Ranking Pożyczek Pozabankowych – Kwiecień 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Nie zawsze uda nam się uzyskać dodatkową gotówkę za pośrednictwem banku. Problemem może okazać się słaba zdolność kredytowa czy nawet jakieś drobne opóźnienia w płatnościach, widoczne w ogólnodostępnych bazach. Na szczęście dzisiaj mamy szereg alternatywnych rozwiązań, z których możemy skorzystać.

Co więcej, te alternatywne rozwiązania nie muszą być wcale kosztowniejsze w spłacie, aniżeli tradycyjny kredyt w banku. Wystarczy tylko dobrze poszukać a jest na prawdę w czym wybierać. Sektor pożyczek pozabankowych daje nam prawdę szerokie możliwości wyboru. Mamy możliwość nie tylko otrzymać pożyczkę w sytuacji jeśli nie dostaniemy jej za pośrednictwem banku, ale również znalezienie takiej pożyczki, która będzie tania w spłacie.

1. BANCOVO

Pierwszą naszą propozycją w tym miesiącu, w naszym rankingu pożyczek pozabankowych jest popularna w ostatnim czasie propozycja Bancovo. Warto jednak na samym wstępie podkreślić, że jest to firma pośrednicząca w udzielaniu kredytów i pożyczek. Za jej pośrednictwem możemy więc uzyskać zarówno korzystny kredyt online w banku, jak również pożyczkę pozabankową, w sytuacji jeśli nie dostaniemy jej w banku. W skrócie mówiąc, Bancovo może nam pomóc uzyskać dodatkową gotówkę w wielu różnych sytuacjach. Zarówno wtedy, jeśli mamy zamiar otrzymać najtańszą możliwą pożyczkę bądź też kredyt, lub w sytuacji gdy bank nie może nam jej udzielić, ponieważ mamy zbyt niskie dochody, bądź też wtedy, gdy posiadamy nie najlepszą historię kredytową. Ogólnie za pośrednictwem Bancovo mamy możliwość pozyskania kredytu lub pożyczki w wysokości nawet do 200 000 zł. Wysokość dostępnego kredytu w głównej mierze będzie zależało od posiadanej zdolności oraz historii kredytowej. Szanse na otrzymania dodatkowej gotówki, będą miały osoby posiadające ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty oraz zatrudnione w momencie składania wniosku w Bancovo.

2. ZAPLO

Jedna z ciekawszych propozycji pośród pożyczek pozabankowych, które są dostępne w systemie spłaty ratalnej. Zaplo umożliwia uzyskanie pożyczki gotówkowej na dowolny cel, całkowicie przez internet i bez dodatkowych zaświadczeń. Z pomocą firmy mamy możliwość pożyczenia nawet do 15 000 zł. Jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę, możemy sobie sprawdzić jaki będzie koszt naszej pożyczki. Wystarczy że za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie, wskażemy poza kwotą pożyczki również jaką ratę miesięczną chcielibyśmy spłacać. Na podstawie takiej informacji, system dopasuje nam okres spłaty pożyczki w Zaplo. Wymagania firmy względem potencjalnego pożyczkobiorcy nie są specjalnie skomplikowane. Wystarczy posiadać ukończone 21 lat, stałe miesięczne dochody oraz brak zadłużeń widocznych w bazach dłużników oraz BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

3. PROVIDENT

Na trzeciej pozycji znalazł się nasz dobry znajomy czyli firma Provident. Firma swego czasu słynęła z udzielania pożyczek domowych, z których obecnie już chyba mało kto korzysta. Aktualnie główny profil działalności firmy to pożyczki udzielane drogą internetową. Firma ma nam do zaoferowania pożyczkę samoobsługową. Jest to pożyczka którą weźmiemy całkowicie przez internet i spłacać będziemy ją mogli w równych ratach miesięcznych. Kwoty dostępnych pożyczek w firmie Provident to od 300 do nawet 20 000 zł. Okres spłaty pożyczki, zależeć będzie w głównej mierze od naszych możliwości finansowych. Firma może nam zaoferować zarówno krótki okres spłaty np. 3 czy 6 miesięcy, jak również wydłużony okres płatności, który sprawdzi się na pewno przy większych kwotach pożyczek. Maksymalny okres spłaty to 48 rat miesięcznych. Kto będzie miał możliwość uzyskania pożyczki w Providencie? Niemal każda osoba posiadająca ukończone 18 lat, dowód osobisty i zatrudnienie w momencie wnioskowania o pożyczkę.

4. MONEDO

Szukając taniej pożyczki pozabankowej na pewno warto zwrócić swoją uwagę na ofertę firmy Monedo. To bez wątpienia jedna z najtańszych pożyczek które dostępne są drogą pozabankową. Firma udziela szybkich i bez problemowych pożyczek online, których wysokość może sięgać nawet do 20 000 zł. Liczbę rat pożyczki możemy ustalić samodzielnie a będziemy mieli do wyboru od 6 do 48 rat miesięcznych. Tutaj również będziemy mogli poznać koszt pożyczki, jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku w firmie. Uzyskanie pożyczki internetowej w firmie Monedo jest możliwe przez każdą osobę posiadającą ukończone 18 lat i polskie obywatelstwo. Jak w przypadku większości takich ofert, niezbędne będzie również posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego.

5. SUPER GROSZ

Jeszcze jedną firmą na którą warto zwrócić uwagę, poszukując pożyczki na raty przez internet jest bez wątpienia Super Grosz. W przypadku całkowicie nowych klientów, wysokość dostępnej pożyczki wynosi maksymalnie 10 000 zł. Przy kolejnych pożyczkach ten limit może zostać zwiększony do 15 000 zł. Spłata pożyczki może odbywać się w równych ratach miesięcznych. Warunkiem uzyskania pożyczki w Super Grosz jest posiadanie ukończonego 21 roku życia oraz polskiego obywatelstwa. Zanim złożymy wniosek o pożyczkę, możemy za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie firmy, obliczyć sobie koszt takiej internetowej pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*