Ranking Pożyczek Pozabankowych – Lipiec 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wakacje w pełni, część z Was wyleguje się teraz pewnie na plaży lub przemierza nadmorskie miejscowości. A mi wypada zabrać się za kolejny ranking pożyczek. Dzisiaj kolejne trzy propozycje pożyczek, które dostępne są w ofertach firm pozabankowych. A nie powinny zrujnować Waszego budżetu.

Uzyskanie pożyczki w sytuacji jeśli bank odrzucił Wasz wniosek o kredyt, nie powinno w dzisiejszych czasach stanowić jakiegoś większego problemu. Ilość firm jakie istnieją obecnie na rynku pozabankowym, pozwala na wybranie idealnie dopasowanej oferty. Nawet w sytuacji jeśli na drodze do uzyskania pożyczki stoi problem wiekowy, czy mający związek z naszą historią kredytową.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Lipiec 2016

1. FENIKO

Nie bez powodu postanowiłem w dzisiejszym zestawieniu wyróżnić Feniko. Jeżeli nie możecie uzyskać kredytu czy pożyczki z powodu niskiego wieku czy z powodu nie najlepszej historii kredytowej w BIK. To w Feniko z dużym prawdopodobieństwem powinno Wam się udać uzyskać potrzebną gotówkę. Wszystko dlatego, że pożyczki w Feniko dostępne są dla osób już od 18 roku życia. A ponadto firma podczas przeprowadzania weryfikacji, sprawdza jedynie popularne rejestry dłużników.

Oferta pożyczek Feniko nie jest może zbyt bogata. Ale umożliwia uzyskanie pożyczki w różnych trudnych sytuacjach. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 300 do 1000 zł z okresem spłaty 4 miesięcy. A wszystkie formalności załatwimy w pełni przez internet.

2. PROVIDENT

Jeśli potrzebujecie większej gotówki niż ta którą ma do zaoferowania Feniko, to w Providencie znajdziecie zarówno odpowiadającą Wam kwotę pożyczki jak również okres spłaty. W chwili obecnej firma ma do zaoferowania pożyczki nawet do 15 000 zł z możliwością wyboru spłaty pożyczki od 3 do 24 miesięcy. Co najlepsze, w ramach pożyczki samoobsługowej mamy możliwość załatwienia wszystkich formalności całkowicie drogą internetową, więc nie są potrzebne żadne dodatkowe spotkania.

Pożyczki w Providencie są dostępne dla wszystkich osób które ukończyły 18 lat, posiadają dowód osobisty oraz dochody umożliwiające spłatę rat pożyczki. Koszty pożyczek w Providencie należą do jednych z najtańszych, jeżeli mówimy o ofertach firm udzielających pożyczek pozabankowych.

3. ZAPLO

Na koniec coś promocyjnego, ponieważ właśnie z początkiem lipca Zaplo uruchomiło kolejną promocję dla swoich klientów. Mowa tutaj o lipcowej promocji “Zwrot odsetek” w ramach której terminowo spłacają raty, będziemy otrzymywać co miesiąc zwrot odsetek. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do końca lipca 2016.

Oferta Zaplo na pewno usatysfakcjonuje osoby które poszukują dużej pożyczki z długim okresem spłaty. W ofercie Zaplo znajdziemy pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka dostępna jest dla osób które ukończyły 20 lat oraz nie są osobami zadłużonymi w bazach dłużników i nie posiadają opóźnień w bazach BIK.

Czytaj również

Oceń: