Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Ratalne pożyczki pozabankowe robią się co raz bardziej popularne na krajowym rynku pożyczkowym. Większość firm które do tej pory stawiała na promowanie chwilówek, zaczyna działać na rynku pożyczek ratalnych. Gdzie sięgnąć po taką pożyczkę, z miesięczną ratą? Jeśli z jakichś powodów nie możemy uzyskać jej w banku? O tym postaram się dzisiaj wspomnieć w kolejnym rankingu pożyczek pozabankowych.

Mamy już marzec, ale póki co za oknami wiosny jeszcze nie widać i chyba trzeba będzie na nią jeszcze trochę poczekać. Póki co powoli przygotowujemy się do kolejnego okresu świątecznego, który czeka nas już za dwa tygodnie. Jeśli u niektórych osób będzie wiązało się to z pozyskaniem dodatkowej gotówki drogą pozabankową, to dzisiaj przedstawię 3 najkorzystniejsze propozycje pożyczek pozabankowych.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Marzec 2016

1. KWADRANS POŻYCZKA

Kwadrans Pożyczka

Na dobry początek może nie firma która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z własnej kieszeni. Ale marka która współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi w zakresie pośrednictwa finansowego. Moim zdaniem więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie bardzo wiedzą po którą pożyczkę pozabankową sięgnąć. Jeśli macie dopiero 18 czy 19 lat i dostaliście odmowną decyzję w innej firmie pożyczkowej z powodu niskiego wieku. Jeśli macie problem z uzyskaniem pożyczki z powodu negatywnego BIK, czy w nie możecie uzyskać takiej kwoty pożyczki jaką byście chcieli. Właśnie w takich sytuacjach może przyjść Wam z pomocą Kwadrans Pożyczka. Dzięki niej macie szanse uzyskania oferty, najbardziej dopasowanej do waszych potrzeb i wymagań.

Jak wspomniałem wcześniej, o pożyczkę mogą starać się osoby które ukończyły już 18 lat. Posiadają dochód miesięczny oraz mają dostęp do konta bankowego i telefonu komórkowego.

2. WONGA

Bardzo fajna propozycja pożyczki pozabankowej, na dobrych warunkach i stosunkową niską ratą. Ale.. zadowoli tylko te osoby które szukają pożyczki nie większej niż 3000 zł. Ta kwota to bowiem maksymalna kwota pożyczek dostępna w Wondze. Z okresem spłaty mogącym sięgać od 2 do 12 miesięcy. Co może zainteresować niektóre osoby, pierwszą pożyczkę możemy uzyskać na promocyjnych warunkach, płacąc za nią jedyne 10 zł. Warunkiem w tym przypadku jest jednak spłata całej pożyczonej kwoty w okresie nie dłuższym jak 60 dni.

Dla kogo pożyczka w Wondze? Podobnie jak u poprzednika, do uzyskania pożyczki wystarczy ukończone 18 lat. Posiadanie stałych dochodów oraz brak negatywnej historii kredytowej w BIK i bazach dłużników.

3. ZAPLO

Kolejna pożyczka pozabankowa, która posiada stosunkowo niskie koszty pożyczki. Do tego umożliwia pożyczenie znacznie większych kwot pożyczek niż w Wondze, o której pisałem przed chwilą. Zaplo należy do firm umożliwiających pożyczenie nawet do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Oczywiście przy wyższych kwotach pożyczek i wydłużonym okresie spłaty, musimy się liczyć ze znacznie wyższymi kosztami. Mogącymi sięgnąć nawet kwoty dwukrotnie większej od tej przez nas pożyczonej.

Dla kogo pożyczka w Zaplo? Dla osób które mają ukończone 20 lat, posiadają zatrudnienie i mają pozytywną historię kredytową w BIK i brak zadłużeń z rejestrach dłużników.

Czytaj również

Oceń: