Ranking Pożyczek Pozabankowych – Kwiecień 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Kiedy kilkanaście lat temu po raz pierwszy spotkałem się z rynkiem pożyczek pozabankowych, wybór pod kątem firm udzielających tego typu pożyczek był znikomy. A same firmy można było policzyć na palcach jednej ręki. Czasy jednak się zmieniły, rynek ten rozrósł się do kolosalnych rozmiarów, można by powiedzieć że wraz z popularnością internetu. A do zliczenia wszystkich firm potrzebne byłoby już liczydło.

To właśnie internet stanowi obecnie naturalne środowisko firm pozabankowych. Prawie wszystkie firmy działające na tym rynku oferują załatwienie wszystkich formalności całkowicie online. A gotówkę otrzymujemy prosto na swoje konto bankowe. W dzisiejszym rankingu prezentuję 3 firmy, które udzielą Wam pożyczki pozabankowej całkowicie przez internet.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Kwiecień 2016

1. ASA KREDYT

Dzisiaj na pierwszej pozycji ASA Kredyt, ponieważ chciałem zwrócić uwagę na jedną z najtańszych ofert na rynku pozabankowym. A do takich bez wątpienia należy oferta tej firmy. W ofercie Asa być może nie znajdziemy dużych kwot pożyczek (od 1200 zł do 3400 zł). Ale za to możemy liczyć na przystępne koszty i stosunkowo niskie raty miesięczne pożyczki. Udogodnieniem jest możliwość wybrania dowolnego okresu spłaty od 7 do 24 miesięcy. Dzięki czemu dopasujemy sobie wysokość płaconej raty miesięcznej.

Propozycja Asa skierowana jest głównie do osób które z różnych powodów nie mogą uzyskać pożyczki tradycyjną drogą bankową. A przy tym nie są osobami zadłużonymi w różnego rodzaju bazach. Jeżeli posiadacie ukończone 20 lat i posiadacie udokumentowany dochód, a przy tym zadowolicie się pożyczkę do 3400 zł to śmiało możecie składać u nich wniosek o pożyczkę.

2. MONEDO NOW

Zaimo powrócił! Co prawda z nową nazwą ale powrócił. Oferta jest praktycznie identyczna jaka była do tej pory. Jednak już pod inną nazwą i z inną szatą graficzną. Ta oferta na pewno usatysfakcjonuje te osoby które potrzebują wyższych kwot pożyczek sięgających nawet do 10 000 zł. Mamy możliwość wybrania samodzielnie okresu spłaty, który może zostać nam rozłożony od 3 do 36 miesięcznych rat.

Wszystkie formalności w Monedo załatwicie przez internet. A w przypadku większości wniosków o pożyczkę, nie są wymagane dodatkowe zaświadczenia o dochodach. Główny warunek uzyskania pożyczki to ukończone 18 lat. Oraz czyste konto w rejestrach dłużników. Jest to też jedna z nielicznych pożyczek która umożliwia uzyskanie pożyczki bez konieczności przelewania opłaty weryfikacyjnej.

3. ZAPLO

Również w Zaplo macie szanse na uzyskanie dosyć wysokiej pożyczki, ponieważ mogącej sięgać nawet do 10 000 zł, tyle że podobnie jak w przypadku Monedo trzeba przygotować się na dosyć wysokie koszta (mam tu na myśli głównie wyższe kwoty pożyczek). W ofercie firmy znajdziecie pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Główne warunki jakie stawia Zaplo potencjalnym pożyczkobiorcom tu ukończone 20 lat, posiadanie miesięcznych dochodów oraz brak zadłużeń zarówno w rejestrach dłużników jak i bazach BIK. Szybkość obsługi w Zaplo zasługuje na wyróżnienie, dlatego jeśli zależy Wam na szybkim pozyskaniu dodatkowej gotówki to warto złożyć u nich wniosek.

Czytaj również

Oceń: