Ranking Pożyczek Pozabankowych – Maj 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Na rynku pożyczek pozabankowych dzieje się dużo. Praktycznie przez ostatnie lata, rynek tego rodzaju pożyczek zmienił się diametralnie. Przede wszystkim poznikały z rynku firmy nie uczciwe i które miały w zamiarze tylko oszukać potencjalnego klienta. Drugi duży plus to niższe koszty takich pożyczek, dzięki temu że wzrosła konkurencja wśród firm pożyczkowych.

Wszystko to sprawiło, że dzisiaj możemy wybierać spośród wielu różnych propozycji wśród pożyczek pozabankowych. Jeśli dobrze poszukamy, możemy też znaleźć taką pożyczkę, która nie będzie droga w spłacie. Ułatwione zadanie mają również osoby które z różnych powodów nie uzyskały potrzebnego kredytu w banku. Również te osoby które posiadają zadłużenia czy opóźnienia w spłacie kredytów.

1. ZAPLO

Zacznę od tego, że Zaplo może nie ma najniższych kosztów jeśli bierzemy pod uwagę wyłącznie pożyczki pozabankowe. Ma za to inny atut, który na pewno docenią te osoby które z jakichś błahych powodów nie dostały kredytu za pośrednictwem banku. Firma posiada dosyć dużą akceptację wniosków, więc jeśli zdecydujemy się na złożenie u nich wniosku o pożyczkę, mamy duże szanse że ten wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki gotówkowe dostępne całkowicie przez internet, w wysokości do 10 000 zł. Za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie, możemy dobrać okres spłaty na podstawie wysokości raty miesięcznej. Wskazujemy więc taką wysokość raty która nie będzie dla nas specjalnym obciążeniem. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Zaplo może wynosić do 36 miesięcy.

Możliwość uzyskania pożyczki przez internet w Zaplo, będą miały te osoby które posiadają ukończone 20 lat. Do uzyskania pożyczki nie jest co prawda konieczne przedstawianie zaświadczeń o dochodach. Jednak firma korzystając ze specjalnej aplikacji, może poprosić nas o dostęp do rachunku bankowego w celu dodatkowej weryfikacji konta bankowego.

2. WONGA

Tak się akurat składa, że wczoraj miałem okazję informować o nowościach jakie pojawiły się w ofercie tej firmy. Należałoby zacząć jednak od tego, że jest to zdecydowanie najtańsza pożyczka pozabankowa dostępna na rynku. Jeśli więc szukacie pożyczki pozabankowej z najniższą ratą to zdecydowanie powinniście zacząć swoje poszukiwania właśnie od oferty tej firmy. Co więcej, właśnie od wczoraj Wonga umożliwia pożyczenie nawet do 20 000 zł całkowicie przez internet. Zwiększony został również maksymalny okres spłaty pożyczki z dotychczasowych 24 miesięcy na 60 miesięcy. W ramach przypomnienia dodam, że możliwość uzyskania pożyczki w Wonga, będą miały osoby które mają już ukończone 18 lat. Posiadają przy tym zatrudnienie i dochód umożliwiający bezproblemową spłatę rat pożyczki. Osoby starające się o uzyskanie pożyczek w Wonga, nie powinny również posiadać opóźnień w spłatach kredytów czy innych zobowiązań.

3. FERRATUM

W temacie kolejnej firmy, również zacznę od rzeczy dosyć ważnej. Otóż właśnie teraz i aż do 10 czerwca 2018 roku w Ferratum trwa promocja, w ramach której można wygrać spłatę całej zaciągniętej pożyczki. Dotyczy to wyłącznie tych pożyczek które zostaną udzielone w okresie od 14.05-10.06.2018 r. W ofercie firmy Ferratum znajdziemy pożyczki zarówno krótko jak i długoterminowe do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. Dokładny koszt pożyczki możemy przeliczyć jeszcze przed złożeniem wniosku. Tutaj wystarczy wskazać interesującą nas kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Warunkiem uzyskania pożyczki ratalnej w firmie Ferratum jest ukończone 20 lat i brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Podobnie jak w firmach Zaplo jak i Wonga, wszystkie formalności odbywają się drogą elektroniczną a więc przez internet.

4. RAPIDA MONEY

Oferta Rapidy przewija się przez ostatnie rankingi pożyczek pozabankowych i to nie bez powodu. Jest to propozycja z której skorzystają te osoby, które nie mogą uzyskać pomocy ani w bankach ani też w innych firmach pożyczkowych. Główną przeszkodą w uzyskaniu pożyczki stanowić może negatywna historia kredytowa w BIK, opóźnienia w spłacie wpisane do baz dłużników czy nawet zajęcia komornicze. W każdym z takich przypadków Rapida Money może udzielić nam pomocy w postaci pożyczki. Warunkiem jej uzyskania jest jednak posiadanie dodatkowego poręczyciela w osobie gwaranta. Może to być osoba z nami spokrewniona bądź też najbliższy znajomy, przyjaciel. Najważniejsze by taka osoba nie posiadała jakichkolwiek opóźnień w spłatach, pożyczek czy innych zobowiązań finansowych. Za pośrednictwem Rapidy możemy pożyczyć nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy.

5. SPEED CASH POLSKA

Ostatnią firmą którą chciałem wyróżnić w tym rankingu jest oferta Speed Cash Polska. Jako że jest to oferta całkowicie nowa i mało jeszcze znana na rynku polski, uznałem że warto byłoby ją przedstawić bliżej. Nie jest to typowa pożyczka gotówkowa, w ramach której możemy pożyczyć kilka czy kilkanaście tysięcy złotych. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie duże pożyczki pozabankowe od 30 000 do nawet 5 milionów złotych. Oczywiście żeby uzyskać tak wysoką pożyczkę, konieczne jest posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia. Dlatego też główną domeną Speed Cash są pozabankowe pożyczki hipoteczne udzielane pod zastaw posiadanego majątku. Takim zabezpieczeniem może być nieruchomości w postaci działki, domu czy mieszkania. Może nią być również pojazd bądź posiadana przez nas firma. Pożyczki udzielane przez Speed Cash Polska mogą zostać udzielona z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 48 miesięcy (4 lata).

Czytaj również

Oceń: