Ranking Pożyczek Pozabankowych – Luty 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Pozabankowe pożyczki ratalne cieszą się co raz większą popularnością i to głównie z dwóch powodów. Po pierwsze są na pewno łatwiej dostępne od pożyczek bankowych, a poza tym ich koszt w ostatnich latach znacznie zmniejszył się. Jeśli przyjrzymy się niektórym z ofert, dostrzeżemy że koszty pożyczek są porównywalne niemal z tymi bankowymi.

W których firmach warto sięgnąć po pożyczkę gdy nie możemy jej otrzymać w banku? Jest wiele firm które posiadają w ofercie tego typu pożyczki. Podobnie jak w przypadku ofert bankowych, różnią się one pomiędzy sobą warunkami uzyskania pożyczki, kwotą dostępnej gotówki, okresem spłaty oraz oczywiście kosztami. W przypadku tych ostatnich, możemy je poznać jeszcze przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku za pomocą dostępnych kalkulatorów czy symulacji.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Luty 2018

1. ZAPLO

Według moich informacji, oferta Zaplo to idealna propozycja dla osób które z różnych przyczyn dostały odmowną decyzją o przyznaniu kredytu w banku. Co prawda Zaplo podobnie jak większość firm pożyczkowych przeprowadza weryfikację pożyczkobiorcy zarówno w bazach BIK czy rejestrach dłużników, ale szanse na uzyskanie pożyczki są u nich zdecydowanie większe niż u konkurentów. Ponadto firma posiada przy tym nie wygórowane koszty pożyczek, szczególnie jeśli myślimy o niej dużej kwocie i stosunkowo szybkiej spłacie pożyczonej gotówki. Jeszcze jednym udogodnieniem w przypadku tej oferty pożyczek jest możliwość otrzymania pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Jest to możliwe dzięki systemowi Instantor z któego korzysta Zaplo do weryfikacji rachunku bankowego osoby starającej się o uzyskanie pożyczki.

Uzyskanie pożyczki w Zaplo jest możliwe dla osób które posiadają ukończone 21 lat i posiadają stałe zameldowanie i zatrudnienie na terenie Polski. Osoba starająca się o uzyskanie pożyczki nie powinna posiadać zadłużenia w bazach i opóźnień w spłacie innych kredytów. Warto wspomnieć na sam koniec, że firma bardzo często premiuje osoby spłacające terminowo zaciągnięte pożyczki, obniżając ich koszt.

2. WONGA

Wonga to jedna z częściej przewijających się firm w prowadzonych przeze mnie rankingach pożyczek ratalnych. Główny powód ich częstego przewijania się w rankingach to na pewno koszt pożyczek. To zdecydowanie najtańsza pożyczka dostępna drogą pozabankową jaką znajdziecie. Składając wniosek o pożyczkę za pośrednictwem Wongi, możecie być pewni że właśnie u nich uzyskanie najniższą ratę pożyczki. Jeśli macie wątpliwości, możecie obliczyć sobie koszt dowolnej kwoty pożyczki a następnie porównać je z ofertami kredytów dostępnych online. Wysokość dostępnych pożyczek w Wonga to 10 000 zł a okres spłaty może wynosić maksymalnie do 24 miesięcy. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki za pośrednictwem firmy jest ukończone 18 lat, posiadanie zdolności kredytowej i brak zadłużenia we wszelkich dostępnych bazach. Firma udziela pożyczek głównie z dobrą historią kredytową, które nie miały wcześniej problemów z terminowym spłacaniem rat kredytów. Bez większych problemów powinniśmy tu również uzyskać pożyczkę jeśli nigdy wcześniej nie sięgaliśmy po kredyt w banku.

3. RAPIDA MONEY

Kolejna ciekawa propozycja, ale głównie dla osób które mają problem z uzyskaniem dodatkowej gotówki zarówno w bankach jak i poza nimi. Mógłbym powiedzieć że to niemal najlepsza propozycja jeśli ktoś ma istotne problemy związane albo z zadłużeniem, albo z uzyskaniem pożyczki z powodu chwilowej utraty pracy. Rapida Money może nam pomóc w wielu różnych trudnych sytuacjach. Zarówno jeśli posiadamy zajęcie komornicze, mamy negatywną historię kredytową, bądź też inne problemy związane z otrzymaniem pożyczki. Warunkiem jest tutaj jednak posiadanie dodatkowej osoby, która zostanie gwarantem pożyczki. Taką osobą może zostać wyłącznie osoba która posiada odpowiednie dobrą zdolność oraz historię kredytową. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł. z okresem spłaty pożyczki od 12 do 48 miesięcy.

4. BANKNOT

Jeśli szukacie alternatywnych sposobów pozyskania dodatkowej gotówki poza bankiem to warto zwrócić uwagę również na ofertę Banknot. Nie jest to tradycyjna pożyczka gotówkowa a coś w postaci linii pożyczkowej. Działa to więc na bardzo zbliżonej zasadzie jak spłata zadłużenia na karcie kredytowej czy limitu w koncie. Nie płacimy stałych miesięcznych rat a spłatę zaciągniętej gotówki regulujemy w taki sposób, jaki jest dla nas najbardziej wygodny. Ważne w tym wypadku jest pamiętanie o wpłacie minimalnej kwoty jaka jest wyznaczona na wyciągu. Jeżeli jesteśmy nowym klientem firmy możemy liczyć na uzyskania linii pożyczkowej w wysokości do 5000 zł i z okresem jego spłaty do 4 miesięcy. W trakcie trwania umowy możemy jednak złożyć wniosek o podwyższenie dostępnego limitu, pod warunkiem dokonywania terminowych wpłat. Oferta dostępna jest dla wszystkich osób posiadających ukończone 18 lat i nie mających zadłużeń w bzach BIK i rejestrach dłużników.

5. FERRATUM

Ostatnią na dziś propozycją w rankingu pożyczek ratalnych w lutym 2018 jest oferta firmy Ferratum. Firma ma do zaoferowania pożyczki pozabankowe w wysokości do 10 000 zł z okresem spłaty pożyczki do 24 miesięcy. Wskazując interesującą nas kwotę pożyczki, automatycznie zostanie wytypowany okres spłaty pożyczki jaki może nam zaoferować firma. Szanse na pożyczkę w Ferratum będą miały osoby które posiadają ukończone 21 lat, nie są wpisane do rejestrów dłużników BIG oraz innych instytucji o profilu kredytowym. Firma nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach w celu uzyskania pożyczki. Do jej uzyskania będą za to na pewno niezbędne konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Czytaj również

1 Comment

Oceń: