Ranking Pożyczek Pozabankowych – Czerwiec 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
ranking pożyczek pozabankowych 2019

Zrobiło się cieplej, powoli rozpoczyna się również czas wakacyjnych wyjazdów. Jeżeli szukacie dodatkowej gotówki, bo macie właśnie w planach jakiś wakacyjny wyjazd, ale nie udało Wam się uzyskać dodatkowej gotówki z banku, zawsze możecie skorzystać z pożyczek pozabankowych.

Nie sztuką jest w dzisiejszych czasach uzyskać pożyczkę poza bankiem, a sztuką jest pożyczyć ją tanio. Dlatego też, w tym rankingu pożyczek skupimy się wyłącznie na tych firmach, w których będziecie mieli okazję pożyczyć tanio. Na zachętę dodam już na wstępie, że w niektórych firmach z tego zestawienia, macie szanse uzyskania warunków niemal zbliżonych do kosztów pożyczek bankowych.

1. WONGA

Zdecydowanie najlepsza propozycja, jeśli z jakiegoś powodu nie możecie uzyskać kredytu w banku, ale chcielibyście pożyczyć pieniądze równie tanio ja w banku. Wonga już od kilku lat, poza chwilówkami oferuje również pożyczki ratalne przez internet, dzięki czemu spłatę pożyczki możemy rozłożyć na raty miesięczne. Oferta Wongi pod tym kątem jest dosyć bogata ponieważ firma udziela pożyczki przez internet w wysokości nawet do 20 000 zł. Przyznać trzeba, że to jedna z wyższych kwot jakie możemy uzyskać całkowicie przez internet, zarówno ze strony banków jak i firm pożyczkowych. Jeśli chodzi o okres spłaty pożyczki to będziecie mieli tutaj do wyboru okres od 3 do 60 miesięcy. Oczywiście jeszcze przed złożeniem wniosku, macie możliwość sprawdzenia kosztów pożyczki i poznania wysokości raty miesięcznej. Firma Wonga udziela pożyczki osobom posiadającym ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty oraz dochód umożliwiających spłatę rat pożyczki.

2. PROVIDENT

Ta firma większości z Was jest na pewno doskonale znana, a tym którzy nie mieli z nią nigdy wcześniej styczności, polecamy artykuł w którym przeczytacie nieco więcej na temat działalności firmy, jak również będziecie mieli okazję przeczytać opinie na temat pożyczek Providenta. Jest to firma która już od wielu lat działa na krajowym rynku pożyczkowym. Może kiedyś nie mieli zbyt korzystnej oferty, ale z biegiem lat i natłokiem konkurencji, znacznie zmienili swoją propozycję pożyczek. Dzisiaj w Providencie można pożyczyć tanio, można pożyczyć pieniądze całkowicie przez internet i bez wizytacji pracowników firmy, jak bywało to kiedyś. Jeśli posiadamy ukończone 18 lat, stały dochód i brak zadłużeń to bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę online w Providencie. A firma ma do zaoferowania nie mało – pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 20 000 zł z okresem spłaty od 3 do 48 rat miesięcznych.

3. MONEDO

Ta firma może nie działa na rynku tak długo jak Provident, ale była to jedna z pierwszych firm która umożliwiła uzyskanie pożyczek ratalnych całkowicie przez internet. Aktualnie znana pod nazwą Monedo, wcześniej działająca pod kilkoma innymi nazwami. Jeśli zależy nam na uzyskaniu jak najtańszej pożyczki online, to zdecydowanie powinniśmy sprawdzić również ofertę pożyczek Monedo. Firma umożliwia pożyczenie gotówki w wysokości od 1500 do 20 000 zł całkowicie drogą internetową. Samodzielnie możemy wybrać okres spłaty z zakresu od 6 do 48 rat miesięcznych. Możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy będzie miała każda osoba posiadająca polskie obywatelstwo, ukończone 18 lat i aktualny dowód osobisty.

4. HAPI POŻYCZKI

W poszukiwaniu taniej pożyczki pozabankowej zaglądamy równie do Hapi Pożyczki. Tutaj również będziecie mieli szanse na uzyskanie całkiem przystępnej i nie drogiej spłacie raty pożyczki. Choć firma posiada w swojej ofercie pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł i udziela ich całkowicie przez internet, to ostateczna przyznana kwota uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej klienta. W każdym bądź razie, spłata pożyczki może odbywać się w równych ratach miesięcznych i pod tym kątem będziemy mieli do wyboru okres spłaty od 4 do 48 miesięcy. Hapi Pożyczki udzielają pożyczek osobom pełnoletnim, posiadającym polskie obywatelstwo i stałe, udokumentowane źródło dochodu.

5. BANCOVO

Na koniec propozycja, która jeszcze bardziej pozwoli nam zoptymalizować koszty pożyczki. Bancovo co prawda nie jest firmą pożyczkową, ale pośrednikiem finansowym który bez żadnych dodatkowych prowizji pozwoli nam znaleźć najkorzystniejszą propozycję kredytu pozabankowego lub pożyczki. Firma współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi oraz bankami, dzięki czemu może nam dobrać najbardziej korzystną ofertę finansową. Zostanie ona dopasowana specjalnie do naszego profilu kredytobiorcy, w uwzględnieniem wieku, zdolności oraz historii kredytowej oraz uzyskiwanego dochodu. Warto przy tym dodać, że poza ofertami pozabankowymi, Bancovo umożliwia również pośrednictwo w udzielaniu pożyczek i kredytów bankowych.

Czytaj również

Oceń:*