Ranking Pożyczek Pozabankowych – Kwiecień 2021

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pożyczki Pozabankowe mają to do siebie, że są bardzo elastyczne. Taką pożyczkę możemy uzyskać bez wychodzenia z domu i bez skomplikowanych formalności. A jej spłatę możemy rozłożyć na niemal dowolną , liczbę rat miesięcznych. Nawet wówczas, gdy chcemy w bardzo krótkim czasie spłacić pożyczoną kwotę.

Pożyczki Pozabankowe na raty miesięczne najczęściej udzielane są z maksymalnym okresem spłaty 36 lub 48 miesięcy. Jeśli jednak, nie interesuje nas tak długi okres spłaty, możemy skorzystać z szybszej spłaty pożyczki. Niektóre firmy udostępniają oferty, w ramach których pożyczka może zostać spłacona w ciągu 2 miesięcy, czy w ramach 3 rat miesięcznych. Co prawda nie we wszystkich firmach znajdziemy tego typu oferty, jednak jest grono firm które umożliwia tak szybką spłatę pożyczki.

Pożyczki Pozabankowe na raty – Ranking Kwiecień 2021

Szukając odpowiedniej pożyczki pozabankowej na raty, powinniśmy oczywiście zwrócić uwagę na koszt takich pożyczek. Pomoże nam w tym kalkulator pożyczkowy. Takie narzędzie posiada na swoich stronach internetowych większość firm udzielająca pożyczek przez internet. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie zawsze przedstawiają one rzeczywisty koszt. Podany koszt może być orientacyjny, a ostateczny koszt pożyczki może zostać oparty w zależności od zdolności i historii kredytowej klienta. Niemniej jednak, ostateczny koszt pożyczki, nie powinien znacząco różnić się od danych które poznany za pomocą kalkulatora. Ogólnie, najbardziej korzystną ofertę mamy szansę uzyskać w ramach pożyczek z krótszym okresem spłaty. A więc takich, których okres spłaty nie przekracza 12 rat miesięcznych.

Gdzie po pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi?

Oczywiście warto weryfikować oferty sprawdzonych firm, które od lat działają aktywnie na rynku pożyczkowym. Tu oczywiście w pierwszej kolejności należy wymienić firmę Provident. Nadal uzyskamy za pośrednictwem firmy pożyczki domowe. Firma jednak od wielu lat aktywnie udziela również pożyczki samoobsługowe, które w 100% udzielane są przez internet. Oczywiście oferta Providenta to nie jedyna oferta na którą powinniśmy zwrócić uwagę. Pozostałymi ofertami godnymi uwagi mogą być propozycje:

  • Smartney – pożyczki od 3000 do nawet 60 000 zł online
  • Super Grosz – do 12 500 zł dla nowych i 15 000 dla stałych klientów
  • Wonga – pożyczka ratalna do 20 000 zł
  • Hapi Pożyczki – pożyczki do 15 000 zł
  • Zaplo – pożyczki na 4 raty miesięczne do 5000 zł
  • Aasa lekkie raty – pożyczka pozabankowa do 15 000 zł

Czytaj również

Oceń: