Ranking pożyczek pozabankowych – luty 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pora na kolejne edycję, zapoczątkowanego z początkiem nowego roku 2016 – rankingu długoterminowych pożyczek pozabankowych. Dzisiaj przedstawię 3 firmy z oferty których oferty warto skorzystać. Tym bardziej jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki drogą pozabankową.

Ostatnie miesiące przynoszą ze sobą zmiany na rynku pożyczek pozabankowych. Ponieważ powstaje co raz więcej nowych firm oferujących tego rodzaju pożyczki. A dotychczasowe oferty firm, które działają na rynku już od jakiegoś czasu, ulegają modyfikacjom na korzyść klienta. Niższe koszty oraz większe limity pożyczek to główne atuty ostatnich zmian.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Luty 2016

1. POŻYCZKA OK

Stosunkowo świeża propozycja pożyczek która pojawiła się na rynku pod koniec ubiegłego roku. Firma jest nie do końca nowa, ponieważ za marką Pożyczka OK stoi jedna z najstarszych firm pożyczkowych udzielających pożyczek internetowych a mianowicie SMS Kredyt.

Pożyczka OK umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet. Dzięki czemu potrzebną gotówkę możemy mieć szybko i sprawnie na swoim koncie bankowym. Oferta firmy obejmuje kwoty pożyczek od 1500 zł do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 30 miesięcy. Nie wszyscy jednak mają szanse aby uzyskać tu pożyczkę, ponieważ główny warunek uzyskania pożyczki to ukończone 25 lata. Ponadto musimy również posiadać stałe źródło dochodu oraz brak negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF oraz BIK S.A.

2. INCREDIT

Jeżeli szukamy pozabankowej pożyczki bez weryfikacji w BIK to tutaj może zainteresować nas propozycja firmy Incredit. Firma nie ma zbyt wygórowanych wymagań względem swoich klientów. Wystarczy ukończone 20 lat oraz brak zadłużeń w bazach dłużników takich jak wspomniany wcześniej Erif czy KRD.

W ofercie firmy znajdują się pożyczki mogące sięgać nawet do 10 000 zł. Ale równie dobrze możemy skorzystać ze znacznie mniejszych kwot pożyczek już od 100 zł. Warto wspomnieć że nowi klienci Incredit sięgający po pożyczkę po raz pierwszy do 2000 zł mogą uzyskać bez żadnych dodatkowych opłat. Warunkiem jest jednak pełna spłata pożyczki w ciągu 30 dni.

3. WONGA

Firma Wonga słynęła do tej pory z internetowych chwilówek, jednak od jakiegoś czasu działalność firmy została wzbogacona o pożyczki ratalne. Oferta obejmuje pożyczki do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Koszty pożyczek należą do jednych z niższych jeśli mówi o rynku pozabankowym, więc oferta wydaje się godna polecenia.

Uzyskanie pożyczki w Wondze wiąże się z posiadaniem dowodu osobistego oraz ukończonymi 18 latami. Ponadto aby starać się o pożyczkę nie powinniśmy posiadać zadłużeń zarówno w bazach dłużników jak i BIK. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki bez wysyłania przelewu weryfikacyjnego, o czym pisałem już na łamach mojego bloga.

Czytaj również

Oceń: