Ranking Pożyczek Pozabankowych – Listopad 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB

Pora na kolejne zestawienie, kolejny ranking pożyczek długoterminowych. Można by powiedzieć że powoli rozpoczyna się okres świąteczny i co raz więcej z Was będziemy myślało o pozyskaniu dodatkowej gotówki. Jeżeli z jakichś powodów nie uzyskaliście ich z banku, to prawdopodobnie przyda Wam się dzisiejsze zestawienie firm i pożyczek które wybrałem.

Dzisiaj 3 firmy, których wyboru dokonałem nie bez przypadku ponieważ większość z nich już teraz uruchomiła specjalne promocje, na których możecie zyskać nieco więcej niż dotychczas.

1. FERRATUM BANK

To już ostatnie trzy dni w ramach których możecie wziąć udział w specjalnym konkursie „Jesienny Konkurs z Ferratum Bank” o którym pisałem w ubiegłym miesiącu. Zaciągając pożyczkę w firmie, macie szanse powalczyć o wiele ciekawych nagród takie jak tablety, mini wieże, ekspresy do kawy, kamery sportowe czy odkurzacze. Aby wziąć udział w konkursie pierwszym krokiem jest sięgnięcie po pożyczkę w Ferratum, nie później jak do 11 listopada 2016, więc czasu dużo już niestety nie zostało.

Ferratum Bank oferuje długoterminowe pożyczki pozabankowe do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Nie da się ukryć, że jest to jedna z łatwiejszych pożyczek do uzyskania szczególnie dla tych osób, którym z pewnych powodów nie udało się uzyskać potrzebnej gotówki z banku. Ferratum nie sprawdsza danych w BIK a jedynie poprzez bazy dłużników takie jak KRD, do uzyskania pożyczki wymagane jest ukończone 20 lat i aktywne konto bankowe.

2. HAPI POŻYCZKI

Kolejna z firm która postanowiła ulepszyć swoją ofertę tuż przed świętami. Tym razem nie są to jakieś dodatkowe nagrody a zwiększenie limitu pożyczek do 10 000 zł oraz akcja promocyjna o której pisałem wczoraj a polega na możliwości rozpoczęcia spłaty pożyczki dopiero po 2 miesiącach od jej zaciągnięcia. Dzięki temu, biorąc pożyczkę teraz, rozpoczniemy jej spłacanie dopiero w przyszłym roku.

Hapi Pożyczki podobnie jak wszystkie dzisiaj tutaj przedstawione firmy, umożliwia uzyskanie gotówki całkowicie online, dzięki temu że wszystkie formalności załatwimy przez internet. Główne wymagania firmy wobec potencjalnego klienta to ukończone 18 lat, brak zadłużeń zarówno w BIK jak i bazach dłużników jak też posiadanie aktywne rachunku bankowego.

3. WONGA

W przypadku Wongi żadna dodatkowa promocja jeszcze się nie pojawiła, ale za to polecenie tej pożyczki ma jeden konkretny cel. Otóż pożyczka Wongi to jedna z najtańszych, o ile nie najtańsza pożyczka ratalna dostępna na krajowym rynku pożyczkowym. W ofercie firmy być może nie znajdują się zbyt wysokie kwoty pożyczek, ponieważ maksymalny limit to 3000 zł, jednak dzięki temu też pożyczając od nich gotówkę nie narazimy się na zbyt duże koszta. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 2 do 12 miesięcy.

Podobnie jak w przypadku poprzednika, czyli firmy Hapi Pożyczki wymagania są bardzo zbliżone ponieważ do udzielenia pożyczki wymagane jest ukończenie 18 lat, brak zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników oraz posiadanie konta bankowego z dostępem przez internet.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Moim zdaniem Wonga to jednak najbardziej sprawdzona i zarazem korzystna oferta dostępna na rynku pożyczek pozabankowych. Szkoda tylko że może kwoty pożyczek nie są zbyt wysokie, ale może gdyby je zwiększyli to już koszt nie byłby tak atrakcyjny jak jest obecnie. Fajna oferta zarówno dla tych co chcą pożyczkę na krótko bo nowi klienci mogą pożyczkę wziąć na promocyjnych kosztach (10 zł za 60 dni), jak również dla tych co potrzebują pożyczki ratalnej.

Oceń:*