Ranking Pożyczek Pozabankowych – Grudzień 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Z małym opóźnieniem ale w końcu jest i mam okazję Wam przedstawić ostatni w tym roku ranking pożyczek pozabankowych na rok 2016. Jeżeli ktoś jeszcze szuka dla siebie pożyczki którą chciałby mieć jeszcze przed świętami, to poniższe oferty będą dla nie jak znalazł. Ponieważ jak już wiecie, staram się przedstawiać zawsze najbardziej korzystne oferty tego typu pożyczek.

Grudzień to taki miesiąc który nie rozłącznie kojarzy się nam ze świętami. Żyjemy nimi praktycznie cały miesiąc od początku do końca miesiąca a niektórzy jeszcze dłużej. Dzisiaj jak wspomniałem już wcześniej, przedstawiam Wam grudniowy ranking pożyczek pozabankowych z długoterminowym okresem spłaty.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Grudzień 2016

Zaplo w rankingu pożyczek

1. ZAPLO

Dzisiaj na pierwszej pozycji Zaplo, które jeszcze przed rozpoczęciem tego całego okresu świątecznego, postanowiło wprowadzić promocję dla swoich klientów. Którzy będą zainteresowani pozyskaniem dodatkowej gotówki. Wspomniana promocja umożliwia znaczne zbicie odsetek pożyczki, o czym bliżej przeczytacie w regulaminie promocji. Aż 50% niższe odsetki mogą być już na starcie. A po pół roku spłacania pożyczki firma może nam zwrócić aż 100% odsetek.

Zaplo posiada niewątpliwe jedną z bogatszych ofert pożyczek długoterminowych. Ponieważ kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1000 do 10 000 zł, a okres spłaty pożyczki może sięgać od 3 do nawet 24 miesięcy. Co bardzo ważne, wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy załatwić drogą internetową. A samą pożyczkę mamy możliwość uzyskać jeśli tylko ukończyliśmy 20 lat. Nie posiadamy również żadnych zadłużeń oraz posiadamy aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Dokładny koszt pożyczki możemy sobie obliczyć jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Zaplo.

2. PROVIDENT

Oferta firmy z której sam kiedyś miałem okazję korzystać przed zbliżającymi się świętami. Było to jednak w czasach, gdy pożyczki Providenta były dosyć drogie w spłacie. A to dlatego że jedyną dostępną opcją była pożyczka domowa. W ostatnich latach ta sytuacja uległą zmianie i poza tradycyjną pożyczką domową, firma ma również do zaoferowania pożyczkę samoobsługową. Którą mamy szansę uzyskać, pod warunkiem że nie posiadamy jakichś dodatkowych zadłużeń w bankach czy firmach pożyczkowych. Kwoty dostępnych pożyczek to od 300 do nawet 15 000 zł z okresem spłaty w ratach miesięcznych od 3 do 24 miesięcy.

O pożyczkę w Providencie mamy możliwość zawnioskować jeśli tylko mamy już ukończone 18 lat. Posiadamy dowód osobisty oraz jak wspomniałem wcześniej, nie posiadamy żadnych dodatkowych zadłużeń.

3. FERRATUM BANK

Oferty Zaplo i internetowa pożyczka Providenta są skierowane do osób które nie posiadają jakichkolwiek zadłużeń w takich bazach BIK. Jeśli jednak zdarzyły Ci się w przeszłości jakieś opóźnienia w spłacie kredytów bankowych. Jesteś osobą posiadającą nie najlepszy status w bazach BIK to ciekawą alternatywą może okazać się propozycja pożyczek Ferratum. Firma przy weryfikacji klienta nie będzie sprawdzała naszej historii kredytowej w BIK. A zamiast tego, prześwietli nas, sprawdzając czy nie posiadamy zadłużeń w bazie Krajowego Rejestru Długów (KRD). Warunkiem uzyskania pożyczki w Ferratum bank jest również posiadanie ukończonych 21 lat.

Ferratum umożliwia uzyskania pożyczki długoterminowej od 1000 do 5000 zł z rozłożeniem spłaty na raty miesięczne od 6 do 24 miesięcy.

Czytaj również

2 Comments
  1. Czy będzie dalsza cześć rankingu? Ja ze swojej strony mogę polecić np. Aasa, bardzo wygodne pożyczki przez internet.

    • tak zarówno Aasa jak i Ratka również posiadają dosyć przystępne oferty ja na warunki pozabankowe. Wymieniłbym również Solven, która jakiś czas temu była chyba prezentowana.

Oceń: