Ranking Chwilówek – Czerwiec 2015

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Choć pod względem pogody jeszcze nie wszyscy to zauważyli, to mamy już czerwiec. A więc przyszedł czas na przedstawienie Wam kolejnego rankingu chwilówek i przedstawienie 3 wybranych przez mnie firm. Z których ofert, warto skorzystać. Tym bardziej, jeśli szykują nam się dodatkowe wydatki przez zbliżającymi się wakacjami.

Chwilówki Ranking – Czerwiec 2015

1. EXTRAPORTFEL

Na pierwszym miejscu całkowita nowość, którą postanowiłem tu umieścić. Tym bardziej jeśli szukalibyście pożyczki z nieco dłuższym okresem spłaty niż 30 dni. Extraportfel może nam udzielić pożyczki nawet na 45 dni i to nie jedyna dobra wiadomość dotycząca tej firmy. Ponieważ osoby zaciągające po raz pierwszy pożyczkę w tej firmie mogą ją uzyskać całkowicie bez opłat i prowizji. Nawet na maksymalny limit czasowy wynoszący 45 dni. Kwoty pożyczek również nie są małe, ponieważ przy pierwszej pożyczce możemy otrzymać nawet do 1400 zł. A przy kolejnych nawet do 35000 zł. Jedynym minusem może być fakt, że osoby młode raczej w Extraportfel pożyczki nie uzyskają, ponieważ limit wieku jaki został wyznaczony przez firmę to 23 lata. Jeśli jednak spełniacie ten wymóg, to warto się postarać o uzyskanie takiej pożyczki w Extraportfel.

2. VIVUS

Firma która gościła u mnie jak na razie zawsze na pierwszym, czołowym miejscu, w tym miesiącu została przesunięta o jedno oczko. Nie wykluczam jednak, że na to główne miejsce powróci nawet jeśli Extraportfel będzie miał nadal równie atrakcyjną ofertę. Za Vivus przemawia bowiem fakt, że bardzo podoba mi się u nich sprawność działania. Głównie to, że pożyczkę możemy mieć na prawdę bardzo szybko na swoim koncie. A póki co nie wiem jak wygląda to w Extraportfelu (jeśli ktoś chciałby się tym podzielić to zapraszam zostawienia komentarza). Ponadto przyznawalność pożyczek w Vivusie również jest na całkiem odpowiednim poziomie. Nie trzeba spełnić jakichś wygórowanych wymagań aby uzyskać w tej firmie pożyczkę. Przypomnę tylko że nowi klienci mogą na dzień dzisiejszy pożyczyć do 1600 zł  A w przypadku stałych klientów limit pożyczek wynosi nawet do 4000 zł.

3. WONGA

Na trzecim miejscu uplasowała się goszcząca nie po raz pierwszy w moich rankingach firma Wonga. Jeśli będziemy szukać dodatkowej gotówki właśnie przed nadchodzącymi wakacjami to propozycja Wongi może być ciekawa szczególnie dlatego że umożliwia nam uzyskanie pożyczki z okresem spłaty nawet do 60 dni. Co jednak najlepsze jeśli jesteśmy nowym klientem firmy to za taką pożyczkę zapłacimy jedyne 10 zł. Przykładowo więc jeśli skorzystamy z górnego limitu dla nowych klientów który wynosi 750 zł to w ciągu 60 dni powinniśmy spłacić.. 760 zł i to wszystko! Kolejny atut to możliwość uzyskania pożyczki już przez osoby w wieku 18 czy 19 lat.

Zapraszam również do zapoznania się z ostatnimi rankingami chwilówek z 2015 roku:

Czytaj również

Oceń: