Ranking Pożyczek Pozabankowych – Maj 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Był już w tym miesiącu ranking chwilówek, czas więc zająć się wyłonieniem najlepszych i najbardziej polecanych pożyczek pozabankowych z długi okresem spłaty. Przyznać trzeba że co raz ciekawiej robi się w temacie tego rodzaju pożyczek, szczególnie dla samego pożyczkobiorcy, który ma co raz większy wybór na tym polu a do tego co raz niższe koszty dostępnych pożyczek pozabankowych.

Jeśli czytaliście mój wczorajszy artykuł na temat najtańszej pożyczki pozabankowej w wysokości 5000 zł, to na pewno nie zdziwi Was specjalnie obecność na pierwszej pozycji firmy..

1. AASA Polska

Dosłownie przed kilkoma dniami firma zdecydowała się podnieść limit pożyczek dla swoich klientów z obecnych 3400 zł do 5000 zł. Jest to o tyle dobra wiadomość że uzyskanie pożyczki 5000 zł drogą pozabankową będzie obecnie znacznie tańsze niż dotychczas. Do tej pory żadna firma pożyczkowa nie oferowała tak niskich kosztów pożyczek jak robi to właśnie Aasa. Jeśli więc szukacie pożyczki pozabankowej w wysokości 4000 czy 5000 zł to bez dwóch zdań – ta propozycja będzie dla Was najtańsza.

Aktualnie Aasa umożliwia rozłożenie spłaty pożyczki na okres od 8 do 24 miesięcy. Formalności z nią związane załatwimy przez internet a umowę do popisania przywiezie nam kurier prosto pod nasze drzwi.

2. PRO POŻYCZKA

Na drugiej pozycji coś dla osób które z jakiegoś powodu nie będą mogły skorzystać z oferty Aasa np. nie posiadają jeszcze 20 lat lub posiadają jakieś zadłużenia, bądź też szukają pożyczki większej niż 5000 zł. W takiej sytuacji propozycja Pro Pożyczki może być odpowiednia ponieważ mamy tu do czynienia z pośrednikiem, który za nas wybierze odpowiednią ofertę uzależniając ją od naszej historii kredytowej jak i profilu pożyczkobiorcy.

Marka Pro Pożyczka umożliwia uzyskanie zarówno małych chwilówek jak i pożyczek długoterminowych ze spłatą do 12 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek obejmują zarówno małe kwoty od 100, 200 czy 500 zł po duże pożyczki pozabankowe nawet do 25 000 zł. Oferta dostępna jest dla osób od 18 lat, posiadających dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe.

3. ZAPLO

I na trzeciej pozycji, można by powiedzieć że jeden ze stałych bywalców moich rankingów. Zaplo może nie posiada tak niskich kosztów jak Aasa która zagościła na pierwszej pozycji, ale za to ma inne atuty. Ten pierwszy to możliwość uzyskania pożyczki w ekspresowym tempie i to nawet w ciągu kilkunastu minut od chwili złożenia wniosku. Jest to możliwe dzięki temu że firma nie czeka z przelewem pożyczki aż wróci do niej podpisana umowy ponieważ ta wysyłana jest drogą elektroniczną. Dzięki temu możliwe jest udzielenie klientowi potrzebnej gotówki praktycznie od ręki.

Kolejny z atutów który warto wymienić to możliwość uzyskania pożyczki do 5000 zł bez okazywania zaświadczeń o dochodach. Obecnie możemy zawnioskować w firmie o pożyczkę nawet do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Czytaj również

Oceń:*