Ranking Chwilówek – Październik 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

No i zaczęło się – najbardziej depresyjny miesiąc spośród wszystkich miesięcy roku, własnie się rozpoczął. Nie warto jednak się tym przejmować i lepiej pomyśleć o bardziej przyjemnych rzeczach. Może warto byłoby pomyśleć już o zaplanowaniu o przyszłorocznych wakacji a może o spędzeniu świąt bożonarodzeniowych poza domem? Ja póki co zabieram się za przegląd najciekawszych ofert chwilówek.

W dzisiejszym zestawieniu wyłącznie te oferty które dają możliwość pożyczenia pierwszej chwilówki za 0 zł, czyli podsumowując w wielkim skrócie – tyle co pożyczyliśmy, tyle samo oddajemy. Start!

1. VIVUS

Zaczynam nie bez powodu od Vivusa, jako że nie tak dawno firma zdecydowała się na zwiększenie dostępnego limitu dla swoich nowych klientów. Teraz, składając wniosek o pierwszą pożyczkę już na starcie możecie otrzymać nawet do 2500 zł i co najważniejsze nie poniesiemy przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Przykładowo jeśli udzielona zostanie nam najwyższa możliwa kwota pożyczki wynosząca aktualnie 2500 zł, to po upływie 30 dni do oddania będziemy mieli.. 2500 zł.

Ta promocyjna oferta to jednak nie jedyne atuty Vivusa, ponieważ jeśli będziemy zainteresowani sięgnięciem po kolejne pożyczki w Vivusie to w tym miejscu warto wspomnieć o tym że firma posiada jedne z najniższych kosztów wśród ofert chwilówek. Maksymalna kwota przy kolejnych pożyczkach może sięgać nawet do 5000 zł.

2. FINANSOWE POSIŁKI

Zwracam dzisiaj uwagę na tę markę ponieważ tu również mamy szansę uzyskać nie oprocentowaną pożyczkę, a jest to stosunkowo nowa nazwa o której pewnie jeszcze nie wszyscy z Was mieli okazję słyszeć. Z promocyjnych warunków pożyczki możemy skorzystać, pod warunkiem jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firmy Mała Pożyczka, do której należą również takie marki jak PożyczkaPlus czy Smart Pożyczka.

Oferta firmy przy pierwszej pożyczce może wynosić do 1000 zł, ze standardowym okresem spłaty do 30 dni. Główne warunki jakie należy spełnić aby uzyskać u nich pożyczkę to ukończone 21 lat, polskie obywatelstwo oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników.

3. EXTRAPORTFEL

Obok Vivusa jest to aktualnie jedna z najlepszych propozycji wśród ofert chwilówek. Podobnie jak w Vivusie dostępna jest tutaj stosunkowo wysoka kwota pożyczek która w przypadku nowych klientów może wynosić do 2000 zł. Tą pierwszą pożyczkę dostaniemy całkowicie za darmo, a na zwrot tej kwoty będziemy mieli nawet do 45 dni. Jest to wydłużony okres spłaty, który jest dostępny w ofercie Extraportfela.

Warunki jakie należy spełnić aby skorzystać z oferty pożyczek firmy, to ukończone 21 lat, aktualny dowód osobisty oraz zameldowania na terenie Polski. W przypadku stałych klientów firmy, istnieje możliwość skorzystania z podwyższonego limitu pożyczek który może wynosić nawet do 5000 zł.

Czytaj również

Oceń:*