Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Za nami już ranking chwilówek więc pora najwyższa by przysiąść do napisania kolejnego rankingu pożyczek ratalnych. Tradycyjnie staram się dla Was znaleźć najbardziej korzystne oferty pożyczek. Głównie w sytuacji jeśli nie możecie potrzebnego kredytu uzyskać za pośrednictwem banku.

Wiadomo że koszty pożyczek pozabankowych zawsze są nieco wyższe niż w przypadku tych bankowych. Dlatego też staram się by przedstawiać Wam wyłącznie takie oferty, które sam uważam za korzystne, bynajmniej jak na warunki pozabankowe. W tym rankingu znajdziecie tradycyjnie 5 firm pożyczkowych. Których oferty przypadły mi do gustu i które mogą być alternatywną opcją jeśli szukacie pożyczki pozabankowej.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Marzec 2018

1. ZAPLO

Podobnie jak w ostatnim rankingu pożyczek pozabankowych, ma pierwszym miejscu zagościła firma Zaplo. Firma, za którą jak powszechnie wiadomo stoi ta sama firma która odpowiedzialna jest za sukces chwilówek Vivus. Pod marką Zaplo firma udziela wyłącznie pożyczek ratalnych, a więc takich których nie trzeba spłacać jednorazowo, a w ratach miesięcznych. Pod tym kątem przyznać trzeba, że oferta Zaplo jest dosyć bogata. Za pośrednictwem firmy możemy pożyczyć nawet do 10 000 zł. Bardzo elastyczny jest również okres spłaty ponieważ do wyboru mamy okres od 3 do nawet 36 miesięcy. Może oferta Zaplo nie jest najtańszą oferta pożyczki pozabankowej, ale za to cechuje się dużą przyznawalnością pożyczek. Jeśli więc z jakichś powodów odrzucono wasz wniosek o kredyt w banku, warto spróbować postarać się o pożyczkę w Zaplo. Osoby spłacające raty pożyczki w terminie, mają szanse uzyskać obniżenie oprocentowania pożyczki.

Możliwość uzyskania pożyczki internetowej będą miały osoby które posiadają ukończone 21 lat oraz posiadają stałe miesięczne wpływy na konto. Zaplo będzie mógł ocenić naszą zdolność kredytową właśnie na podstawie historii na naszym koncie. Dzięki temu nie będzie konieczne przedstawianie zaświadczeń o dochodach ani innych podobnych dokumentów.

2. SZALONA POŻYCZKA

To z kolei propozycja dla osób, które z różnych przyczyn nie otrzymały kredytu w banku i nie za bardzo wiedzą którą ofertę firmy pożyczkowej wybrać. Jeżeli jesteśmy właśnie w takiej sytuacji, możemy liczyć na pomoc Szalonej Pożyczki. Nie jest to co prawda firma która udzieli nam pożyczki, ale która po zapoznaniu się z naszą sytuacją, może nam pomóc w jej uzyskaniu. W skrócie mówiąc, to pośrednik finansowy, specjalizujący się wyłącznie w sektorze pożyczek pozabankowych.

Z ich pomocą możemy więc liczyć na pomoc w wielu różnych sytuacjach. Zarówno wtedy jeśli mamy dopiero 18 lat i problem z otrzymaniem pożyczki lub gdy nasz wniosek o kredyt nie został zaakceptowany z powodu zbyt niskich dochodów. Podobnie osoby które nie otrzymały kredytu z powodu negatywnej historii kredytowej a więc mają negatywny BIK bądź też posiadają zadłużenia widoczne z poziomu baz dłużników. Szalona Pożyczka pośredniczy w udzielaniu pożyczek w wysokości do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcznych rat. Jako pożyczkobiorca nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat ze strony pośrednika, a jedynie koszty pożyczki w firmie z usług której skorzystamy.

3. KASA TAK

Kolejna z pożyczek która pojawia się w rankingu pożyczek marzec 2018 to oferta Kasa Tak. Ogólnie oferta bardzo zbliżona do propozycji Zaplo. Koszty pożyczek są tutaj bardzo zbliżone i utrzymane na podobnym poziomie. Ponadto pożyczki Kasa Tak cechują się równie wysoką akceptacją wniosków. Mamy więc większe szanse na uzyskanie pożyczki za pośrednictwem takiej marki jak Kasa Tak. W ofercie firmy znajdują się pożyczki w wysokości do 10 000 zł, z okresem spłaty pożyczki od 3 do 24 miesięcy. Firma udziela pożyczek osobom, które posiadają ukończone 21 lat i nie są wpisane do rejestrów dłużników BIG oraz nie mają innych zadłużeń. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki w Kasa Tak załatwimy w 100% drogą internetową.

4. RAPIDA MONEY

Rapida Money może być dobrym rozwiązaniem, dla osób które dotknęły problemy związane z zadłużeniami, bądź też nie mogą uzyskać pożyczki zarówno w bankach jak i firmach pożyczkowych. Firma ma do zaoferowania na prawdę wysokie kwoty pożyczek sięgające nawet do 25 000 zł. Okres spłaty w zależności od konkretnej potrzeby, możemy rozłożyć na okres od 12 do 48 miesięcy. Koszty jak na warunki pożyczek pozabankowych, w porównaniu do podobnych ofert firm pożyczkowych, nie są drastycznie wysokie. Warunkiem uzyskania pożyczki w firmie Rapida jest jednak posiadanie gwaranta, a więc takiej osoby która będzie dodatkowym poręczycielem pożyczki. Choć sami możemy posiadać negatywny BIK czy zadłużenia w bazach, to nasz gwarant powinien posiadać dobrą historię kredytową oraz odpowiednią zdolność. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki w ciągu 48 godzin.

5. PROVIDENT

Firma chyba najbardziej znana wśród pożyczek pozabankowych, ponieważ działająca na krajowym rynku pożyczkowym już od ponad 20 lat. Do tej pory firma kojarzona była z drogimi pożyczkami, jednak wraz ze sporą konkurencja jaka pojawiła się na tym rynku w ciągu ostatnich lat, koszty pożyczek w Providencie znacznie zmalały. Jedną z najtańszych propozycji firmy jest pożyczka internetowa w Providencie, w przypadku której wszystkie formalności odbywają się drogą internetową. Nie jest więc konieczne spotkanie z pracownikiem firmy czy jego wizyty u nas w domu. Aktualna oferta firmy to pożyczki w wysokości do 15 000 zł z okresem spłaty pożyczki do 36 miesięcy. Pożyczkę w Providencie mogą uzyskać osoby posiadające ukończone 18 lat i wpływy umożliwiające spłatę rat pożyczki.

Czytaj również

Oceń: