Ranking Pożyczek Pozabankowych – Maj 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

W końcu doczekaliśmy się w pełni słonecznej i ciepłej pogody i pomyśleć że jeszcze przed kilkoma dniami padał śnieg, który zrobił nam wszystkim, nie małą niespodziankę w środku maja. Prognozę pogody zostawmy jednak innym serwisom. Dzisiaj skupię się na kolejnym rankingu długoterminowych pożyczek pozabankowych z ratą miesięczną.

Maj to miesiąc komunii a więc również dodatkowych wydatków. Gdzie warto sięgnąć po dodatkową gotówkę, jeśli nie możemy jej otrzymać w banku? Tu z pomocą przychodzą firmy udzielające pożyczek pozabankowych. W dzisiejszym zestawieniu zamieszczam 5 wybranych firm, które moim zdaniem mogą zaproponować Wam najbardziej korzystne oferty pożyczek.

1. WONGA RATY

Nie mogłem sobie odmówić umieszczenia Wongi po raz kolejny na pierwszej pozycji w moim rankingu pożyczek ratalnych. Powód jest jednak prosty, oferta ich pożyczek z ratami miesięcznymi to najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób szukających pożyczek pozabankowych. Na dzień dzisiejszy nie znalazłem nic, co byłoby tańsze w spłacie od ich pożyczki. Aktualna oferta firmy to pożyczki do 5000 zł z okresem spłaty od 3 do 18 miesięcy. Szanse na uzyskanie pożyczki będą tu miały osoby już od 18 lat, posiadające dowód i brak zadłużeń na swoim koncie.

2. ZAPLO

Jeśli szukacie większej kwoty pożyczek pozabankowych jak 5000 zł poprzez internetowe pożyczki pozabankowe, to w Zaplo macie okazję pożyczyć nawet dwa razy więcej. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek to 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcznych rat. Aktualnie Zaplo posiada specjalną promocję, w ramach której jeżeli będziemy terminowo spłacali ratę miesięczną pożyczki to otrzymamy dodatkowy rabat. W takim przypadku co 4 rata pożyczki będzie za darmo a więc będzie pozbawiona dodatkowych kosztów. Pożyczki ratalne Zaplo dostępne są od 21 roku życia, dla osób nie zadłużonych zarówno w bazach BIK jak równiez w bazach dłużników.

zaplo na raty

Zaplo na Raty

3. PROVIDENT

Choć dla niektórych może się to wydać dziwne, ale również najbardziej korzystną ofertę pożyczek ratalnych znajdziemy w Providencie. Mowa tu o ofercie pożyczki samoobsługowej, która dostępna jest całkowicie drogą internetową. Szczególnie jeśli pożyczamy nie dużą kwotę np. pożyczkę do 2000 zł to koszty powinny być stosunkowo niskie. Aktualnie w ofercie Providenta znajdują się pożyczki w wysokości nawet do 15 000 zł, z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcznych rat. Oferta dostępna jest dla osób od 18 lat, w przypadku oferty pożyczki domowej (niestety opcja droższa w spłacie) bez konieczności weryfikacji BIK.

4. HAPI POŻYCZKI

Kolejna firma w której raty pożyczek nie są specjalnie wygórowane to oferta Hapi Pożyczki. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 800 do nawet 15 000 zł a okres spłaty pożyczki może sięgać od 3 do nawet 36 miesięcy. Oferta pożyczek Hapi dostępna będzie dla osób które posiadają przynajmniej 18 lat i nie posiadają zadłużeń zarówno w bazach dłużników jak również w bazach BIK.

5. RAPIDA MONEY

Na koniec oferta pożyczki bez BIK i KRD, która mocno wyróżnia się na tle innych przedstawionych tutaj propozycji. Jest to oferta skierowana do tych osób które mają problem z uzyskaniem pożyczki, nawet tej pozabankowej. Mam tu na myśli głównie osoby które posiadają negatywną historię kredytową w BIK lub zadłużenie komornicze. W Rapida Money takie osoby mogą uzyskać pomoc i uzyskać pożyczkę gotówkową w wysokości nawet do 25 000 zł. Nie jest konieczne posiadanie dodatkowego zabezpieczenia w postaci nieruchomości czy pojazdu, ale konieczne jest posiadanie gwaranta. Osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki i będzie zobowiązania do spłaty rat pożyczki, w sytuacji gdyby główny pożyczkobiorcy nie regulował ich terminowo.

Czytaj również

Oceń:*