Ranking Chwilówek – Październik 2015

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

No i na dobre zaczęliśmy kolejną porę roku. a mianowicie jesień. A jednocześnie kolejny miesiąc, więc pora przedstawić kolejny ranking chwilówek. Jak się pewnie domyślacie, w tym zestawieniu nie uświadczycie zbyt dużych zmian. Przygotowałem jednak dla Was jedną nowość która szczególnie powinna zainteresować osoby szukające znacznie większej gotówki. Lub mające problemy z uzyskaniem pożyczki lub kredytu z powodu nie najlepszego BIK.

Chwilówki Ranking – Październik 2015

1. VIVUS

Vivus tak dobrze przykleił się do pierwszego miejsca, że nie długo będziemy mieli problem by odkleić go od tej pozycji. No ale może wcale nie będzie takiej potrzeby. Ponieważ póki co nie widzę konkurencji dla oferty Vivus. Nadal dostępna jest atrakcyjna oferta dla nowych klientów. Którzy sięgając po pierwszą pożyczkę mogą pożyczyć nawet do 1600 zł i to za kompletne 0 zł. Warunek to oczywiście zwrot pełnej kwoty w umówionym terminie, nie dłuższym jak 30 dni. Choć nawet jeśli ktoś by zaspał i na czas nie zgromadził całej gotówki. To ma szanse na przedłużenie terminu spłaty za całkiem nie duże pieniądze jak na tego rodzaju pożyczki. Osoby które chciałyby poznać więcej firm udzielających promocyjnych chwilówek za 0 zł odsyłam do mojego artykułu z ubiegłego tygodnia.

Osoby które będą chciały z Vivusem zostać na dłużej, mogą uzyskać statut rzetelnego klienta i z pożyczki na pożyczkę uzyskiwać co raz większe kwoty. Przy 5 z rzędu pożyczkę możemy wnioskować już o 4000 zł. Pożyczki w Vivusie dostępne są dla osób od 20 roku życia.

2. WONGA

Również w Wondze dostępna jest specjalna promocja dla nowych klientów która może przyciągnąć wiele chętnych osób. Otóż Wonga w odróżnieniu od Vivusa nie pożycza pierwszej pożyczki za 0 zł a z.. 10 zł. Ale za to w Wondze możemy pożyczyć gotówkę nie tylko na 30 dni a na okres dwa razy dłuższy a mianowicie 60 dni. Jeśli więc sięgniemy przykładowo po kwotę w wysokości 700 zł (maksymalny limit dla nowych klientów to 750 zł) to oddania będziemy mieli dokładnie 710 zł. Przyznacie że to dobra oferta, tym bardziej jeśli uda nam się uzyskać ją z maksymalnym okresem spłaty.

W przypadku kolejnych pożyczek Wonga oferuje do 2500 zł a jeśli jesteśmy nowym klientem to wystarczy że mamy ukończone 18 lat, posiadamy dowód osobisty oraz stałe miesięczne dochody.

3. LEPSZA OFERTA

Dzisiaj jako nowość postanowiłem Wam zaprezentować propozycję Lepszej Oferty, o której zresztą pisałem już tu gdzieś na naszych łamach. Jak może pamiętacie ostatnio na tym miejscu gościło Credy, firma specjalizująca się w pośredniczeniu w udzielaniu chwilówek. Na bardzo podobnych zasadach działa również Lepsza Oferta która znajdzie dla nas najkorzystniejszą ofertę pożyczkową. Tyle że tu mamy znacznie większy limit pożyczkowy który może wynosić nawet do 7000 zł i jak podają w swoich materiałach reklamowych – znajdą również ofertę dla osób które mają nie najlepszą historię kredytową w bazach BIK.

Na koniec zapraszam tradycyjnie do zapoznania się z ostatnimi rankingami chwilówek z 2015 roku:

Czytaj również

2 Comments
  1. A ja ostatnio korzystałam z Ofin (od Ferratum). Na pewno mają lepszą ofertę od Wongi, która nie wiem czemu się tu znalazła. Pierwsza za 0 aż 1500 zł i też w 15 minut na koncie.

  2. Może przy pierwszej pożyczce lepszą, ale już przy kolejnych nie wiem czy takie dobry bo koszty pożyczek w Ofin jak i Ekspres kasie do małych nie należą.

Oceń: