Ranking Pożyczek Pozabankowych – Czerwiec 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB

Od wakacji dzielą nas już tylko tygodnie, dlatego przypuszczam że część z Was myśli już o pozyskaniu dodatkowej gotówki na wakacyjne wojaże. Jeśli zależy Wam na czasie, to najszybciej pozyskamy pożyczkę pozabankową, jeśli równie ważny jest dla Was również koszt pożyczki to tutaj zdecydowanie korzystniej prezentują się oferty kredytów gotówkowych dostępne w bankach.

Zdaję sobie jednak sprawę że nie wszyscy z Was mają szanse na uzyskanie kredytu bankowego i to z różnych powodów. Dlatego też dzisiaj w rankingu pożyczek pozabankowych prezentuje trzy najbardziej korzystne oferty pożyczek pozabankowych z podziałem na ofertę do 3000 zł, do 5000 zł oraz do 10 000 zł.

1. WONGA (najtańsza do 3000 zł)

Najkorzystniejsza oferta pożyczek pozabankowych do 3000 zł z ratą miesięczną. Przyznać trzeba jednak że propozycja Wongi ma dwa mocne atuty, pierwszy z nich to wspomniany najniższy koszt a drugi to szybkość przyznania pożyczki. Jeśli zależy nam na czas i szybkim pozyskaniu gotówki to oferta Wongi będzie wyborem niemal idealnym, ponieważ gotówkę na swoim koncie możemy mieć jeszcze tego samego dnia co składaliśmy wniosek.

Aktualnie w ofercie firmy znajdziemy pożyczki do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Warunkiem uzyskanie pożyczki jest ukończone 18 lat, brak zadłużeń zarówno w BIK jak i rejestrach dłużników, aktywne konto bankowe i telefon komórkowy.

2. RATKA (najtańsza do 5000 zł)

O ile Wonga jest najtańszą pożyczką pozabankową do 3000 zł, to w przypadku pożyczek w zakresie od 3000 do 5000 zł palmę pierwszeństwa przejmie tutaj Ratka. Firma umożliwia uzyskanie pożyczki z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy, a więc mamy możliwość wyboru nieco dłuższego okresu spłaty od prezentowanej wyżej oferty. Formalności związane z uzyskaniem pożyczki mogą tu jednak potrać już nieco dłużej ponieważ umowa o pożyczkę dostarczana jest drogą kurierską, a więc przelew gotówki następuje dopiero po dopełnieniu formalności związanego z umową.

Oferta Ratki dostępna jest dla osób które ukończyły już 21 lat, nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników i posiadają dochód który umożliwia im spłatę rat pożyczki.

3. PROVIDENT (najtańsza do 10 000 zł)

No i na koniec coś dla osób zainteresowanych pozyskaniem większej gotówki od 5000 do 10 000 zł. W tym zakresie oferta Providenta powinna okazać się najkorzystniejsza, pod warunkiem że skorzystamy z opcji Przelew, a nie standardowej pożyczki domowej, która będzie znacznie droższa w spłacie. Maksymalna kwotą pożyczki dostępną obecnie w Providencie jest obecnie 15 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Szanse na pożyczkę w Providencie mają praktycznie wszystkie osoby które mają problem z uzyskaniem kredytu drogą bankową, a mają już ukończone 18 lat i posiadają dowód osobisty.

Czytaj również

2 Opinie
  1. ratka jest spoko, mialam tam pozyczke ratalna i bardzo sobie chwale. co do providenta i wongi to bylabym sceptyczna. jesli potrzebuje szybkiej gotówki to wchodze na http://www.ofin.pl firma moze nie tak znana, ale na pewno uczciwa i sprawdzona. no i pierwsza pozyczke maja za darmo 😉

  2. Jak najdalej od parabanków i lichwiarskich szybkich pożyczek, niestety wiem, czym to pachnie. Tylko bezpieczne i prawdziwe banki są godne zaufania, wiadomo, pożyczka wszędzie kosztuje ale w takim np Ferratu jest przynajmniej cywilizowana.

Oceń:*