Ranking Pożyczek Pozabankowych – Kwiecień 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Z lekkim opóźnieniem przybywa najnowszy ranking długoterminowych pożyczek pozabankowych. Takich pożyczek, które możemy spłacać w ratach miesięcznych, na bardzo zbliżonych zasadach jak w banku. Formalności w przypadku poniższych ofert są znacznie bardziej uproszczone, a do tego potrzebną gotówkę możemy uzyskać w przeciągu najbliższych kilku godzin.

Dlaczego ludzie korzystają z pożyczek pozabankowych? Jednym z głównych powodów są problemy z uzyskaniem jej w tradycyjny sposób a więc za pośrednictwem banku. Najczęściej głównym problemem jest niska zdolność kredytowa, która w bankach jest nieco inaczej obliczana niż w firmach pożyczkowych. Problem może być również negatywna historia kredytowa czyli opóźnienia w spłacie wcześniej zaciągniętych kredytów.

1. FERRATUM

Zaczynamy od Ferratum, głównie z tego względu, że właśnie dziś w tej firmie uruchomiono promocję która potrwa do końca kwietnia. Otóż każdy Klient, który w okresie od 16.04 do 30.04 zdecyduje się na pożyczkę w Ferratum na okres od 15 do 24 rat i będzie spłacał regularnie raty pożyczki, otrzyma umorzenie ostatniej raty. Promocja ta dotyczy to zarówno nowych, jak i powracających klientów.

Co ma do zaoferowania Ferratum w ramach pożyczek ratalnych? Firma umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej z ratą miesięczną w wysokości od 100 do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Jednak jeśli chcemy skorzystać z powyższej promocji, okres spłaty nie może być krótszy niż 15 rat miesięcznych. Oczywiście koszt pożyczki możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie firmy. Warunkiem uzyskania pożyczki w Ferratum jest posiadanie ukończonych 20 lat i brak informacji o zadłużeniach w bazach dłużników.

2. ZAPLO

Zaplo bardzo często przewija się moje rankingi pożyczek. Zresztą nie bez powodu, ponieważ moim zdaniem posiada jedną z bardziej korzystnych ofert wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych. W tej firmie podobnie jak u poprzednika będziecie mogli uzyskać pożyczkę w wysokości do 10 000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki może zostać podzielony na raty miesięczne. Minimalny okres spłaty jaki jest dostępny to 3 miesiące a maksymalny może sięgać nawet 36 rat miesięcznych. Firma udziela pożyczek bez wymagania zaświadczeń o dochodach ani innych podobnych dokumentów. Do uzyskania pożyczki wystarczy nam jedynie dowód osobisty oraz konto osobiste, na które otrzymujemy co miesięczne wynagrodzenie. Do uzyskania pożyczki w Zaplo wymagane jest również posiadanie ukończonych 20 lat.

3. SUPER CREDIT

Kolejną z firm pożyczkowych w której uzyskamy dodatkowa gotówkę rozłożoną na spłatę w ratach miesięcznych jest Super Credit. Firma może nie jest w stanie nam zaoferować tak wysokiej kwoty pożyczki jak poprzednicy, ale oferta firmy na pewno zasługuje na uwagę. Szczególnie tych osób, które mają problem z otrzymaniem pożyczki w banku. Oferta firmy obejmuje pożyczki w wysokości od 100 do 5000 zł. Zaciągniętą pożyczkę możemy spłacić w bardzo krótkim czasie np. w ciągu 30 dni, albo rozłożyć spłatę na rat miesięczne. W tym ostatnim wypadku mamy możliwość wyboru ilości rat – od 4 do 24 miesięcy. Osoba która stara się o uzyskanie pożyczki w Super Credit powinna posiadać ukończone przynajmniej 21 lat oraz udokumentowane dochody w kwocie nie mniejszej jak 500 złotych miesięcznie. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny również rachunek bankowy oraz telefon komórkowy.

4. RAPIDA MONEY

Oferta wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ za pośrednictwem tej firmy możemy uzyskać pożyczkę w wysokości nawet do 25 000 zł. Wyróżnia się jednak również tym, że koszty pożyczek przy tak dużej kwocie nie są tak drastycznie wysokie jak w innym konkurencyjnych firmach pożyczkowych. Nie da się ukryć, że oferta firmy jest skierowana głównie do osób posiadających zadłużenia i które mają problem z uzyskaniem pożyczki w inny sposób. Warunkiem koniecznym do uzyskania finansowania jest posiadanie gwaranta, a więc takiej osoby która będzie pełniła podobną rolę co żyrant w przypadku kredytu. Musi to być osoba posiadająca dobrą historię kredytową i nie posiadająca najmniejszych zadłużeń i opóźnień w spłatach innych kredytów. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Rapidzie to 48 miesięcy.

5. KWADRANS POŻYCZKA

Na koniec propozycja dla osób które szukają pożyczki pozabankowej i chciałyby rozważyć kilka różnych propozycji z tego sektora. Kwadrans Pożyczka to pośrednik który może to im umożliwić. Firma współpracując z wieloma firmami oraz instytucjami z rynku pożyczek pozabankowych, jest w stanie znaleźć dla nas najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki. Za pośredniczenie w udzieleniu pożyczki nie jest jednak naliczona żadna dodatkowa opłata, którą musielibyśmy ze swojej strony ponieść. Firma umożliwia uzyskanie pożyczek w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Szanse na otrzymanie pożyczki będzie miał tu niemal każdy. Wystarczy posiadać ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe. Szansę otrzymania pożyczki będą tu miały również osoby posiadające nie najlepszą historię kredytową.

Czytaj również

1 Comment
  1. Aż nie mogę uwierzyć że liderem “rankingu” jest pożyczka z RRSO 1974%. Czy ludzie którzy je biorą nie wiedzą co to znaczy?!?!?

    Jeśli ktoś potrzebuje “szybkiej gotówki” no powinien ją sobie zawczasu oszczędzić. Wtedy by miał ją szybko bo by leżała na jego koncie.

Oceń: