Ranking Chwilówek – Czerwiec 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB

No i doczekaliśmy się pięknej, letniej pogody która towarzyszy nam już od ponad tygodnia. Takich dni jak te chciałoby się w naszym kraju jak najwięcej, tym bardziej że często to nasze lato jest zdecydowanie za krótkie. Dzisiaj nie będę jednak bawił się w zapowiadanie pogody a przedstawię świeżutki ranking chwilówek na czerwiec 2016.

Jako że wiele z Was myśli o pożyczeniu gotówki na wakacje wyjazdy, postanowiłem że dzisiaj skoncentruje się na firmach które umożliwiają uzyskanie pożyczki z nieco dłuższym okresem spłaty niż tylko 30 dni.

1. VIVUS

W przypadku Vivusa sprawda wygląda tak że stali klienci mają do dyspozycji maksymalnie 30-dniowy okres spłaty ale jeśli chcą wydłużyć okres spłaty pożyczki, mogą skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty.

W przypadku nowych klientów jednak, do końca czerwca będzie włączona specjalna promocja dzięki której pożyczkę mogą oni uzyskać na okres 60 dni, a do tego nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Szczegółowe warunki tej promocji opisałem we wczorajszym artykule do którego odsyłam zainteresowane osoby a od siebie dodam tylko że opcja jest szczególnie interesująca, tym bardziej jeśli myślicie o pożyczeniu gotówki na wakacje ponieważ będziecie mieli 2 miesiące na jej spłatę. W ramach pierwszej pożyczki możemy pożyczyć maksymalnie do 1600 zł.

2. WONGA

Kolejna 60-dniowa opcja z której szczególnie będą zadowoleni nowi klienci firmy, którzy nigdy wcześniej nie brali pożyczki w Wondze. Tutaj gotówkę również uzyskamy na promocyjnych warunkach jako nowi klienci, tyle że nie całkowicie za darmo a płacąc za nią jedyne 10 zł. To jedyny koszt pożyczki jaki poniesiemy sięgając pożyczając po raz pierwszy gotówkę w firmie.

Jako nowy klient firmy mamy możliwość pożyczenia do 1500 zł, i jako okres spłaty możemy wybrać okres objęty promocją czyli 60 dni za 10 zł lub też spłatę pożyczki rozłożyć na raty miesięczne (do 12 miesięcy) które już niestety żadną promocją nie są objęte. Możemy jednak w prosty sposób obliczyć sobie koszt raty pożyczki, dzięki czemu poznamy dokładną wysokość raty miesięcznej.

3. PANI POŻYCZKA

Będzie to na pewno dobra propozycja dla osób nie zdecydowanych na konkretną ofertę. Składając wniosek za pomocą Pani Pożyczki możemy liczyć na otrzymanie najkorzystniejszej oferty w zależności od tego jakiej kwoty potrzebujemy i w jakim okresie zamierzamy spłacić całą pożyczoną kwotę. I tak dla przykładu, poza standardowym 30-dniowym okresem spłaty mamy również do wyboru 60 czy 90-dniowy okres spłaty chwilówki. Możemy tu również liczyć na pomoc w wyborze pożyczki, widzialnych na promocyjnych warunkach czyli 0%.

Oferta dostępna jest dla osób od 18 roku życia, a więc mamy tu większe prawdopodobieństwo uzyskania pożyczki niż jeżeli mielibyśmy składać wniosek w jednej firmie.

Czytaj również

1 Opinie
  1. ja do chwilówek podchodze sceptycznie, ale u rodziny tez slabo pozyczac kase. mam swoja sprawdzona mala firme u ktorej sie zapozyczam kiedy potrzebuje kilku stow „na juz”. polecam wszystkim ofin bo sa uczciwi, pewni i stosunkowo tani jak na takie pozyczki

Oceń:*