Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy uzyskać kredytu w banku, a potrzebujemy na gwałt dodatkowej gotówki to możemy skorzystać z ofert firm udzielających pożyczki pozabankowe. Z oferty której firmy, warto w takiej sytuacji skorzystać? Nasz dzisiejszy ranking pożyczek pozabankowych może Wam w tym pomóc.

Na pewno warto wybrać ofertę sprawdzonego i rzetelnego pożyczkodawcy. Warto również przeanalizować koszty takiej pożyczki, zanim jeszcze zdecydujemy się na podpisanie umowy o jej zawarcie. W których firmach znajdziemy najkorzystniejsze oferty pożyczek i które będą cechować się najniższą ratą miesięczną?

1. BANCOVO

Jeżeli nie chcemy szukać samodzielnie, możemy zwrócić się o pomoc do fachowców, którzy znajdą dla nas taką najbardziej korzystną ofertę. Oczywiście dobór odpowiedniej oferty będzie uzależniony od posiadanej przez nas zdolności i historii kredytowej. Bancovo jest pośrednikiem finansowym, współpracującym zarówno z bankami jak i firmami pożyczkowymi. Jeśli więc okaże się, że mamy odpowiednią zdolność oraz historię kredytową aby uzyskać kredyt bankowy, to Bancovo właśnie taką ofertę dla nas przygotuje. W przypadku innej sytuacji, firma znajdzie dla nas alternatywne rozwiązanie w postaci kredytu pozabankowego przez internet. Za pośrednictwem Bancovo mamy możliwość uzyskania zarówno dużych jak i małych kredytów oraz pożyczek. Szanse na uzyskanie dodatkowej gotówki ma tu więc niemal każda osoba, posiadająca regularne dochody oraz ukończone 18 lat.

2. WONGA

Jeśli postawimy na samodzielny wybór i będzie nam zależało na tym, by pożyczka po którą sięgniemy, była tanio w spłacie to zdecydowanie powinniśmy zwrócić uwagę na ofertę firmy Wonga. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet bez konieczności wychodzenia z domu. W ten sposób możemy uzyskać pożyczki w wysokości nawet do 20 000 zł. Okres spłaty uzależniony jest zarówno od posiadanej przez nas zdolności kredytowej, oraz wysokości zaciągniętej pożyczki. Maksymalny okres spłaty pożyczki gotówkowej w firmie Wonga może wynosić 60 miesięcy. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki za pośrednictwem firmy jest ukończone 18 lat, posiadanie aktualnego dowodu osobistego oraz uzyskiwanie dochodów. Firma umożliwia również uzyskanie pożyczki z krótkim 60-dniowym okresem spłaty.

3. PROVIDENT

To już firma posiadająca niemal status weterana na krajowym rynku pożyczkowym. Firma udzielająca pożyczek na rynku polskim od ponad 20 lat. Wraz z rozwojem rynku pożyczkowego w Polsce, firma zaoferowała nowoczesne rozwiązania, dzięki którym istnieje możliwość pożyczenia pieniędzy całkowicie przez internet. Dzięki ofercie pożyczki samoobsługowej, mamy możliwość uzyskania pożyczki całkowicie online, bez odbywania dodatkowych spotkań z konsultantami firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty pożyczek udzielanych przez firmie, są znacznie niższe niż miało to miejsce przed laty w ramach pożyczek udzielanych domowo. Okres spłaty pożyczek w Providencie może wynosić od 3 do 48 rat miesięcznych.

4. ZAPLO

Kolejna ze sprawdzonych firm pożyczkowych, w której możecie bezpiecznie pożyczyć pieniądze przez internet. W ich ofercie znajdują się pożyczki gotówkowe w wysokości do 15 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w tradycyjnych, równych ratach miesięcznych. Do wyboru będziemy mieli zakres spłaty pożyczki od 3 do 36 miesięcy. Wskazując kwotę oraz wysokość raty miesięcznej jaką chcielibyśmy spłacać, zostaniemy poinformowani o okresie spłaty. Pożyczki Zaplo są dostępne dla wszystkich osób, które posiadają ukończone 21 lat i nie zostały wpisane do jakichkolwiek baz dłużników. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki za pośrednictwem aplikacji Instantor, dzięki czemu nie jest konieczne wykonywanie przelewu weryfikacyjnego z rachunku bankowego.

5. FERRATUM

Jeżeli nadal szukamy pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi, którą moglibyśmy uzyskać przez internet to warto zwrócić uwagę również na propozycję Ferratum. Wysokość pożyczki gotówkowej może wynosić od 1500 do 10 000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Pożyczki Ferratum dostępne są dla wszystkich osób, które posiadają ukończone 21 lat i zatrudnienie w momencie składania wniosku. Warto wspomnieć również o fakcie iż firma umożliwia uzyskanie pożyczki w postaci chwilówki, dzięki czemu nie musimy wiązać się umową na długi okres czasu. W firmie możemy zatem uzyskać pożyczkę z takim okresem spłaty, jaki będzie dla nas najbardziej wygodny. Może to być okres 30 dni, 3 miesiące czy nawet 24 raty miesięczne.

Czytaj również

Oceń:*