. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu na zweryfikowanie dostępnych ofert i znalezienie takiej, która okaże się dla nas korzystna oraz nie będzie wiązała się ponoszeniem wysokich kosztów. Takie dane łatwo możemy zweryfikować, choćby za pomocą kalkulatora pożyczek, który większość firm posiada na swoich stronach internetowych.

1. WONGA

Szukając taniej w spłacie pożyczki pozabankowej, warto udać się do Wongi. Ta firma bowiem, posiada najbardziej korzystne oferty pożyczek i właśnie w tej firmie uzyskamy najniższe raty miesięczne. Jeśli zatem z jakiegoś powodu, nie udało Wam się uzyskać kredytu w banku i szukacie korzystnych alternatyw, to zdecydowanie powinniście rozpocząć swoje poszukiwania od firmy Wonga. Tutaj raty miesięczne pożyczek są na zbliżonym poziomie co w bankach. Łatwo to zresztą zweryfikować, sprawdzając sobie koszty pożyczki za pomocą kalkulatora. Kwoty pożyczek dostępnych za pośrednictwem firmy to od 1000 do nawet 20 000 zł. Spłatę pożyczki, podobnie jak w banku możemy rozbić na raty miesięczne. Maksymalnym okresem spłaty jest okres 60 miesięcy. W firmie Wonga można również uzyskać pożyczkę krótkoterminową z 30 lub 60-dniowym okresem spłaty.

Kto ma możliwość uzyskania pożyczki w Wondze? Niemal każda osoba która ukończyła 18 lat i posiada już zatrudnienie, które wiążę się ze stałymi miesięcznymi dochodami. Możemy należeć do osób które nigdy wcześniej nie brały kredytu lub korzystały wcześniej z tego typu ofert, ale terminowo spłacały swoje zobowiązania. Do uzyskania pożyczki w Wonga będzie nam również potrzebne konto osobiste oraz telefon komórkowy.

2. ZAPLO

Firma, w przypadku której podobnie jak w Wondze dodatkową gotówkę będziemy mogli uzyskać całkowicie przez internet. Dzięki temu nie będziemy musieli wychodzić z domu czy odwiedzać jakieś stacjonarne placówki. Zaplo udziela pożyczek internetowy w wysokości od 1000 do 15 000 zł. Decydując się na konkretną kwotę pożyczki, możemy ustalić indywidualnie, jaką będziemy chcieli płacić ratę miesięczną. Na tej podstawie system wyliczy nam okres spłaty naszej pożyczki. Aktualnie firma umożliwia również przetestowanie pożyczki całkowicie za darmo, pod warunkiem zwrotu całej pożyczonej kwoty w terminie 30 dni. Warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest posiadanie ukończonych 21 lat, zatrudnienia i brak zadłużeń widocznych w bazach BIK czy BIG Infomonitor. Dużym udogodnieniem ze strony firmy, jest możliwość uzyskania pożyczki na dowód bez zaświadczeń a więc bez przedstawiania dodatkowych dokumentów na papierze. Firma może zweryfikować naszą zdolność automatycznie, z wykorzystaniem systemu Instantor o którym nie raz pisaliśmy na łamach Banki24.

3. SUPER GROSZ

Jeśli już mówimy o promocjach, warto przy tym wspomnieć również o ofercie firmy Super Grosz. Firma oferuje aktualnie pożyczki z oprocentowaniem RRSO od 7,77%. W ramach pierwszej pożyczki ratalnej możemy uzyskać maksymalnie do 10 000 zł, przy kolejnych pożyczkach ten limit może zostać zwiększony do 15 000 zł. Spłata pożyczki może odbywać się w ratach miesięcznych i wynosić od 4 do 48 miesięcy. Firma umożliwia dokładną weryfikację kosztów pożyczki za pomocą kalkulatora, jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Super Grosz udziela pożyczek osobom, które posiadają ukończone 21 lat, aktualny dowód osobisty oraz rachunek bankowy w dowolnym banku. Oferta ta powinna usatysfakcjonować osoby które szukają szybkiego i pewnego zastrzyku dodatkowej gotówki.

4. RAPIDA MONEY

Oferta która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych ofert pożyczek pozabankowych. Rapida Money to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek osobom zadłużonym, które wpadły w różnego rodzaju kłopoty finansowe. Do uzyskania pożyczki w tej firmie, nie będzie konieczne posiadanie pozytywnej historii kredytowej w BIK czy czystego konta w rejestrach dłużników. Problemem nie powinno być również zajęcie komornicze. Firma będzie w stanie udzielić nam pożyczki, jeśli tylko znajdziemy gwaranta pożyczki, który będzie w stanie zagwarantować terminową spłatę rat pożyczki. Rapida Money umożliwia udzielenie pożyczek pozabankowych w wysokości do 25 000 zł. Spłata rat odbywa się w ratach miesięcznych a dostępny okres spłaty wynosi od 12 do 60 rat miesięcznych.

5. FERRATUM

Jeżeli nadal poszukujemy jakiegoś alternatywnego rozwiązania w sytuacji otrzymania odmownej decyzji kredytowej w banku, to możemy się przyjrzeć również ofercie firmy Ferratum. Za jej pośrednictwem możemy uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 10 000 zł, którą będziemy mogli spłacać w równych ratach miesięcznych. Termin spłaty pożyczki w Ferratum Money wynosi od 3 do 24 miesięcy. Możemy również skorzystać z tradycyjnej chwilówki udzielanej na okres 30 dni, a co więcej jako nowy klient, taką pożyczkę otrzymamy całkowicie za darmo. Pamiętać musimy jednak o terminowej spłacie, ponieważ w przeciwnym wypadku, firma może naliczyć nam dodatkową prowizję oraz odsetki. Pożyczka w Ferratum dostępna jest dla osób posiadających ukończone 21 lat, stały miesięczny dochód oraz nie posiadających zadłużeń widocznych w bazach dłużników.

Czytaj również

Oceń:*