Ranking Pożyczek Pozabankowych – Grudzień 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Jak już pewnie wiecie, wraz z ostatnimi grudniowymi rankingami, zmieniliśmy ich dotychczasową formułę. Przede wszystkim będą one bardziej skrócone, a ponadto będą przedstawiać nie 5 wybranych, jak do tej pory, a 10 wybranych firm pożyczkowych. Nie przedłużając, zaczynamy ostatni w tym roku ranking długoterminowych pożyczek pozabankowych.

Do świąt pozostało zaledwie jeszcze kilka dni. Jednak jeśli starałeś się o uzyskanie kredytu w banku i ostatecznie go nie otrzymałeś, to jeszcze nic straconego. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych nie potrzebują kilku dni na dokonanie analizy wniosku. Większość z nich to firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek internetowych. Cały proces przyznania pożyczki może więc u nich zamknąć się w bardzo krótkim czasie. Niekiedy jest to kilka godzin, a niekiedy nawet kilkadziesiąt minut. Bardzo często jednak, dodatkowe pieniądze można uzyskać w na prawdę błyskawicznym czasie.

Gdzie po szybką pożyczkę pozabankową online?

Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę pożyczkowa, warto zapoznać się z większością ofert pozabankowych, które są dostępne na rynku. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że pożyczki pozabankowe na ogół są znacznie bardziej kosztowne od tradycyjnych kredytów gotówkowych, jakie oferują banki. No ale tak zawsze było i do tej pory tak jest, więc nie powinniśmy być tym specjalnie zaskoczeni. Warto jednak wspomnieć zarazem, że koszty tego typu pożyczek w ostatnim czasie znacznie zmalały. Takie firmy jak choćby Wonga, Hapi Pożyczki czy Provident są w stanie zaoferować całkiem przystępne raty miesięczne. Może nadal są one nieco wyższe od tych które dostępne są w banku, ale różnica ta, nie jest już tak duża.

Dzięki temu, że niemal każda firma pożyczkowa posiada kalkulator pożyczkowy na swoje strony, można w łatwy i szybki sposób przeanalizować koszty pożyczki ratalnej. Po podaniu kwoty pożyczki którą chcemy uzyskać, oraz okresu spłaty, poznamy dokładne informacje na temat jej kosztów. Obliczona zostanie również rata miesięczna i na tej podstawie będziemy mogli porównać wybrane oferty firm pożyczkowych. Jedyne co nam pozostaje, to wybór odpowiedniej oferty, najlepiej takiej, której rata okazała się najniższa.

Czytaj również

Oceń:*