Ranking Pożyczek Pozabankowych – Luty 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Był już lutowy ranking chwilówek. Więc dzisiaj zajmę się nowym zestawieniem pozabankowych pożyczek długoterminowych. Gdzie warto sięgnąć po pożyczkę z miesięcznymi ratami, w sytuacji gdy nie możemy dostać jej w banku? Którą pożyczkę wybrać, by raty nie były zbyt wysokie w spłacie? Na te pytania odpowiadam w dzisiejszym rankingu pożyczek pozabankowych – Luty 2017!

Uzyskanie korzystnej oferty pożyczki pozabankowej, zależy głównie od tego jaką mamy historię kredytową. Jeżeli posiadamy zadłużenia w postaci negatywnego BIK czy jeszcze jakieś inne zadłużenia pozabankowe, to szanse na uzyskanie pożyczki mogą być marne. Dzisiaj sprawdzam które firmy mogą nam zaproponować najkorzystniejsze warunki i czego oczekują w zamian.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Luty 2017

1. WONGA

Firma Wonga jest zdecydowanie bezkonkurencyjna jeżeli mowa o kosztach pożyczek. Problem jednak w tym, że za ich pośrednictwem nie pożyczymy zbyt dużo a maksymalnie do 3000 zł. Jeżeli jednak kogoś to satysfakcjonuje to będzie mógł uzyskać taką pożyczkę z dowolnym okresem spłaty od 2 do 12 miesięcy. Głównym wymogiem Wongi na drodze do uzyskania pożyczki długoterminowej jest ukończone 18 lat. Firma będzie od nas wymagać również pozytywnej historii kredytowej. A więc brak negatywnej opinii w bazach BIK. Jak również czystego konta w rejestrach dłużników. Jeżeli nie posiadamy tego typu zadłużeń to raczej bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać gotówkę za ich pośrednictwem.

2. PROVIDENT

Kolejną z najbardziej przystępnych pożyczek pozabankowych z dłuższym okresem spłaty znajdziemy w ofercie firmy Provident. Mam tu jednak na myśli wyłącznie propozycję pożyczki samoobsługowej. Ponieważ tylko w ramach tej oferty uzyskamy stosunkowo niskie koszty no i mamy możliwość pożyczenia kwot znacznie wyższych jak u Wongi. Oczywiście im większe kwota i dłuższy okres spłaty tym te koszty będą większe. W przypadku pożyczek samoobsługowych które udzielane są całkowicie drogą internetową, wymagania są jednak nieco większe niż te które są udzielane przez konsultantów. Poza tym że wymagane jest ukończone 18 lat, trzeba również posiadać nie naganną historię kredytową zarówno w BIK jak i w bazach dłużników.

pożyczka zaplo

3. ZAPLO

Zaplo posiada nieco wyższy koszty od wcześniej przedstawionych firm. Ale z drugiej strony patrząc, nie są to jakoś specjalnie drastycznie wysokie koszty. Podobnie jak w Providencie oferowane są tu dosyć wysokie kwoty pożyczek. Które mogą sięgać nawet do 10 000 zł, a okres spłaty pożyczki wynosić od 3 do nawet 24 miesięcy. Do kwoty 5000 zł istnieje możliwość uzyskania pożyczki na oświadczenie. Powyżej tej kwoty wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach lub skorzystanie z aplikacji Instantor, w przypadku której żadne dodatkowe zaświadczenia nie są wymagane. Warunkiem uzyskania pożyczki w Zaplo jest ukończone 21 lat. Oraz brak negatywnych opinii w jakimkolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej).

4. FERRATUM Bank

Firma oferująca bardzo zbliżone koszty pożyczek do Zaplo. Przy czym trzeba zaznaczyć że maksymalną kwotą dostępnych pożyczek jest 5000 zł. Co może zainteresować w szczególności osoby mające problemy z uzyskaniem kredytu bankowego, Ferratum nie przeprowadza weryfikacji w bazach BIK, więc szanse na uzyskanie pożyczki w tym wypadku jest znacznie większe niż u poprzedników. Aby starać się o uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Ferratum, trzeba jednak posiadać przynajmniej 20 lat. Nie posiadać przy tym negatywnych wpisów w rejestrach dłużników.

5. FLEXPOŻYCZKA

Na koniec nowość w postaci Flexpozyczki, którą miałem okazję opisywać na łamach bloga już jakiś czas temu. Firma posiada najwyższy limit pożyczek spośród tu dzisiaj przedstawionych. Ponieważ z pomocą firmy mamy możliwość pożyczenia nawet do 12 000 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty lub paszport oraz założony rachunek bankowy.

Czytaj również

Oceń: