Ranking Pożyczek Pozabankowych – Czerwiec 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Kolejny miesiąc roku 2017 i kolejny ranking pożyczek pozabankowych z długą spłatą przygotowany przeze mnie. Nie da się ukryć, że na rynku pożyczek ratalnych pojawia się co raz więcej firm i marek. Którą ofertę warto wybrać, która będzie godna uwagi i zainteresowania? O tym wszystkim, w dzisiejszym rankingu pożyczek pozabankowych – Czerwiec 2017.

Zawsze staram się przedstawiam na łamach kolejnych rankingów pożyczek, zawsze takie firmy które posiadają najbardziej korzystne oferty pożyczek ratalnych. Korzystnych, czyli takich z możliwie najniższą ratą pożyczki lub z jakąś ciekawą promocją która w danym czasie jest włączona. Nie inaczej będzie dzisiaj, więc tradycyjnie prezentuję 5 wybranych przeze mnie ofert firm pożyczkowych.

1. WONGA i pożyczka ratalna do 15 000 zł

Podobnie jak w ostatnim rankingu, pierwszą pozycję nie bez powodu zajmuje firma Wonga. Firma nadal posiada najbardziej bezkonkurencyjne koszty wśród firm pozabankowych oferujących pożyczki z ratami miesięcznymi, jednak w ostatnim czasie zaskoczyła czymś jeszcze. Mowa tu o zwiększeniu limitu dotychczasowych pożyczek. Aktualna oferta firmy to pożyczki nawet do 15 000 zł. Wydłużeniu uległ również okres spłaty pożyczki, który teraz może wynosić nawet do 36 miesięcy. Przyznać trzeba że obecna oferta firmy robi wrażenie. Jeśli myślicie o pożyczeniu dodatkowej gotówki za pośrednictwem Wongi, musicie mieć ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty oraz brak informacji o zadłużeniach w bazach BIK oraz w bazach dłużników. Przypomnę również, że firma została przez nas ostatnio wyróżniona na liście firm udzielających pożyczki online na czołowym, pierwszym miejscu.

2. ZAPLO i pożyczka bez zaświadczeń do 7000 zł

Kolejna ciekawa ofert pożyczek ratalnych, szczególnie w chwili gdy Zaplo ma do zaoferowania jakieś ciekawe promocje. Jedną z nich jest niższa prowizja dla pożyczek 3-miesięcznych czy możliwość uzyskania pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń do kwoty 7000 zł. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się pożyczka dostępna całkowicie drogą internetową nawet do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy sobie dowolnie dopasować, uwzględniając wysokość raty miesięcznej. Okres spłaty pożyczki nie może być jednak dłuższy jak 24 miesięczne raty. Szanse na uzyskanie pożyczki za pośrednictwem firmy Zaplo będą miały osoby od 21 roku życia, posiadające pozytywną historię kredytową. Pożyczki bez zaświadczeń udzielane są przy pomocy aplikacji Instantor.

konkurs Ferratum

3. FERRATUM i Wakacyjny Konkurs

Oferta pożyczki ratalnej Ferratum Banku była już nie raz przedstawiana na łamach bloga. Aktualnie firma promuje swój wakacyjny konkurs która potrwa aż do końca sierpnia 2017 roku. Do wygrania jest aż 150 Kart Podarunkowych sklepu Decathlon o wartości 100 zł każda. Będą mieli ją okazję uzyskać wszyscy Ci którzy za pośrednictwem firmy Ferratum wezmą pożyczkę a następnie prześlą swoją propozycję hasła reklamowego kojarzącego się z tematem „Wakacje z Ferratum Bank”. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej od 1000 do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Główne warunki uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy to ukończone 21 lat oraz brak zadłużeń widocznych w rejestrach dłużników (BIG Infomonitor).

4. PROVIDENT i akcje specjalne

Oferta Providenta również należy do jednych z ciekawszych propozycji wśród pożyczek pozabankowych, ale pod warunkiem że mowa o pożyczce samoobsługowej. Jest to pożyczka udzielana całkowicie przez internet i bez konieczności odbywania jakichkolwiek spotkań z konsultantami czy pracownikami firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jest to oferta znacznie tańsza w spłacie od tradycyjnej pożyczki domowej, która nadal dostępna jest za pośrednictwem firmy. Z pomocą Providenta możecie uzyskać pożyczki do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy i dostępne są one dla osób już od 18 lat.

5. INCREDIT i pożyczka na 61 dni za darmo

Ciekawa propozycja szczególnie dla osób którzy z oferty Incredit jeszcze nie mieli okazji korzystać. Osoby sięgając po pierwszą pożyczkę za pośrednictwem Incredit mogą ją uzyskać całkowicie za darmo. Promocja dotyczy jednak kwot nie wyższych jak 2000 zł i okres spłaty nie przekraczający 61 dni. Jeśli terminowo spłacimy całą pożyczoną kwotę, wtedy będziemy mogli liczyć na to że pożyczka będzie całkowicie darmowa w spłacie. Oferta być może zainteresuje również osoby posiadające negatywny BIK, ponieważ firma weryfikuje historię kredytową klientów jedynie za pośrednictwem baz dłużników. Oferta pożyczek dostępnych w Incredit sięga nawet do 10 000 zł a okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 do 24 miesięcy.

Czytaj również

Oceń:*