Ranking Pożyczek Pozabankowych – Listopad 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Czuć już zimę w powietrzu, a do tego co raz częściej będziemy kuszeni przez różnego rodzaju świąteczne promocje w sklepach i supermarketach. Nadchodzi okres świąteczny, a co się z tym wiąże, okres wzmożonych wydatków. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy otrzymać dodatkowej gotówki za pośrednictwem banków, możemy liczyć na pomoc firm pożyczkowych. Dziś pokaże na jakie propozycje pożyczek, warto zwrócić uwagę w tym miesiącu.

Sięganie po pożyczki ratalne z sektora pozabankowego, nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. To już nie te czasy, kiedy na rynku pożyczek pozabankowych działało kilka firm, które można było policzyć na palcach jednej ręki. Dzisiaj pod tym kątem mamy szeroki wybór a co się z tym wiąże, znacznie korzystniejsze warunki uzyskania pożyczki oraz formalności które w pełni załatwimy przez internet. W dzisiejszym zestawieniu znajdziecie wyłącznie te firmy, które pożyczkę dostarczą Wam bez wychodzenia z domu i w błyskawicznym czasie.

1. WONGA

Na pierwszy rzut idzie najtańsza możliwa do uzyskania pożyczka pozabankowa jaką znam a mianowicie Wonga w opcji ratalnej. Możecie szukać i analizować koszty pożyczek w innych firmach, ale ostatecznie to właśnie w tej firmie uzyskacie najtańszą ratę pożyczki pozabankowej. Za pośrednictwem firmy Wonga możecie pożyczyć do 10 000 zł i spłatę takiej pożyczki rozłożyć na raty miesięczne. Zakres spłaty uzależniony jest od naszego wyboru i może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Oczywiście wybór krótszego okresu spłaty, musi się wiązać z odpowiednia zdolnością kredytową.

Dużym atutem Wongi są nie tylko niskie koszty pożyczki, jak na warunki pozabankowe ale również krótki czas oczekiwania na pożyczkę. Warunkiem skorzystania z oferty jest ukończone 18 lat oraz posiadanie dowodu osobistego. Wonga przy udzielaniu pożyczek weryfikuje zarówno bazy dłużników, jak również bazy Biura Informacji Kredytowej (BIK).

2. MONEDO

Kolejną nie drogą w spłacie pożyczkę ratalną otrzymamy również w Monedo. Tutaj maksymalny limit pożyczek to również 10 000 zł a okres spłaty pożyczki możemy rozłożyć na raty miesięczne od 3 do maksymalnie 24 miesięcy. Jak u wszystkich przedstawionych dzisiaj firm pożyczkowych, wszystkie formalności w Monedo załatwimy przez internet i bez wychodzenia z domu. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki za pośrednictwem Monedo jest ukończone 18 lat i brak odnotowanych zadłużeń w rejestrach dłużników. Podobnie jak w Wonga, formalności związane z otrzymaniem pożyczki załatwiane są w błyskawicznym czasie a potrzebną gotówkę możemy mieć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia, w którym składaliśmy wniosek o pożyczkę.

3. ZAPLO

Wszystkie przedstawiane dzisiaj oferty pożyczek pozabankowych charakteryzują się tym, że możemy w ich ramach uzyskać maksymalnie do 10 000 zł. Podobnie jest w przypadku Zaplo, firmy działającej od kilku dobrych lat rynku pozabankowych pożyczek internetowych. Oferta firmy wyróżnia się tym, na tle innych firm, że możemy tutaj skorzystać z dłuższego okresu, który może sięgać nawet do 36 miesięcy. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że taki wydłużony okres spłaty zawsze będzie wiązał się z tym, że będziemy musieli ponieść większe koszta związane z oprocentowaniem pożyczki. Firma należy do grona firm, w których pożyczkę uzyskamy bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. W tym wypadku konieczne jest jednak skorzystanie ze specjalnej aplikacji, która automatycznie zweryfikuje wysokość naszych dochodów, po połączeniu się z kontem bankowym. Warunkiem uzyskania pożyczki w Zaplo jest ukończone 20 lat i brak informacji o zadłużeniach w BIK orz bazach dłużników.

4. FERRATUM BANK

Obecność Ferratum w tym rankingu chwilówek również nie jest przypadkowa. Właśnie dzisiaj Ferratum startuje z nowym konkursem dla swoich klientów. Do wygrania w konkursie jest 10 tabletów Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi. Nie trzeba się również specjalnie natrudzić aby wziąć w nim udział. Wystarczy że sięgniemy po pożyczkę ratalną w firmie oraz odpowiemy na jedno proste pytanie konkursowe. Konkurs ten potrwa do 30 listopada 2017 roku. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki długoterminowe w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty możemy dopasować do własnych potrzeb i spłatę pożyczki rozłożyć na okres od 6 do 24 miesięcy. O pożyczkę pozabankową w Ferratum oraz udział w konkursie mogą starać się osoby posiadające ukończone 20 lat oraz nie posiadające zadłużeń w bazach Krajowego Rejestru Długów (KRD).

5. INCREDIT

Również w Incredit mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości do 10 000 zł. Z tą różnicą że składając wniosek o pierwszą pożyczkę w firmie, pożyczymy maksymalnie do 7000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki możemy rozłożyć na dowolną ilość rat, od 3 do 24 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki w Incredit jest ukończone 21 lat, posiadanie konta bankowego w polskim banku oraz pozytywna historia kredytowa. Trzeba również posiadać stałe miesięczne dochody, umożliwiające spłatę rat pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*