Ranking Pożyczek Pozabankowych – Kwiecień 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Do zbliżających się świąt wielkanocnych pozostało zaledwie kilka dni, jeśli więc ktoś z Was planuje sięgnąć jeszcze po pożyczkę pozabankową w tym czasie, to mam dziś dla niego nowy ranking pożyczek ratalnych.

Wiadomo że pożyczki pozabankowe charakteryzują się głównie tym, że są droższe w spłacie od tradycyjnych kredytów gotówkowych dostępnych w bankach. Dlatego też dzisiaj postaram się przedstawić wyłącznie najbardziej korzystne oferty pożyczek pod względem kosztów. Jednocześnie starałem przedstawić w tym rankingu pożyczek, takie firmy które umożliwiają uzyskanie pożyczki całkowicie online dzięki czemu dodatkowe środki możecie mieć na swoim koncie bankowym nawet tego samego dnia.

1. WONGA

Ostatnio zaczynałem od Wongi i dzisiejszy ranking pożyczek pozabankowych również zaczynam od Wongi. Zdecydowanie najlepsza i najtańsza oferta pożyczki ratalnej dostępna na krajowym rynku pożyczkowym. Jeśli szukacie pożyczki do 5000 zł, którą możecie spłacić w okresie nie dłuższym jak 18 miesięcy, to oferta Wongi będzie dla was zdecydowanie najbardziej korzystną ofertą. Na ich stronie macie prosty w obsłudze symulator za pomocą którego możecie obliczyć sobie dokładny koszt pożyczki, w tym również dokładną wysokość raty miesięcznej. Praktycznie, jakiej kwoty byście nie wybrali i jakiego okresu spłaty to oferta Wongi na rynku pozabankowym pozostaje bezkonkurencyjna. Przypomnę tylko że oferta firmy dostępna jest dla osób już od 18 lat, które nie posiadają zadłużeń zarówno w rejestrach dłużników, jak również w bazach BIKu.

2. PROVIDENT – pożyczka samoobsługowa

Kolejna z firm w której macie możliwość uzyskania nie drogiej w spłacie jest oferta Providenta, z zastrzeżeniem że mówimy tutaj o tzw. pożyczce z przelewem czyli opcji samoobsługowej. Ta opcja jest zdecydowanie tańsza od tradycyjnej pożyczki domowej, z której Provident był znany od samego początku. Choć ta pożyczka dostępna jest całkowicie drogą internetową, to niestety nie wszyscy będą mieli szanse ją uzyskać. Największe szanse będą miały na pewno osoby które posiadają stosunkowo dobrą zdolność kredytową oraz brak zadłużeń, o których informacje byłyby dostępne w popularnych bazach dłużników czy BIK. Podobnie jak w Wondze, możliwość uzyskania pożyczki mają osoby już od 18 roku życia, które posiadają aktualny dowód osobisty.

3. ZAPLO

Firma która również umożliwi Wam uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet a do tego bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Ta ostatnia opcja jest możliwa dzięki temu, że firma zarówno do weryfikacji rachunku bankowego jak również zdolności kredytowej, stosuje specjalną aplikację Instantor, o której zresztą pisałem już na łamach bloga. Oznacza to, że starając się o pożyczkę w Zaplo nie będziecie musieli przedstawiać ani zaświadczenia o dochodach, ani też wyciągów z konta bankowego. Aktualnie w ofercie Zaplo znajdziemy pożyczki do 10 000 zł z okresem spłaty ratalnej do 24 miesięcy.

4. HAPI POŻYCZKI

Propozycja która w zasadzie jest bardzo zbliżona jest do oferty Providenta, jako że nad obiema markami piecze sprawuje ta sama firma. Hapi to jednak w pełni internetowy twór, który umożliwia uzyskanie potrzebnej pożyczki jedynie w ten sposób. Nie jest tu więc konieczne żadne spotkanie z konsultantem czy pracownikiem firmy, wszystkie potrzebne formalności odbywają się na drodze internetowej. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcznych rat. Główne wymagania względem pożyczkobiorcy to ukończone 18 lat oraz brak zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników.

Kwadrans Pożyczka

5. KWADRANS POŻYCZKA

Oferta z której mogą skorzystać niemal wszyscy, pod warunkiem że osoba wnioskująca o pożyczkę jest osobą pełnoletnią. Kwadrans Pożyczka należy zatem do pożyczek dostępnych dla osób od 18 lat i wybierze dla nas odpowiednią ofertę pożyczki pozabankowej, uzależniając swój wybór od naszego profilu pożyczkobiorcy a więc wieku, zdolności i historii kredytowej. Za pośrednictwem firmy możemy uzyskać nawet do 25 000 zł, okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony na maksymalnie 12 miesięcznych rat. Podobnie jak u poprzedników, wszystkie formalności załatwiane są w pełni online, a więc bez potrzeby wychodzenia z domu i bez konieczności odbywania spotkań.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę. To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=banki24.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga.com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Oceń:*