Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

W jakim celu publikuję każdego miesiąca ranking pożyczek pozabankowych? W głównej mierze po to, by przedstawić alternatywne oferty które mamy do dyspozycji, w momencie gdy nie możemy uzyskać pożyczki w tradycyjny sposób a więc w banku. Ponadto, dużym atutem wielu pożyczek pozabankowych jest ich szybka dostępność, bez konieczności wychodzenia z domu.

Na takich właśnie pożyczkach pozabankowych skupię się w tym rankingu. Przedstawię głównie te pożyczki, które są łatwo dostępne dla potencjalnego pożyczkobiorcy. To pożyczki które cechują się dużą przyznawalnością i w większości przypadków nie są trudno osiągalne. Tradycyjnie mam dla was 5 propozycji, którym możecie się przyjrzeć, jeśli będzie zainteresowani pozyskaniem pożyczki drogą pozabankową.

1. ZAPLO

Oferta firmy Zaplo top jedna z tych propozycji pożyczek, z którą powinniśmy się zapoznać w pierwszej kolejności jeśli będziemy rozglądać się za kredytem pozabankowym dostępnym przez internet. To jedna z bardziej korzystnych ofert spośród tych, które dostępne są na rynku tego typu pożyczek a przy tym dostępna bez większych przeszkód dla większości z nas. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet, a do tego bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach. Jeśli naszą miesięczną wypłatę otrzymujemy na konto bankowe, to firma za pomocą specjalnej aplikacji automatycznie będzie mogła zweryfikować nasze wpływy i ocenić naszą zdolność kredytową. Aktualna propozycja pożyczkowa firmy to maksymalnie do 10 000 zł. Pożyczkę możemy spłacać w ratach miesięcznych, wybierając określoną liczbę rat z przedziału od 3 do 36 miesięcy.

Kto może ubiegać się o uzyskanie pożyczki za pośrednictwem firmy Zaplo? Wystarczy że posiadamy polskie obywatelstwo i ukończyliśmy już 21 lat. Nawet jeśli bank odrzucił z różnych powodów nasz wniosek o kredyt w banku, to jak najbardziej możemy złożyć wniosek o pożyczkę w Zaplo. Zdecydowanie największe szanse na uzyskanie pożyczki z pomocą Zaplo będą miały osoby które posiadają pozytywną historię kredytową w bazie BIK i nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników.

2. DUOCASH
Duocash pożyczki pozabankowe

Kolejna z propozycji, która na pewno zainteresuje te osoby które nie posiadają zbyt dobrej historii kredytowej a nawet posiadają zadłużenia widoczne w rejestrach dłużników. Duocash to nowa propozycja na rynku pożyczek pozabankowych a skierowana do osób które nie mają szans na kredyt zarówno w banku jak i u większości firm pozabankowych. Firma nie wymaga od osoby starającej się o uzyskanie pożyczki, ani dobrej oceny punktowej w BIK, ani też czystego konta w bazach dłużników. Zamiast tego, wymagany jest gwarant pożyczki, a więc taka osoba która będzie jakby dodatkowym jej zabezpieczeniem. Ta dodatkowa osoba powinna posiadać zarówno pozytywną historię jak i zdolność kredytową. Jeśli taka osoba spełni wymagania firmy pożyczkowej, mamy szansę uzyskać z pomocą firmy nawet do 25 000 zł. To jedna z wyższych pożyczek dostępnych w sektorze firm udzielających pożyczki pozabankowe. Samodzielnie możemy również dobrać okres spłaty, który w tym przypadku może wynosić od 12 do 48 rat miesięcznych.

3. FERRATUM

Ferratum jest kolejną z firm w naszym rankingu, która może nam zaoferować pożyczkę ratalną dostępną na wyciągnięcie dłoni. Firma udziela pożyczki pozabankowe przez internet, które możemy mieć na swoim koncie bankowym nawet w ciągu najbliższych kilkunastu minut. Szybkość działania to bez wątpienia jeden z głównych atutów firmy. Praktycznie nie odrywając się od biurka naszego komputera czy laptopa, możemy uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki. Ferratum umożliwia uzyskanie pożyczek w wysokości do 10 000 zł. Zaciągniętą pożyczkę będziemy spłacali w równych ratach miesięcznych, wybierając okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Warunkiem niezbędnym do uzyskania pożyczki jest ukończone 21 lat oraz brak opóźnień w spłacie innych zaciągniętych pożyczek lub chwilówek. Poza pożyczkami ratalnymi, firma umożliwia również uzyskanie pożyczek krótkoterminowych z 30-dniowym okresem spłaty.

4. KWADRANS POŻYCZKA
Kwadrans Pożyczka pozabankowa

Jeśli niespecjalnie znamy rynek pożyczek pozabankowych i nie mamy pewności która oferta będzie dla nas najlepsza to możemy skorzystać z Kwadrans Pożyczki. To oferta pośrednika pożyczkowego, który współpracuje z wieloma różnymi firmami specjalizującymi się w udzielaniu tego rodzaju pożyczek. Nie będziemy musieli mu jednak płacić za uzyskaną pomoc w pośrednictwie, ponieważ pod tym kątem firma rozlicza się bezpośrednio z firmami pożyczkowymi. Kwadrans Pożyczka może nam pomóc w uzyskaniu pożyczki pozabankowej w wysokości nawet do 25 000 zł. Ich oferta obejmuje zarówno pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi, jak również oferty popularnych chwilówek. Możliwość uzyskania dodatkowej gotówki, będą tu miały osoby które mają ukończone już przynajmniej 18 lat i posiadają aktualny dowód osobisty. Jak wszystkie przedstawione dzisiaj firmy, firma umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie drogą online.

5. AASA POLSKA

Mamy jeszcze jedną firmę udzielająca pożyczek pozabankowych, która może spełnić Wasze oczekiwania. Aasa to ostatnia z firm która znalazła się w naszym rankingu pożyczek pozabankowych. Firma raczej dosyć dobrze znana ponieważ działająca już kilka dobrych lat na rynku. Oferta firmy to pożyczki w wysokości od 1500 do 10 000 zł. Podobnie jak w przypadku pożyczek bankowych, spłatę pożyczki możemy rozdzielić na raty miesięczne. Maksymalny okres spłaty pożyczki może wynosić do 24 miesięcy. Pożyczka przeznaczona jest dla osób które mają ukończone 20 lat a nie przekroczyły jeszcze 80 lat. Pozostały z warunków jaki należy spełnić, mówi o braku widocznych zadłużeń w bazach BIG Infomonitor oraz Erif. Ponadto do uzyskania pożyczki jest wymagane stałe zameldowanie na terenie Polski oraz posiadanie zatrudnienia w chwili składania wniosku o pożyczkę w Aasa.

Czytaj również

Oceń: