Ranking Pożyczek Pozabankowych – Grudzień 2018

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wychodzi na to, że to ostatni w tym roku ranking pożyczek pozabankowych w roku 2018. Podobnie jak w przypadku ostatnich lat, tak również w tym roku, nie brakowało ciekawych ofert pożyczek, wartych naszej uwagi. Szukając alternatywnej metody na pozyskanie dodatkowej gotówki drogą pozabankową, nadal możemy liczyć na szeroki wybór. Szczególnie wśród pożyczek udzielanych w ratach miesięcznych.

Grudzień zawsze kojarzy się nam z dodatkowymi wydatkami które związane są ze zbliżającymi się ze świętami. Większość z nas, stara się odłożyć dodatkową gotówkę w tym celu już wcześniej. Jeśli nie udało Wam się tego zrobić, możecie skorzystać z dodatkowej pożyczki. Już nie raz pokazywałem na łamach bloga, że tego rodzaju pożyczki wcale nie muszą być kosztowne w spłacie. Pod warunkiem oczywiście że skorzystamy z odpowiednio taniej oferty pożyczki. Tradycyjnie będziecie mogli dziś liczyć na kilka moich podpowiedzi, o których oczywiście wspomnę w tym rankingu.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Grudzień 2018

1. WONGA

Jeżeli znaleźliście się w sytuacji że bank odrzucił Wasz wniosek o kredyt, ale za bardzo nie wiecie dlaczego. Bo ani nie macie zadłużeń w BIK ani też nie zarabiacie poniżej najniższej krajowej. To ta propozycja jest jak najbardziej dla Was. Wonga to chyba najtańsza dostępna oferta wśród pożyczek udzielanych drogą pozabankową. Jest to więc nie droga pożyczka, która może w krótkim czasie zasilić wasze konto. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki ratalne. W wysokości od 1000 do nawet 20 000 zł. Spłatę pożyczki możemy podzielić oczywiście na raty miesięczne i pod tym kątem będziemy mogli ją spłacić w okresie od 3 do nawet 60 miesięcy. Z dokładnym kosztem pożyczek Wongi będziecie mieli okazję zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku. Korzystając z kalkulatora pożyczek zamieszczonego na ich stronie internetowej.

Pożyczkę w firmie Wonga mają możliwość uzyskać wszystkie osoby posiadające ukończone 18 lat, które posiadają już stałe miesięczne dochody. Do uzyskania pożyczki w firmie będzie nam ponadto potrzebne aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Największe szanse na uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Wongi będą miały osoby posiadające pozytywną historię kredytową w bazach BIK i bez zadłużeń w bazach dłużników.

2. ZAPLO

Druga propozycja na nie drogą w spłacie i łatwo dostępną pożyczkę, to oferta firmy Zaplo. Tutaj również wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy załatwić całkowicie przez internet. Co więcej, Zaplo nie będzie wymagało od nas żadnych dokumentów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. Wszystko jest tu załatwiane niemal z automatu, nawet weryfikacja zdolności kredytowej odbywa się w ramach weryfikacji rachunku bankowego. Dzięki temu, w bardzo szybkim czasie będziemy mogli cieszyć się zastrzykiem dodatkowej gotówki, który trafi bezpośrednio na nasze konto bankowe. Wymagania w kwestii uzyskania pożyczki są bardzo zbliżone do poprzednika, choć znacząca różnica występuje w kwestii wieku osoby która może wnioskować o pożyczkę. Firma udziela pożyczek osobom które mają ukończone przynajmniej 21 lat. Maksymalna wysokość pożyczek dostępnych pożyczek w Zaplo wynosi do 10 000 zł. Spłatę pożyczki możemy podzielić na raty miesięczne a ich ilość może wynosić od 3 do 36 rat miesięcznych.

3. FERRATUM

Ta oferta szczególnie powinna zasługiwać na wyróżnienia, jako że w Ferratum trwa aktualnie wielka świąteczna promocja dla klientów, dlatego tym bardziej warto zainteresować się ofertą firmy. Każda osoba biorąca pożyczkę w Ferratum do 28 grudnia, ma szansę wygrania pełnej spłaty pożyczki. Wysokość dostępnych pożyczek gotówkowych w firmie to maksymalnie do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczek ratalnych może wynosić do 24 miesięcy. Podobnie jak u innych firm udzielających pożyczki na raty, dokładne koszty pożyczki będzie mogli obliczyć sobie jeszcze przed wciśnięciem przycisku “Weź Pożyczkę”. Ferratum nie ma specjalnie wygórowanych wymagań względem potencjalnych klientów, zainteresowanych wzięciem w firmie pożyczki. Podstawowy warunek który powinniśmy spełnić to posiadanie ukończonych 21 lat oraz uzyskiwanie miesięcznych dochodów, dzięki którym bez większych będziemy mogli spłacać raty miesięczne pożyczki. Firma umożliwia również uzyskanie krótkoterminowej chwilówki z okresem spłaty 15 lub 30 dni, a nowi klienci taką pożyczkę mogą uzyskać całkowicie za darmo.

4. LENDON RATY

Kolejną propozycją w grudniowym rankingu pożyczek pozabankowych jest oferta firmy Lendon Raty. Jeżeli składamy po raz pierwszy wniosek o pożyczkę w firmie, to będziemy mogli pożyczyć za ich pośrednictwem pożyczkę w wysokości do 6000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 18 miesięcy. W przypadku kolejnych pożyczek, limit pożyczki może zostać podniesiony do 10 000 zł a okres spłaty do 24 miesięcy. Warunek uzyskania pożyczki w Lednon Raty to ukończone 21 lata, stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz regularne miesięczne dochody. Weryfikacja rachunku bankowego odbywa się za pośrednictwem aplikacji Instantor, dzięki czemu nie jest koniecznie przelewanie opłaty weryfikacyjnej z rachunku bankowego.

5. HAPI POŻYCZKI

Dla poszukiwaczy tanich i lekkich pożyczek, mamy na koniec jeszcze jedną ciekawą ofertę. To oferta Hapi Pożyczki. Aktualnie jest to jedna z najtańszych pożyczek udzielanych drogą pozabankową obok wcześniej już opisywanej Wongi. Oferta pożyczek obejmuje kwoty od 500 do nawet 25 000 zł. Firma może nam zaoferować szeroki zakres spłaty pożyczki, której długość może wynosić od 3 do nawet 48 rat miesięcznych. Dodatkowo, jako jedna z nielicznych firm, Hapi umożliwia nam zrobienie wakacji pożyczkowych na okres 2 miesięcy. Pożyczka udzielana jest całkowicie przez internet, osobom pełnoletnim, które posiadają zatrudnienie i nie mają zadłużeń widocznych w bazach BIK czy w bzach KRD lub ERIF.

Czytaj również

Oceń: