Ranking Pożyczek Pozabankowych – Listopad 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Co raz szybciej mija czas – chciałoby się powiedzieć, zwracając uwagę na to że mamy już listopad, potem grudzień i kolejny rok będziemy mieli za sobą. Póki jednak to nastąpi, czeka nas okres świąteczny do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Jeśli niektórzy z Was będą potrzebowali dodatkowego zastrzyku gotówki, to mamy dzisiaj dla Was 5 propozycji pożyczek, które otrzymacie całkowicie przez internet.

Dużym atutem obecnych pożyczek udzielanych zarówno przez banki jak i firmy pożyczkowe, jest możliwość ich uzyskania bez dodatkowych zaświadczeń. Na takich pożyczkach skupimy się właśnie w dzisiejszym rankingu – na pożyczkach łatwo dostępnych i w przypadku których, nie są wymagane dodatkowe formalności.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking – Listopad 2018

1. ZAPLO

Firma zdecydowanie najbardziej warta polecenia, z racji tego że za jej pośrednictwem potrzebną pożyczkę uzyskamy szybko i w większości, bez najmniejszych problemów. Zaplo należy do grona firm, w których kredyt dostępny jest bez zaświadczeń o dochodach. Bardzo prawdopodobne że do uzyskania u nich pożyczki, nie będą również potrzebne żadne inne dokumenty poza dowodem osobistym. Firma udziela pożyczek w oparciu o system, który umożliwia automatyczną weryfikację dochodów. Na tej podstawie firma bez dodatkowych pytań i dokumentów może nam udzielić pożyczki w określonej wysokości i z wybranym okresem spłaty.

Obecna oferta firmy to pożyczki w wysokości do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Możliwość uzyskania pożyczki w Zaplo będą miały wszystkie osoby posiadające ukończone 21 lat i będące obywatelem RP. Niezbędna do uzyskania pożyczki będzie również pozytywna ocena zdolności kredytowej oraz pozytywna historia kredytowa w bazach BIK. Szanse na uzyskanie pożyczki w Zaplo, będą miały również te osoby, które nigdy wcześniej nie brały kredytów i nie posiadają jeszcze historii kredytowej.

2. WONGA

Propozycja dla osób które szukają najtańszej oferty pożyczki pozabankowej. Własnie taka tanią pożyczkę uzyskamy z pomocą firmy Wonga, która na dzień dzisiejszy udziela zarówno chwilówek, jak również pożyczek ratalnych. W przypadku tych ostatnich mamy możliwość uzyskania pożyczki od 1000 do nawet 20 000 zł, całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Z dokładnym kosztem pożyczek możemy zapoznać się na stronie firmy, gdzie obliczymy sobie koszt pożyczki. Pod tym kątem firma może zaoferować nam najbardziej korzystne warunki spośród firm udzielających pożyczki ratalne przez internet. Wystarczy w tym celu wskazać kwotę pożyczki oraz okres, w jakim zamierzamy spłacić pożyczkę. Tutaj będziemy mieli do dyspozycji okres spłaty od 3 do 60 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki online w Wonga jest ukończone 18 lat oraz aktualny dowód osobisty. Niezbędne do uzyskania pożyczki jest również posiadanie zatrudnienia w chwili składania wniosku o pożyczkę.

3. FERRATUM MONEY

Kolejną pożyczką dostępną przez internet na którą warto zwrócić uwagę jest pożyczka Ferratum Money. To również pożyczki dostępne drogą pozabankową dostępne w dwóch różnych opcjach. Jeśli szukamy pożyczki z bardzo szybką możliwością spłaty, możemy wybrać chwilówkę którą pożyczymy na okres 30 dni. Co więcej, jako nowy klient, taką pożyczkę możemy uzyskać całkowicie za darmo, dzięki wykorzystaniu promocji dla nowych klientów. Druga opcja to oczywiście pożyczka ratalna, którą spłacamy w równych ratach miesięcznych. Kwota takiej pożyczki w Ferratum może sięgać do 10 000 zł a okres spłaty maksymalnie do 24 rat miesięcznych. Główny warunek uzyskania pożyczki w Ferratum, to ukończone 21 lat oraz brak informacji o zadłużeniach w bazach i rejestrach dłużników. Wszystkie formalności w prosty i przejrzysty sposób załatwimy przez internet.

4. RAPIDA MONEY

Oferta, którą w pierwszej kolejności powinny zainteresować się te osoby, które mają problem z uzyskaniem pożyczki zarówno w bankach jak i w firmach pożyczkowych. Rapida Money oferuje pożyczki dla zadłużonych, którą będą mogły uzyskać osoby posiadające różnego rodzaju problemy natury finansowej. Głównie mówimy tu o zadłużeniach w bazach BIK czy bazach KRD/Erif/BIG, które najczęściej eliminują nas z możliwości uzyskania pożyczki w jakikolwiek sposób. Warunkiem który musimy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Rapidzie to posiadanie dodatkowego gwaranta pożyczki. Musi to być taka osoba, która posiada pozytywną historię kredytową, nie posiada zadłużeń oraz otrzymuje odpowiednio wysoki dochód. Kwoty pożyczek dostępnych za pośrednictwem firmy Rapida Money sięgają kwoty 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może zostać podzielony na równe raty miesięczne od 12 do 48 miesięcy.

5. HAPI POŻYCZKI

Kolejna z firm pożyczkowych, w której możemy uzyskać tanią ratę pożyczki pozabankowej, pod warunkiem jednak że posiadamy odpowiednio dobrą historię kredytową. Firma weryfikuje większość dostępnych baz, począwszy od rejestrów dłużników, skończywszy na bazach BIK. Żeby więc uzyskać pożyczkę w firmie, nie możemy posiadać zadłużeń które byłyby zarejestrowane w tych bazach. Firma również może zaproponować wysokie kwoty pożyczek, których wysokość możemy sięgać do 25 000 zł. Równie elastyczny jest okres spłaty, który możemy podzielić w zależności od naszych potrzeb na raty od 3 o 48 miesięcy. Poza wspomnianą czystą historią kredytową, firma nie ma specjalnie skomplikowanych wymagań by udzielić nam pożyczki. Wystarczy że posiadamy ukończone 18 lat, posiadamy aktywne konto bankowe i telefon komórkowy.

Czytaj również

Oceń: