Ranking Chwilówek – Lipiec 2015

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Wakacje rozpoczęły się na dobre, lato w pełni i w końcu można się powygrzewać na słoneczku ponieważ do tej pory pogoda nas specjalnie nie rozpieszczała. Jako że mamy już lipiec mi przychodzi pisać kolejny ranking chwilówek w miesiącu lipcu.

1. VIVUS

W poprzednim zestawieniu na pierwszym miejscu pojawił się na zachętę Extraportfel który debiutował w moim zestawieniu. W lipcu jednak na pierwsze miejsce powraca nie kto inny jak Vivus. Sprawdzona, marka, sprawdzona oferta. Co prawda nie uświadczymy już promocyjnej oferty w ramach której można było zostać posiadaczem ciekawych nagród, ale za to oferta Vivusa nadal należy do jednych z bardziej atrakcyjnych.

W ramach przypomnienia- nowi klienci firmy który nie brali wcześniej pożyczek w Vivusie mogą pożyczyć do 1600 zł całkowicie bez opłat, pod warunkiem spłaty całości pożyczonej kwoty w terminie nie dłuższym jak 30 dni. Stali klienci którzy brali wcześniej przynajmniej 4 pożyczki w Vivusie i spłacali je terminowo, mają możliwość pożyczenia nawet do 4000 zł.

2. EXTRAPORTFEL

Wspomnianego wcześniej Extraportfela przesunąłem o jedno oczko. Nadal jednak uważam że propozycja jest bardzo ciekawa, tym bardziej jeśli nigdy jeszcze nie braliście u nich pożyczek. Pierwsza pożyczka to nawet do 1400 zł które możecie pożyczyć całkowicie bez opłat i to nie tylko na 30 dni ale nawet do 45 dni. Warto jednak przy tym pamiętać aby spłacić pożyczoną kwotę terminowo ponieważ w przeciwnym wypadku zostaną nam naliczone dodatkowe opłaty.

W przypadku kolejnych pożyczek Exatrportfel umożliwia pożyczenie nawet do 3500 zł.

3. WONGA

Wonga również nie pierwszy raz gości w moim zestawieniu chwilówek, podobnie jest też w lipcu. Podoba mi się w ich ofercie to że pożyczkę możemy dostać na okres nawet 60 dni a co najlepsze osoby pożyczające po raz pierwszy taką pożyczkę zapłacą za nią jedyne 10 zł, nawet w przypadku wybrania maksymalnego okresu spłaty. Kwoty pożyczek dla nowych klientów nie są może zbyt wygórowane (a bynajmniej nie tak wysokie jak u dwóch wcześniejszych firm) ponieważ maksymalnie pożyczymy do 750 zł, ale przypuszczam że wiele osób to w zupełności usatysfakcjonuje. W przypadku kolejnych pożyczek limit pożyczek może wynieść nawet do 2500 zł.

Ciekawostką jest fakt że Wonga należy do nie licznych firm które udzielają pożyczek osobom już od 18 lat.

Na koniec zapraszam również do zapoznania się z ostatnimi rankingami chwilówek z 2015 roku:

Ranking Chwilówek – Czerwiec 2015
Ranking Chwilówek – Maj 2015
Ranking Chwilówek – Kwiecień 2015
Ranking Chwilówek – Marzec 2015

Czytaj również

1 Opinie
  1. Witam! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty firmy wonga.com. Cały proces pożyczania pieniędzy odbywa się wyłącznie online. Aby złożyć wniosek należy przygotować: dowód osobisty, numer konta bankowego, adres e-mail oraz numer telefonu, który będzie niezbędny do weryfikacji. Później należy oczekiwać na decyzję w sprawie pożyczki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze niezwłocznie przelewane są na konto klienta.

    W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com

    Pozdrawiam
    Tomasz | Ekspert wonga.com

Oceń:*