Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2020

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

W ciągu ostatniego miesiąca, na rynku pożyczek pozabankowych nie nastąpiły jakieś znaczące zmiany. Większość firm udziela pożyczek w trybie ograniczonym, a niektóre z firm pożyczkowych całkowicie zawiesiły swoje oferty na określony czas. Czy oznacza to, że możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki poza bankiem?

Do tej pory, sytuacja wyglądała tak, że większość osób, którym bank odrzucił wniosek o kredyt, szukały pomocy w innych instytucjach finansowych. Od Kas Stefczyka, przez Providenta i Bociana, po całkowicie nowe firmy. Zwane potocznie fintech’ami, które rozpoczęły udzielanie pożyczek w pełni internetowo. To właśnie te firmy w ostatnim czasie cieszyły się największą popularnością. A nowe marki pojawiały się niemal jak grzyby po deszczu. Pożyczkę można było otrzymać co raz łatwiej, co raz szybciej i bez skomplikowanych formalności. Co więcej, wybór takich ofert był ogromny. Więc jeśli nie udało się uzyskać pożyczki w jednej firmie pożyczkowej, to można było spróbować w drugiej. Ta sytuacja niestety, mocno się skomplikowała w połowie marca, gdy w naszym kraju pojawiła się epidemia koronawirusa.

Szukamy pożyczki pozabankowej w wakacje

Według naszych informacji i aktualnych danych, sprawnie udzielanie pożyczek przebiega w Kasie Stefczyka. To może nie do końca firma z sektora pozabankowego, ale przez część osób chyba nadal jest tak postrzegana. Tu w każdym bądź razie, uzyskanie pożyczki może być nieco łatwiejsze niż w banku. Trzeba jednak spełnić określone wymagania, a te akurat w przypadku tej instytucji, jasno mówią o tym, że powinniśmy posiadać ukończone 30 lat. Kasa Stefczyka może więc udzielić nam finansowania, ale głównie stawia na osoby które pożyczają świadomie.

Pożyczki Pozabankowej nadal możemy również poszukać w sprawdzonym i udzielającym pożyczek pozabankowych od wielu lat – Provident. Nadal dostępna jest zarówno pożyczka udzielana drogą internetową czyli pożyczka samoobsługowa, jak również pożyczka wynajmowana. Maksymalna kwota pożyczki dostępna aktualnie w firmie Provident to 15 000 zł. Na spłatę pożyczki będziemy mieli maksymalnie do 36 miesięcy. Na podobnie wysoką kwotę pożyczki możemy również liczyć w firmie Super Grosz, tyle że tu okres spłaty może być nieco dłuższy i wynosić do 48 miesięcy. Warto również przyjrzeć się ofercie Bancovo, za pośrednictwem której możemy skorzystać z wielu różnych propozycji pożyczek. Po złożeniu wniosku o pożyczkę, system przeanalizuje naszą historię oraz zdolność kredytowa i dopasuje dla nas odpowiednią ofertę finansową.

Czytaj również

Oceń: