Ranking Pożyczek Pozabankowych

– Maj 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Jeśli nie uda nam się uzyskać kredytu w banku, to najczęściej w takiej sytuacji korzystamy z pomocy firm pożyczkowych. Oferty takich firm różnią się między sobą, zarówno samą ofertą jak również kosztami pożyczek. W naszym rankingu pożyczek pozabankowych tradycyjnie staramy się wyławiać te najciekawsze propozycje. Podobnie będzie i tym razem.

Czym warto się kierować szukając odpowiedniej pożyczki? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na koszty jakie wiążą się z potencjalną ofertą. Jeśli nie chcemy pożyczki szukać na własną rękę, możemy skorzystać z pomocy specjalistów, którzy znajdą ofertę dopasowaną do naszych potrzeb jak i możliwości. Taką ofertę posiada u siebie firma Bancovo.

1. BANCOVO

Zaczynam właśnie od takiej firmy, za pośrednictwem której będziecie mieli możliwość uzyskania zarówno kredytu bankowego jak również pożyczki pozabankowej. Jeśli przykładowo nie udało Wam się otrzymać kredytu przez internet w jednym banku, to będziecie mogli próbować go uzyskać z pomocą Bancovo. Firma współpracuje z wieloma bankami, jak również firmami z sektora pozabankowego. Jest więc w stanie pomóc osobom, znajdującym się w wielu różnych i skomplikowanych sytuacjach. Jeśli więc nawet nie powiedzie się proces wnioskowania o kredyt w bankach, to automatycznie firma będzie mogła zweryfikować możliwość uzyskania pożyczki w firmach pozabankowych. Za pośrednictwem Bancovo istnieje możliwość uzyskania zarówno małej pożyczki, jak również dużych kredytów bankowych w wysokości nawet do 200 000 zł.

2. PROVIDENT

Kolejną firmą w naszym rankingu pożyczek pozabankowych jest Provident. To niewątpliwie jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych na naszym krajowym rynku, która rozpoczęła udzielanie pożyczek w Polsce jeszcze pod koniec lat 90-tych. Przez wiele lat firma była kojarzona z drogimi pożyczkami, co nie specjalnie dziwiło ponieważ w ramach najpopularniejszego produktu firmy czyli pożyczki domowej, trzeba było oddać kwotę dwa razy większą od pożyczonej. Wiązało się to po części z kosztami jakie firma musiała ponosić, zatrudniając pracowników którzy po każdą ratę tygodniową stawiali się osobiście o umówionym czasie i miejscu. Dzisiaj Provident pożycza przez internet, dzięki czemu ich pożyczki są znacznie tańsze i obecnie jest to jedna z korzystniejszych ofert wśród pożyczek pozabankowych.

3. WONGA

Pisząc o najtańszych pożyczkach pozabankowych nie można by pominąć oferty tej firmy. Wonga początkowo zasłynęła jako firma udzielająca chwilówek, jednak z czasem umożliwiła również możliwość spłaty pożyczki w ratach miesięcznych. Obecną ofertę firmy stanowią pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 20 000 zł. Taką pożyczkę będziemy mogli wziąć całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu, choć maksymalna dostępna kwota pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta. Spłata pożyczki może zostać podzielona na raty miesięczne. Mamy tutaj do wyboru od 3 do nawet 60 rat miesięcznych, na jakie może zostać podzielona pożyczka w Wondze. Oferta dostępna jest dla wszystkich osób, które posiadają ukończone 18 lat oraz mają przy sobie aktualny dowód osobisty.

4. ZAPLO

Oferta Zaplo bardzo często pojawiała się na łamach naszych rankingów pożyczek pozabankowych, głównie z racji łatwej dostępności pożyczki. Niestety ostatnie miesiące przyniosły ze sobą zmiany, po których nie wszystkie osoby którym bank odrzucił wniosek o kredyt, będą miały szansę uzyskania w Zaplo pożyczki. Szczególnie te osoby które posiadają negatywną historię kredytową lub niską zdolność kredytową mogą mieć znaczny problem z uzyskaniem pożyczki za pośrednictwem Zaplo. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki online bez dodatkowych zaświadczeń i również udostępnia system spłaty ratalnej. Maksymalna kwota pożyczek dostępna za pośrednictwem firmy to 15 000 zł z najdłuższym okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy.

5. SUPER GROSZ

Ostatnią firmą w naszym zestawieniu pożyczek pozabankowych w tym miesiącu jest Super Grosz. W tej firmie macie możliwość uzyskania pożyczki ratalnej zarówno z krótkim okresem spłaty np. 4 miesięcy, jak również ze znacznie dłuższym jak 48 miesięcy. Wszystko zależy od tego jakiej kwoty pożyczki poszukujecie oraz w jakim czasie chcielibyście ją spłacić. Firma udziela pożyczek przez internet i bez wymaganych dodatkowych zaświadczeń. Kwoty dostępnych pożyczek w Super Groszu wynoszą od 1000 do 15 000 zł. W przypadku nowych klientów, limit pierwszej pożyczki może wynosić maksymalnie do 10 000 zł. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie ukończonego 21 roku życia.

Czytaj również

Oceń:*