Ranking Chwilówek – Czerwiec 2015

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Choć pod względem pogody jeszcze nie wszyscy to zauważyli to mamy już czerwiec a więc przyszedł czas na przedstawienie Wam kolejnego rankingu chwilówek i przedstawienie 3 wybranych przez mnie firm z których ofert warto skorzystać tym bardziej jeśli szykują nam się dodatkowe wydatki przez zbliżającymi się wakacjami.

1. EXTRAPORTFEL

Na pierwszym miejscu całkowita nowość, którą postanowiłem tu umieścić tym bardziej jeśli szukalibyście pożyczki z nieco dłuższym okresem spłaty niż 30 dni. Extraportfel można nam udzielić pożyczki nawet na 45 dni i to nie jedyna dobra wiadomość dotycząca tej firmy ponieważ osoby zaciągające po raz pierwszy pożyczkę w tej firmie mogą ją uzyskać całkowicie bez opłat i prowizji i to nawet na maksymalny limit czasowy wynoszący 45 dni. Kwoty pożyczek również nie są małe ponieważ przy pierwszej pożyczce możemy otrzymać nawet do 1400 zł a przy kolejnych nawet do 35000 zł. Jedynym minusem może być fakt że osoby młode raczej w Extraportfelu pożyczki nie uzyskają ponieważ limit wieku jaki został wyznaczony przez firmę to 23 lata. Jeśli jednak spełniacie ten wymóg to warto się postarać o uzyskanie takiej pożyczki w Extraportfelu.

2. VIVUS

Firma która gościła u mnie jak na razie zawsze na pierwszym, czołowym miejscu, w tym miesiącu została przesunięta o jedno oczko. Nie wykluczam jednak że na to główne miejsce powróci nawet jeśli Extraportfel będzie miał nadal równie atrakcyjną ofertę. Za Vivusem przemawia bowiem fakt że bardzo podoba mi się u nich sprawność działania i to że pożyczkę możemy mieć na prawdę bardzo szybko na swoim koncie a póki co nie wiem jak wygląda to w Extraportfelu (jeśli ktoś chciałby się tym podzielić to zapraszam zostawienia komentarza). Ponadto przyznawalność pożyczek w Vivusie również jest na całkiem odpowiednim poziomie i nie trzeba spełnić jakichś wygórowanych wymagań aby uzyskać w tej firmie pożyczkę. Przypomnę tylko że nowi klienci mogą na dzień dzisiejszy pożyczyć do 1600 zł a w przypadku stałych klientów limit pożyczek wynosi nawet do 4000 zł.

3. WONGA

Na trzecim miejscu uplasowała się goszcząca nie po raz pierwszy w moich rankingach firma Wonga. Jeśli będziemy szukać dodatkowej gotówki właśnie przed nadchodzącymi wakacjami to propozycja Wongi może być ciekawa szczególnie dlatego że umożliwia nam uzyskanie pożyczki z okresem spłaty nawet do 60 dni. Co jednak najlepsze jeśli jesteśmy nowym klientem firmy to za taką pożyczkę zapłacimy jedyne 10 zł. Przykładowo więc jeśli skorzystamy z górnego limitu dla nowych klientów który wynosi 750 zł to w ciągu 60 dni powinniśmy spłacić.. 760 zł i to wszystko! Kolejny atut to możliwość uzyskania pożyczki już przez osoby w wieku 18 czy 19 lat.

Zapraszam również do zapoznania się z ostatnimi rankingami chwilówek z 2015 roku:

Ranking Chwilówek – Maj 2015
Ranking Chwilówek – Kwiecień 2015
Ranking Chwilówek – Marzec 2015

Czytaj również

Oceń:*