Ranking Pożyczek Pozabankowych – Grudzień 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Już za chwileczkę, już za momencik. Przed nami wyjątkowy okres Świąt Bożego Narodzenia. Już za tydzień o tej porze będziemy siedzieć wspólnie, razem z naszymi najbliższymi przy świątecznym stole. Jeśli z jakiegoś powodu zabrakło Wam gotówki. A nie możecie po nią sięgnąć w banku, tradycyjnie mam dla Was zestawienie najtańszych pożyczek ratalnych.

Jak wiadomo, nie sztuką jest pożyczyć pieniądze. A sztuką jest pożyczyć je tanio i po najniższych kosztach. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pożyczki pozabankowe nie należą do tanich w spłacie. Choć koszty pożyczek u większości firm ani tak są zauważalnie niższe w porównaniu do lat ubiegłych. Wystarczy przeliczyć koszty pożyczki w takich firmach jak choćby Wonga. By zauważyć, że nie różnią się one znacznie od kosztów kredytów bankowych. W rankingu pożyczek pozabankowych, tradycyjnie prezentuję 5 wybranych firm. Jednak jeśli chcielibyście rozszerzyć swoje poszukiwania na tym polu, to zapraszam Was do Rankingu firm pożyczkowych 2018 wg. Banki24, który ostatnio opublikowałem na blogu.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Grudzień 2017

WONGA

Firma Wonga to mój zdecydowany faworyt. Który jest najlepszą alternatywą w sytuacji, jeśli z jakiegoś powodu nie możecie otrzymać kredytu w banku. Oczywiście aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem firmy, musi się zgadzać zarówno historia kredytowa jak i wasza zdolność kredytowa. Choć jeśli mowa o tym ostatnim czynniku, to trzeba jednak stwierdzić, że firma ma znacznie mniejsze wymagania niż banki. Wysokość pożyczek dostępnych w firmie to maksymalnie do 10 000 zł. A więc podobnie jak u większości firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych w formie ratalnej. Okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony, w zależności od kwoty pożyczki o jaką wnioskujemy i wynosić od 3 do 24 miesięcy. Istnieje również możliwość pożyczenia gotówki w postaci chwilówki. Jednak tutaj maksymalną kwotą pożyczki, w przypadku chwilówek zarówno 30-to jak i 60-cio dniowych jest kwota 1500 zł.

Warunkiem skorzystania z oferty Wongi jest ukończone 18 lat przez pożyczkobiorcę. Oraz posiadanie zatrudnienia w chwili składania wniosku o pożyczkę. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebne również aktywne konto osobiste oraz telefon komórkowy. Warto odnotować że firma zdobyła w ostatnim czasie pierwsze miejsce w kategorii Najniższa Rata. W rankingach przeprowadzonych przez portale internetowe Comperia oraz TotalMoney.

MONEDO

Kolejna z firm pożyczkowych, która może zaproponować Wam stosunkowo niską ratę jak na pożyczkę pozabankową. Monedo ma bardzo zbliżone warunki pożyczania pieniędzy jak wcześniej przedstawiona przeze mnie Wonga. Tutaj również maksymalną kwotą pożyczki jest 10 000 zł. Podobnie jak u poprzednika, okres spłaty wynosi od 3 do 24 miesięcznych rat. Jeśli jesteście osobami młodymi, nie posiadającymi jeszcze historii kredytowej i z tego powodu odrzucono Wasz wniosek o kredyt w banku, to tutaj jak najbardziej będziecie mieli szansę otrzymać potrzebne pieniądze. Do uzyskania pożyczki w Monedo wymagane jest ukończone 18 lat, aktywny rachunek założony w dowolnym banku oraz telefon.

PROVIDENT (samoobsługowa)

Ta firma znana jest większości z Was i choć opinie o Providencie bywają różne. To jednak trzeba przyznać że aktualnie firma posiada ofertę dostosowaną niemal do każdego. Po gotówkę będą mogli tutaj sięgnąć zarówno osoby mające problem z uzyskaniem jej drogą bankową (pożyczka domowa). Również właściciele 1-osobowych firm (pożyczka dla firm), jak również osoby szukające nie drogiej w spłacie pożyczki internetowej. To właśnie dla tej ostatniej grupy, została przygotowana oferta pożyczki samoobsługowej. Która jest dostępna przez internet, a do tego na znacznie bardziej przystępnych warunkach, aniżeli pożyczka domowa. Aby ją jednak uzyskać, potrzebna jest pozytywna historia kredytowa w bazach BIK oraz rejestrach dłużników. W ofercie Providenta znajdują się pożyczki w wysokości do 15 000 zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy.

ZAPLO

Zaplo posiada zbliżoną ofertę pożyczek pozabankowych do wcześniej przedstawionych firm. Za jej pośrednictwem również pożyczycie do 10 000, jednak w przeciwieństwie do innych firm, znajdziecie tutaj nieco dłuższy okres spłaty. Choć Zaplo również umożliwia spłatę pożyczki w 24 miesięcznych ratach, to oferuje również spłatę w nieco wydłużonej opcji a mianowicie 36 miesięcy. Warunkiem uzyskania u nich pożyczki jest ukończone 21 lat, posiadanie poprawnej historii kredytowej a więc bez zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników. Choć do uzyskania pożyczki konieczne jest posiadanie konta bankowego oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego, to Zaplo udostępnia również alternatywną metodę bez przelewania grosza.

MIKOŁAJ POŻYCZKA

 

Mikołaj Pożyczka w Rankingu Pożyczek Pozabankowych

Na koniec propozycja typowo świąteczna i noworoczna, ponieważ marka całkowicie nowa na rynku pożyczek. Nie jest to jednak firma pożyczkowa, a firma specjalizująca się w doradztwie i pośrednictwie w zakresie udzielania pożyczek pozabankowych. To właśnie z ich pomocą, bez pobierania jakichkolwiek prowizji, macie szanse uzyskać pożyczkę, zarówno w sytuacji gdy szukacie czegoś co mogłoby Wam zastąpić kredyt bankowy, jak również gdy posiadacie trudną sytuację finansową. W ramach oferty Mikołaj Pożyczki dostępne są pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Za ich pośrednictwem szanse na otrzymanie dodatkowych pieniędzy mają niemal wszyscy. Wystarczy posiadać ukończone 18 lat, aktywny rachunek w jednym z polskich banków oraz telefon komórkowy. Firma w naszym imieniu znajdzie najbardziej korzystną ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

Czytaj również

Oceń: