Ranking Pożyczek Pozabankowych – Listopad 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Odrzucony wniosek o kredyt w banku? Brak możliwości otrzymania kredytu w inny sposób? Dzisiaj to nie problem, ponieważ skuteczną alternatywą są pożyczki pozabankowe. Można je uzyskać nie wychodząc z domu, a przy tym są dostępne również w sytuacji, jeśli nie udało nam się uzyskać kredytu za pośrednictwem banków.

Choć pożyczki pozabankowe są na ogół łatwiej dostępne, to warto przed podjęciem takiej pożyczki, dokładnie zweryfikować firmę w której zamierzamy po nią sięgnąć. Tu z pomocą przyjdą nam internetowe blogi i fora, na których można znaleźć opinie na temat konkretnych firm pożyczkowych. Warto również przeanalizować jej koszty, ponieważ bardzo często okazuje się ona droższa w spłacie w porównaniu do tradycyjnego kredytu bankowego.

1. INCREDIT

Oferta Incredit jest o tyle ciekawa, że według danych które posiadamy, pożyczki tej firmy posiadają wysoką akceptowalność wniosków. Co to oznacza? Jeśli z jakiegoś powodu nasz wniosek o kredyt w banku został odrzucony, to nie przekreśla to naszych szans na uzyskanie pożyczki w Incredit. Należy tu jednak zaznaczyć, że firma udziela pożyczek z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 4 miesiące. To maksymalny okres na jaki może zostać udzielona nam pożyczka. Co więcej, jako nowy klient możemy wnioskować o maksymalnie 4000 zł. Znacznie większe kwoty, bo nawet do 9500 zł oferowane są w ramach kolejnych pożyczek, udzielanych stałym klientom.

Incredit udziela pożyczek osobom, posiadającym ukończone 21 lat, polskie obywatelstwo i otrzymujące stałe miesięczne wynagrodzenie. Ponadto należy legitymować się pozytywną historią kredytową, a więc nie posiadać znacznych zaległości w spłacie innych kredytów lub pożyczek.

2. BANCOVO

Kolejna ciekawa propozycja, jeśli z jakiegoś powodu nie udało Wam się uzyskać kredytu w banku. Bancovo może w tym przypadku Wam pomóc, ponieważ specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom potrzebującym dodatkowej gotówki. Co więcej, może dopasować konkretną ofertę, uzależniając ją od konkretnej sytuacji osoby wnioskującej pożyczki, uwzględniając jej historię i zdolność kredytową. Bancovo należy do firm pośredniczących w udzielaniu kredytów i pożyczek. Oznacza to możliwość uzyskania za pośrednictwem firmy, zarówno kredytu bankowego, jak również długoterminowej pożyczki pozabankowej. Z pomocą Bancovo uzyskamy zarówno małą pożyczkę z szybką spłatą, jak również duże kredyty gotówkowe w wysokości nawet do 200 000 zł.

3. WONGA

Teraz coś idealnego dla osób, które chciałyby pożyczkę pozabankową uzyskać po możliwie najniższych kosztach. Takie możliwości daje nam Wonga, pod warunkiem że pozytywnie przejdziemy ich proces weryfikacyjny. To aktualnie jedna z najtańszych ofert wśród firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Co więcej, aktualnie firma umożliwia uzyskanie dużych pożyczek w wysokości nawet do 20 000 zł. Okres spłaty pożyczki może zostać podzielony na równe raty miesięczne, od 3 do nawet 60 miesięcy. Jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę, w bardzo prosty sposób macie możliwość sprawdzenia kosztów pożyczki za pomocą symulacji którą przeprowadzicie przez stronę internetową. Wystarczy jedynie wskazać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Główny warunek jaki należy spełnić to ukończone 18 lat, stały miesięczny dochód oraz brak zadłużeń widocznych z bazach BIK czy KRD/ERIF.

4. PROVIDENT

W poszukiwaniu niskich kosztów pożyczek warto również zwrócić uwagę na ofertę dobrze znanej firmy Provident. Tutaj również możecie zapoznać się z przybliżonymi kosztami jeszcze zanim złożycie wniosek o pożyczkę. Do wyboru są kwoty pożyczek od 300 do 20 000 zł, a spłatę pożyczki możemy podzielić na równe raty miesięczne. Może to być okres od 3 do 48 miesięcy. Osoby które chcą uzyskać niskie raty miesięczne, powinny zainteresować się ofertą pożyczka samoobsługowa, w ramach której pożyczka udziela jest całkowicie przez internet. Wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu i bez odbywania dodatkowych spotkań. Wystarczy nam do tego w zupełności telefon z dostępem do internetu.

5. ZAPLO

Pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi, do tego całkowicie przez internet dostępne są również w Zaplo. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki w szybki i błyskawiczny sposób, pod warunkiem że posiadamy odpowiednią zdolność i historię kredytową. W niektórych przypadkach, dodatkowa gotówka może zasilić nasze konto bankowe nawet w ciągu najbliższych kilkunastu minut od chwili złożenia wniosku o pożyczkę. Kwoty dostępnych pożyczek gotówkowych w Zaplo to od 1000 do 15 000 zł. Spłatę pożyczki możemy dopasować w zależności od tego, jak wysoką ratę chcielibyśmy spłacać miesięcznie. Maksymalnie okres spłaty całej pożyczki może sięgać 36 miesięcy. Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończone 21 lat, stały dochód oraz brak jakichkolwiek zadłużeń.

Czytaj również

Oceń:*